Karşınızdaki İnsanı Kolayca Kendinize Aşık Etmek

Karşımızdaki herhangi birini kendimize kolayca aşık etmek için hazırlanan çok farklı tılsımlar olmasının yanında sizlere konuya ilişkin bazı detaylar vereceğiz.

En çok talep gören bu tılsımların başında genelde en etkili aşk büyüsü olan canbar büyüsü ilk sıralarda yerini alır. Hepimiz insan olmanın gereği olarak hayatımızın belli dönemlerinde karşı cinsimize karşı büyük bir aşk tutkusu içinde bulunmuşuzdur. Zaman zaman sevdiğimiz insanın maalesef bizden uzaklaşmaya başladığı anlar olur. Özellikle günümüz gençliği aşk duygusu yönünden çok fakirdir. Bu duruma şüphesiz medyanında etkisi çok büyüktür. İzledikleri programlar ve dizilerde aşk kavramı o kadar basite indirgeniyor ki bu izleyen toplum aşk duygusundan uzak bir toplum olarak yetiştirilmeye devam ediyor.

Oysa hepimiz biliriz Leyla ile Mejnun’un aşkını yada bunun gibi bir çok aşk hikayesine konu olmuş hikayeleri…Şimdilerde evlatlarımız bu duyguları basit bir şekilde yaşıyorlar. Oysa sevmek kadar güzel bir duygu daha var mıdır?

Karşımızdaki kişiyi etkilemek için hazırlanan bu tılsımlar da ivedi bir süreç içinde başarılı bir sonuç almak kaçınılmazdır. Genel olarak çok yoğun bir şekilde talep gören bu sihirler gençler tarafından çok rağbet görmekle birlikte orta ve ileri yaştaki insanlar arasında da tercih edilmektedir. Bir insanın başka bir insanı karşılıklı olarak sevmesi seven insanı sonsuz mutluluğa ve doyuma ulaştırdığı gibi bazende içinden çıkılması zor durumlara ve acılara sürüklemektedir.

Aşk elbette karşılıklı olduğu zaman muntazam güzel bir duygudur. Fakat aşk öyle bir ince çizgidir ki bir anda sevdiğiniz insan en nefret ettiğiniz insan konumuna girebilir. Aşkın çizgisi nefret ve sevgi arasında ki ince çizgide saklıdır. Aşk içinde belli bir balans olmak zorundadır eğer bu dengeyi bir kere kaybederseniz bir daha geriye dönüşü pek mümkün olmayan bir yola girebilirsiniz. Örneğin aldatılan insanların tekrar bir daha sevmeleri çok zordur çünkü içlerinde ki büyük aşk tamamen nefrete dönüşür. Bu nefretin tekrar yıkılıp yerine sevgi çiçekleri ekmeye çalışmak nafile bir çaba olacaktır. Ancak sizden bu şekilde nefret eden birinin tekrar size aşık olmasını istiyorsanız aşık etme büyüsü o insanın size duyduğu nefreti baskılayarak tekrardan sizi sevmesine yol açacaktır.

Bir ilişkiyi en çok zarar veren değer güvensizliktir eğer bir insan size güvenmiyorsa asla sizi tekrar sevemez o yüzden bu insanın önce güveninin kazanılması gerekir eğer bunu sözlerle yapamıyorsanız medyumlardan bu konuda destek alarak sevdiğiniz kişinin tekrar size güven duymasını sağlayabilirsiniz. Bu güven inşa edildikten sonra arkasından sevgide gelecektir.

İnsanların sevgi ihtiyacı tıpkı bir çiçeğin suya duyduğu ihtiyaç gibidir, hiç bir insan sevgisiz yaşayamaz, Sevgisiz yaşamaya çalışanlar ise bir süre sonra tıpkı su verilmeyen çiçeğin kuruyup solması gibi bu insanlarda bu şekilde hayat enerjilerini ve yaşam amaçlarını yitireceklerdir. Sevgi insanların en temel ihtiyacıdır ve hiç bir insan bundan mahrum bırakılmamalıdır. Eşlerimizin bizlerin sevgisine ihtiyacı vardır, çocuklarımızın bizlerin sevgisine ve ilgisine ihtiyacı vardır yada seven insanların birbirlerinin sevgi ve ilgilerine ihtiyaçları vardır. Bunu karşı taraftan her zaman beklerler eğer bu beklenti karşılanmaz ise o vakit büyük duygusal kopmalar başlayabilir. Bu kopmaları önlemek için mutlaka değer verdiğimiz insanların yanında olarak onları her zaman kendi sevgi suyumuzla beslememiz gerekir. Zaten boşanmaların en büyük nedenlerinden birisi budur, ilgisizlik ve sevgi eksikliği her zaman insanları birbirinden koparan etkenlerdir. Buna her insanın çok dikkat etmesi gerekir.

Günümüzde çok az kişi tarafından bilinmiş olsa bile sihir yoluyla aslında insanların yapmak istediği veya hayalini kurduğu, içinde büyük özlem duyduğu bir takım taleplerin gerçekleştirilmesi oldukça kolaydır. Bu alanda yapılan bazı değersiz ve gerçeğe aykırı yorumlar yüzünden sihir dünyası her geçen gün daha çok değerini kaybetmeye devam ediyor. Aslında sihir yolu ile pek çok sıkıntılar son bulacağı gibi zaman zaman insanlar için hayati değeri olan bazı konuların çözülmesi bu ilmin gücünü korumasının en büyük itici gücüdür. Artık bir takım değersiz yorumları bir yana bırakarak bu muska ve vefklerin gerçek gücünü kabul etme zamanıdır. Zaten bu konuda yapılan çalışmalar ve alınan sonuçlar bize gösteriyor ki gizli ilimler her zaman değerini korumaya devam edecek ve bu alanda milyonlarca insan çare bulamadıkları sorunları bu yollarla çözmeye devam edecekler.

3 Yorum

 1. muammer

  slm arkadaslar ben askı 1 kere yasadım fakat askımızı sevdamızı yasamamıza ızın vermedıler gercekten sevenler ölene kadar beraber olur fakat karsıdakı ınsanın korkuları olunca daha yola gırmeden bırakır seni size tavsıyem güvenmeden sevmeyın asık olmayın baglanmayın ask sadet sevgı emek ister sabretmeyı beklemeyı yasamayı ögretir insana

 2. gokhan

  nasil yapicaz nasil? zaten beni seviyordu fakat cok kizdirdim onu affrtmiyor artik

  1. Anonim

   Ayni dert bende de var arkadas affetmiyor

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.