Aşk Büyüsü Nedir – İnsanlar Üzerindeki Etkisi

Yaşamın gerçek kaynağı aşktır o halde hayatımıza değer kazandırmak için yapılan bu tılsımlardan daha doğrusu aşk büyüsü nedir ve insanlar üzerindeki etkisi nasıl olur konusu üzerine odaklanacağız. Şimdi arkanıza yaslanın derin bir nefes alın ve yazımızı sonuna kadar dikkatli bir şekilde okuyun çünkü burada paylaştıklarımızı okuyup bu konular hakkında bilgi edinmeniz bilincinize büyük bir değer katacak. İnsanların güçlü olması ve bilgili olmaları onlara yaşam alanı açarak diğer insanlara karşı bir avantaj elde etmelerini sağlar. O halde bilmek; her konuda bilgi sahibi olmak, size yaşamış olduğunuz hayatta zorlu kapıların açılması için adeta altın bir anahtar rolü görecektir.

Özellikle aşk büyüsü ve bu tılsımların neden ve niçin insanlar tarafından çeşitli medyumlara yaptırıldığından ve bu büyülerin seven insanların hayatlarında nasıl farklar yarattığına bakacağız. Gerçekten yapılan bu tılsım insan hayatına bazı güçlü değişiklikler getirebilir mi? Diğer bir soru ise size aşık olmasını istediğiniz kadının veya erkeğin size büyük bir aşk tutkusu içinde bağlanmasına vesile olabilir mi? İşte bu hayati soruların cevaplarını adım adım birlikte tartışıp size en doğru bilgileri bu yazımızla birlikte aktarmış olacağız. Bu konuda medyada yada internette çeşitli blog sitelerinde yazılan çizilen gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmayan içi boş bilgileri burada bulamayacaksınız çünkü tek gayemiz sizler için faydalı, eğitici ve yapıcı bilgileri bir araya getirmek ve tamamen rasyonel olarak doğru bir biçimde sizlere bu bilgileri sunmaktır. Bu nedenle burada öğreneceğiniz her bilginin kendi yaşamınızda size vereceği katkıları biliyoruz. O halde yargılarımızı bir tarafa bırakıp bu konu hakkındaki tüm gerçekliği konudan sapmadan hep birlikte öğrenelim. Haydi dilerseniz artık konumuza bir giriş yapalım.

Bu konuda çeşitli kaynaklardan öğrendiğiniz pek çok bilgi olabilir fakat bizler biliyoruz ki bu konuda paylaşılan çok sayıda makale ve yayın tamamen aslının dışında, gerçek bilgiler içermeyen bir takım kurgularla süslenerek halka sunulmaya çalışılan, realiteyle örtüşmeyen daha doğrusu bilimsel olarak hiç bir değeri olmayan kaynaklardan oluşuyor. O halde öncelikle bu tılsımın niteliği ve nasıl yapıldığına ilişkin bilgileri öğrenmekte fayda var çünkü bu büyülerin beslendiği yani kendini var ettiği alan nedir bunu bilmeniz gerekir. Hepiniz gizli ilimler hakkında mutlaka bir takım bilgilere sahipsinizdir yada en azından bir şeyler duymuşsunuzdur. Gizli ilimler alanı tıpkı sonu olmayan bir okyanus gibidir, siz ne kadar derine yada ileriye giderseniz gidin o okyanus daha da büyüyerek adeta uçsuz bucaksız bir hal alacaktır. İşte tam olarak gizli ilimler alanını bu şekilde tanımlamak yanlış olmaz. Bu alanda hizmet veren daha doğrusu bu etkili tılsımı yapan medyum veya aşk büyülerini hazırlayan hocalar öncelikle çok iyi bilirler ki gizli ilimlere gerçekten hakim olmayan her hangi biri asla ama asla etkili bir aşk büyüsü yapamaz. Bu tılsımların güçlü ve etkili olması için en önemli şartlardan birisi mutlaka ilim sahibi olan bir medyum tarafından hassasiyetle hazırlanması gerekir. Bu şartlar yerine getirildiğinde hayalinizi kurduğunuz veya gerçekleşmesini istediğiniz dileğin hızlı bir şekilde olacağını söylemek doğru olur. Buradaki temel konu gizli ilimlere son derece hakim, bu alanda büyük deneyim ve tecrübeye sahip olan uzmanlardan yardım almaktır aksi halde kralın soytarıları size yardımcı olamaz. İşte bu anlamda Türkiye’de bu alanda medyum olduğunu iddia eden pek çok soytarı görmek mümkündür. Lafımız değerli hocalarımıza değil bizim lafımız bu kral olmaya çalışan ve insanların umutlarını çalan hatta sömüren diğer soytarılara gitsin.

Şimdi bu tılsımları insanlar hangi amaçların gerçekleşmesi için tercih edip sipariş ediyorlar dilerseniz bu konu üzerinde bazı bilgiler paylaşalım. Örneğin eşinizi çok sevdiğinizi ve aradan geçen uzun yıllar sonrası eşinizin artık sizi sevmediğini düşünelim. Bu durumda iki olasılık devreye girer. Birinci olasılık bu evlilik eşiniz tarafından bir gün bitirilecek yani boşanma aşamasına getirilecek veya ikinci olasılık bu evlilik nasıl tekrar kurtarılarak eşinizin size sevmesi nasıl sağlanacak. İşte iki olasılık arasında ikinciyi seçenler yani eşlerini kendilerine büyük bir sevgi bağı ile bağlayıp tekrar bu aşkı yeşertmek için aşk büyüsü veya benzeri bağlama büyüsü dediğimiz tılsımların gücünden faydalanıyorlar.

Diğer bir örnek ise; uzun yıllar bir insanla flört ettiğinizi düşünün ve aradan geçen uzun zaman  sonunda tam olarak artık evliliğe hazır olduğunuz bir dönemde veya nişanlı olan bir çiftin artık evlilik planları yaptığı bir süreçte bir anda sevdiğiniz insanın bu kararından vaz geçip artık sizi eskisi gibi sevmediğini ve sizden ayrılmak istediğini hayal edin… Hayal edin diyoruz ama aslında bu gerçeği yaşayan milyonlarca insan olduğunu da biliyoruz. Böyle bir durumda hayat sizin için yaşanılması zor bir zindan haline dönüşecektir. Bu durumda ili seçeneğiniz var birinci seçenek bu durumu kabul edip bu ayrılık durumunu onaylamak ikinci seçenek ise bu durumu kabul etmeyip sevdiğiniz insanı tekrar geri kazanmak için kişisel mücadele kararı almak. İşte şayet kişi sevdiği insanı tekrar kendisine aşık etmek istiyorsa bunun yapmanın en tesirli yolu hiç şüphesiz bu tılsımı en iyi yapan bir hocaya giderek gerekli desteği kendisinden almaktır.

Bizler aciz varlıklar olarak şu kısacık insan ömrüne pek çok mutluluğu sığdırmaya çalışırız ve bunu yaparken hayatta kendimiz için aldığımız bazen doğru bazende kendi lehimize sonuç veren bir takım hatalı kararlar almış olabiliriz. Hiç bir zaman verdiğimiz kararın sonucu ne olursa olsun bundan pişmanlık duyulmaması gerekir. Unutmayın ki hayatımız içinde aldığımız tüm kararlar yanlış veya doğru olması önemli değildir önemli olan bu kararlarımız sonrasında yaşadığımız hayat deneyimi ve tecrübesidir. En kötü karar bile daha sonra sizin için bir tecrübe birikimi oluşturabilir. Sevmek ve sevilmekten asla korkmayalım, birini sevmekten korkan insanlar veya birine bağlanmaktan korkan insanlar aslında acınası durumda olan kişilerdir. Cesur ve sevmekten korkmayan kişiler hayatlarında daha çok tecrübe ve birikime sahip olurlar. İşte bu birikim onlara ileride yaşayacakları problemleri çözme yeteneği kazandırır.

Hepiniz bilirsiniz genelde bizim toplumda rakamsal  olarak büyümüş ama ruhsal olarak 10 yaşını geçememiş pek çok kişiye rastlarsınız. Örneğin kişi 50 yaşına gelmiştir ama 50 yaşında gelmesine rağmen evleneceği insanı annesine seçtirebiliyor. İşte aslında büyümek yaşla alakalı bir durum değildir. Şimdi siz bu insanın gerçek aşkın yada gerçek sevginin ne olduğunu dair bir bilgisi olduğunu düşünebilir misiniz?

Hepiniz kendi ayaklarınızın üzerinde durup güçlü birer birey olarak bu hayatta varlık savaşı vermek istiyorsanız o halde bilincimizi açık tutacak tecrübelerin başımıza gelmesinden korkmayacağız. İşte aşk duygusu insan gerçekten gizli güçler veren, insanları insan yapan, gerçek insanlık gelişmesinde kişilere adeta farklı bir boyut kazandıran değerdir. Aşık olmayan birinin yada daha önce bu duyguyu hiç yaşamayan bir insanın adeta hayat damarlarından birisin kopuk olduğunu söylemek yanlış bir benzetme olmaz. Ancak özgür ve sevmesini bilen insanların kişisel hayatları içinde dünyalarına farklı renkler gelebilir, bunun yanında sevgi nedir bilmeyen birinin yaşamı adeta sadece siyah ve beyaz bir hayat olmanın ötesine geçemez. O halde yapmamız gereken sevmekten ve aşık olmadan korkmadan tüm insanlara karşı açık bir yürekli olacağız. Bunun sonucunda duygusal olarak yıpranmakta olacak çünkü her zaman istediğimiz doğrultuda işlerin akmasını sağlayamayız zaman zaman hayat bizim kontrolümüz dışında gelişmeler gösterebilir.

Tüm mesele eğer gerçekten birini çok seviyorsak onu kaybetmemek için kısaca sevdiklerimiz için her zaman emek vermeli ve gerektiğinde onları kaybetmemek için her türlü alternatif yolu denemeliyiz. Denemeyen kişiler gerçeği asla öğrenemez o halde denemek hatta bazen bize faydası olacak medyumlara inanmak gerekir. Bu konuda bir olumsuz bir takım duyumları bir tarafa bırakıp gerçekten size faydası olacak bir hocanın yardımını almanız doğru olur. İşte sevdiğiniz insanı kaybetmemek için ne yapılabiliriz sorusunun en iyi cevabı bu insanları geri kazanmak için, onların bize olan aşklarını tekrar kazanmak için en iyi çözüm aslında aşk büyüsü yaptırmak demek doğru olur.

5 Yorum

 1. Fırat Korkmaz (Gönderen)

  Ben sevdiğim insanı ölecek kadar seviyorum fakat bundan 3 ay önce beni sevmediğini söyleyerek terk edip gitti bende onun üzerine hocamdan yardım aldım daha doğrusu aşk vefki yaptırdım. Hocama teşekkür ederim onun sayesinde tekrar sevdiğim kız bana geri döndü şimdi çok mutluyum.

 2. Anonim

  aşk deyince aklıma sadece kocam geliyor çün aşk karşılık beklenmez

 3. Fatma

  Allah razı olsun hocam benim için yaptığınız aşk vefki sonuç verdi.

 4. hayriye saya

  hocam ben dul bir bayanım iş yerimde evli bir arkadaş aylarca yıllarca peşimde koştu ve sonuçda birlikte olmaya başladık açıkçası onu çok ama çok seviyorum fakat aradan 4 yıl geçti ben bu güne kadar onun ne evliliğini ne huzurunu bozacak bişey yapmadım fakat şu an beni rencide ederek terk etmek istiyor açıkcası ben ona aşığım ve kopmak istemiyorum ve tamamen benim olsun istiyorum ne sözler ne yeminler etti ben tamam ben seni terk etmem sen üzülme dediğim zamanda o ben seni terk ederim diyerek bi nevi beni aşağıladı bana yardımcı olursanız sevinirim

  1. Anonim

   Aşk alıştığın bi kişidir aslında onsuzken elinden hiç bişey gelmez onu görünce duygularına esir olmaktır

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.