Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Detaylı Anlatım

Bir sabah gözlerinizi açıp yeni günün sizin için neler getireceğini hayal etmeye başlarsınız ve aninden aklınıza sevgilinizin sizi bir gün önce terk ettiği gelir. İşte o an belkide hiç uyanmak istemezsiniz bunun gerçek olmamasını adeta rüya olmasını dilersiniz ancak sonra anlarsınız ki bu kötü bir rüya değil. Artık sevdiğiniz kişi yanınızda değildir, yalnızlık kendisini ağır ağır hissettirmeye başlar. Sevdiğinizin elinizden kopuk gitmesi içinizde büyük bir acının bir anda yükselmesine neden olur.

Bu durumda bazılarınızın aklına şu soru gelebilir;  aşk büyüsü nasıl yapılır aslında tüm yaşanan bu büyük aşk acısının giderilmesi ve sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bu sorunun tamir edilmesi hiç zor bir seçenek değildir. Hiç kimse sevdiği kişiden uzak yaşamak zorunda değildir, evet kesinlikle değildir çünkü aslına bakarsanız tüm yaşamış olduğunuz adeta sizin için kötü bir kabusa dönüşen bu durumdan kurtulmanın en kesin ve garantili yolu aşk büyüsü yaptırmaktır. Bazılarınız sevdiğiniz kişilere büyük emek vererek hatta yaşamış olduğunuz aşk ilişkine büyük katkılarda bulunarak bu ilişkinin hayatta kalması için insan üstü bir çaba ve enerji göstermiş olabilirsiniz fakat buna rağmen gelin görün ki işler sizin planladığınız gibi gelişme göstermeye bilir. Belki de değer verdiğiniz, kendisi için her şeyi yapmaya göze alacağınız bu kişi sizi başka bir kişi tarafından yüz üstü bırakmış olabilir. Bu durum aslında bir insanın diğerini terk etmesi için en çok yaşanan örneklerin başında gelir yani sevgilinizi bir başkası aranıza girerek sizden uzaklaştırmış hatta tamamen sizden soğutmuş olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızı düşünüyorsanız hemen umutsuzluğa kapılıp gemiyi terk etmenize gerek yok çünkü yeniden eski mutlu ve aşk dolu günlerinize geri dönmeniz aslında bir ütopya değil tam aksine sizin yaptıracağınız iyi ve etkili bir aşk büyüsüne bağlıdır. Bunu nasıl gerçekleştireceğinizi size adım adım anlatacağız bu nedenle lütfen sıkılmadan okumaya devam edin.

İnsan ilişkilerine bakıldığında tüm yaşanan ve gelişen olayların bir nedeni olduğunu söyleyebiliriz yani sebepsiz hiç bir olay gerçekleşmez. Bir sorunu çözmek için önce bu olayın gerçekleştiren etkenleri görmek ve akabinde nedenlerini anlamak daha sonrada çözümü için biz neler yapabiliriz bütün bunları kavramak gerekir. Siz eğer sorunların kaynağının yani tüm başına gelen bu olumsuzlukların neden ve sonuçlarını idrak edemiyorsanız o halde problemin çözümü noktasında doğru kararlar alıp uygulamaya sokmanız da o derece zor olacaktır. O halde birinci kural problemi tanımlamak ve buna uygun çözüm yollarını düşünmek bizi bu yolda başarıya ulaştıracak en değerli hazinedir. Terk edilen bir insanın yapması gereken ilk şey bu durumun neden başına geldiğini düşünüp bundan sonrası için tekrar sevdiği insana nasıl kavuşabileceğini analiz etmesi gerekir. Kişisel olarak verilen mücadele bazen yeterli gelmez yani dışarıdan bir medyumdan yada aşk büyüsü yapan bir hocadan yardım almanız belkide kısa süre içinde yaşamış  olduğunuz terk edilme acısından tamamen sizi kurtaracak yeni bir alternatif olabilir.

Burada bilmeniz gereken diğer bir önemli husustan söz etmek isteriz; özellikle çeşitli okuduğunuz yada izlediğiniz bazı kaynaklarda sizlere aşk büyüsü nasıl yapılır – aşk büyüsü tarifi – en etkili aşk büyüsü gibi bazı başlıklar altında bir takım gerçekle uyuşmayan, tamamen realiteden kopuk tarifler verirler. Ne yazık ki çok sayıda kişi bu tarifleri yaparak sevdikleri insanlara tekrar kazanabileceklerini düşünürler hatta bunun hayalini kurarlar. Bunların tümü aslında nafile çabalardır çünkü gerçekten bu büyüleri uygulayarak sonuç almak mümkün değildir. Her konuda olduğu gibi şayet iyi bir tılsım yaptırmak istiyorsak, bu tılsımın sonuç vermesini bekliyorsak o halde bu işi kendi uzmanlarına bırakmamız gerekir. Tek başınıza bu tılsımları yapmanız veya hazırlamış olduğunuz bu büyüden sonuç almayı beklemeniz rasyonel bir düşünce olmaz tam tersine hayali bir düşünme olmanın ötesine geçemez. O halde bu işleri bırakalım bu konuda bilgisi olan medyumlar yapsınlar. Bazılarınız medyumların yüksek fiyatlar istediğini söyleyebilirsiniz bunun sonucunda bu işi kendiniz yapmaya karar vermiş olabilirsiniz fakat unutmayalım ki aslında gerçekleşmesini istediğini bu dileğinizin karşılığında talep edilen ücret makul bir ücrettir. Fakat bu iş için milyarlar alanlar haklıdır demiyoruz çünkü aynı büyüyü 400 liraya hazırlayan hoca da var 5000 liraya hazırlayan hocalar da var. Burada esas olan ücretin yüksek olması değildir lakin bir hoca sizden yüksek ücret talep ediyorsa bu yapılacak olan işin kalitesini belirlemez tam aksine bu şunu gösterir ki bu yüksek miktarı isteyen hoca aslında iyi niyetli biri değildir. O halde şunu bileceğiz; elbette bu işin bir bedeli vardır ve bu bedel makul bir rakam olabilir eğer çok yüksek fiyatlar isteniyorsa o halde burada düşünmek gerekir ki bu yüksek ücreti isteyen kişi bizden faydalanmak istiyor. İşte fiyatlar konusunda bilmeniz gereken önemli detaylar bunlardır.

Kafanızın içinde bu konulara ilişkin pek çok farklı soru oluşmuş olabilir bunlara cevap almak ve düşünceleriniz oluşan bu sorulara yanıt bulmak için hocalara danışmaktan çekinmeyin. Unutmayalım ki sorunların çözümü çoğu zaman bizim gözümüzün önünde olmasına rağmen içinde bulunduğumuz yüksek stres ve duygusal çöküntüden dolayı bizler bu çözümleri göremeyebiliriz. Gerçekten bir insanı derinden sevdiyseniz o kişinin sizi terk etmesi adeta sizin içinizde büyük bir ruhsal çöküntü yaratarak sağlıklı düşünmenize olanak vermeyecektir. Böyle bir durumda sakin olup kendiniz için çözüm getirecek alternatiflere hedeflenmek veya bu hedefleri görebilmek maalesef çoğumuzun başaramayacağı bir özelliktir. Terk edilen ve çok seven birisinin mantıklı bir şekilde düşünmesi ve çözümler geliştirmesi mümkün değildir çünkü bu durumla karşılaşan kişi tamamen hayattan koparak içe kapanık biri olacaktır hatta terk edilen kişilerin uzun yıllar depresyon tedavisi görebiliyorlar. Aşk acısı tıpkı bir insanın evladını kaybetmesi gibi kişilere büyük bir yalnızlık ve katlanılmaz bir acı verir. Tam olarak bu noktada aşk büyüsü nasıl yapılır ve nasıl sonuç alınır bunu bilmek gerekir bu konuda daha önce aşk büyüsü yaptıranların yorumlarını yine web sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.

Bize sorarsanız hangi medyum daha güvenilir diye aslında bu soruya yanıt vermek çok güç çünkü o kadar birbirinden farklı yorum yapanlar var ki hangisi doğrudur hangisi yanlıştır bunun içinde çıkmak çok zor. Mümkün olduğunda hislerinize güvenmeniz gerekir gerçekten eğer bir insan kendi hislerine güvenerek seçimler yaparsa almış olduğu kararlarda hata yapma olasılığı o kadar düşük olacaktır. Bu ikisi yani doğru karar ve hisler birbirine paralel, birbirini tamamlayan iki önemli unsudur. Tüm seçimlerinizde öncelikle hislerinize güvenmeyi esas olarak kabul etmek ve bu doğrultuda kararlar almak size büyük başarıların yolunu açar. İşte konu size hangi medyumun yardım edeceğine karar vermek olduğunda sizlere önereceğimiz en doğru yol kendi duygu ve düşünceleriniz doğrultusunda daha doğrusu kendi hisleriniz doğrultusunda yapacağınız bir seçim sizin için en hayırlısı olacaktır. Bu konuda tavsiyede bulunmak doğru olmaz çünkü kendi seçimleriniz kendi sonuçlarını doğurur o halde başkasının size önermesi yerine siz kendiniz karar verip buna uygun adımları atarsanız daha hızlı ve doğru bir şekilde yol alırsınız. Medyum seçerken de kendi kararlarınız doğrultusunda alacağınız bir karar size ileride sağlıklı ve doğru sonuçların gelmesine vesile olur.

Gerek aşk gerekse aşk ilişkilerinde sık sık yaşadığımız terk edilmeler, aldatılmalar, eşi tarafından ortada bırakılanlar ve buna benzer pek çok hikaye…Bunların çözümleri ancak biz birilerine güvenmeye başladığımızda var olabilir hemen her konuda ön yargılı olmak, insanlara güvenmemek size daha baştan kaybettirir o halde gerektiğinde kendi mutluluğumuz için sevdiklerimize kavuşmak için diğer uzmanlardan yardım almak sizin için en doğru davranış olacaktır. Pek çok kişi kendi ön yargılarını kıramadıkları için bu konularda kulaktan duyma bir takım bilgisiz insanların halk arasında söylediklerini esas olarak hatta bu söylenenlere inanarak hata yapmaktalar. Aşk büyüsü oysa en az sizin varlığınız kadar gerçek olan hatta kutsal kitapta bile Allah tarafından bize bildirilen bu gerçeği inkar etmek doğru bir tutum olmaz. O halde ben aşk büyüne inanmak bunlar gerçek değildir diyenlerin önce kutsal kitapta yer alan büyü gerçeğini okumalarını tavsiye ederiz çünkü farkında olmadan Allah’ın ayetlerini inkar ettiklerini bile bilmiyorlar.

Son olarak size söylemek isteriz ki; hepimizin sevgiye ihtiyacı vardır, birisi tarafından önemsendiğini bilmek ve bir insanı gerçekten yürekten sevmek, onun için her şeyi yapmaya göze almak belkide insanın başına gelebilecek en güzel duyguların başında gelir. Aşk olmadan hayat var olamaz, ancak aşık olan bir insan hayatı renkli kılabilir bunun tersi yani aşkın ne olduğunu bilmeyen bir kişinin hayata bakışı adeta siyah ve beyazdan ibaret olacaktır. Aşk öylesine güçlü bir manevi değer katar ki yaşamlarımıza işte bu maneviyatı sadece ve sadece gerçekten seven kişiler idrak edebilir. O halde gerçekten seviyorsanız düşünmeyi bir tarafa bırakıp sevdiğiniz kişiyi tekrar kazanmak, onun size yeniden aşık olmasını sağlamak için fazla beklemeyip harekete geçmenizi öneriyoruz. Hemen bu konuda size yardım edecek bir medyumla iletişime geçerek hızlı bir şekilde arzularınızın gerçek olmasını sağlayabilirsiniz.

6 Yorum

 1. Nuran Ulusoy

  Merhaba arkadaşlar, bende Erdoğan hocaya aşk vefki yaptırmıştım hocama çok teşekkür ederim bana çok yardımcı oldu onun sayesinde sevdiğim kişiyi tekrar kazandım

 2. turan

  bir kadını SEVİYORUM oda beni seviyor o evli ben ise yeni ayrılmış birisiyim ama o sevgisini yandığından belli etmiyor hocam bana yardım edermisiniz

 3. gurbet

  Aski yasadum bir yandan dunyanin en mutlu insani ama bazende en mutsuz insani simdiyi sorarsan dunyanin en mutsuz insaniyim

 4. nesrin

  o zaman ona ilgili davran ve hislerini hisetirmeye calis

 5. caglar mutlu

  hocam dul bir kadını seviyorum bana lütfen yardım edi onunda bana karşı ilgisi var gibi ama bilemiyorum

  1. Irfan

   Ben evli bir kadını seviyorum evli ama aralarında herşey beş sene önce bitmiş adam bosanmiuor kadını korkutup zorla götürdü şimdi gelemiyor kocası korku vermiş ona bırakmıyor devamlı takip ediyor kadını onu nasıl geri getirebilirim

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.