Aşk Duası Nasıl Hazırlanır

Çoğunuzun merakla takip ettiği aşk duası ve bu aşk dualarının nasıl ne amaç için yapılıp hazırlanıldıklarını hep birlikte doğru bir şekilde öğrenmeye çalışalım fakat öncelikle bazı sitelerde sıkça karşılaştığınız mucize aşk duası, güçlü aşk duaları gibi bir takım gerçek dışı tarifleri burada sizlerle paylaşmayacağımızı bilmenizi isteriz. Yalan yanlış bazı tariflerle okuyucuların aklını karıştıran sitelerden haz alanlar oradaki sahte aşk dualarını okuyarak hatta bunları uygulayarak zaman kaybedebilir veya kendilerini kandırabilirler. Asıl amacımız tamamen safsata olan bu tariflerin dışında okuyucularımıza gerçek ve doğru kaynaklar vermektir.

Evet konu başlığımız aşk duası nedir – aşk duaları nasıl yapılır idi öyleyse yavaş yavaş dilerseniz konumuza giriş yapalım. Aslında bunun diğer adı aşk tılsımıdır peki nedir bu tılsımlar? Bu tılsımların yapılış veya hazırlanmasındaki gaye size karşı ilgi duymayan ama sizin o kişiye karşı büyük bir ilgi hatta aşk duyguları içinde olmanızdan dolayı kişilerin diğer insanı kendinize aşık etmesi için çeşitli medyumlara yaptırdıkları tılsımlardır. İşte tam olarak aşk tılsımı denilen bir bakıma diğer bir ismi de vefk olan bu çalışmaların amacı herhangi birisini kişinin kendisine bağlaması içindir. Bu konunun daha iyi anlaşılması için belkide bazı örnekler vermek gerekir.

Mesela yıllarca aynı yastığa baş koyduğunuz, bir çok olumsuzluğu birlikte omuz vererek atlattınız ve pek çok acı tatlı hadislere karşı birlikte mücadele verdiğiniz eşinizin bir anda tüm bu geçmişi unutarak size karşı tavır alması hatta daha ileri giderek artık size olan sevgisinin ve ilgisinin kalmadığını söylemesi herhalde diğer tarafı büyük ölçüde yıkıma uğratır. Bazen bunların içine birde eşi tarafından aldatılan veya başka birinin araya girmesi ile eşiyle ayrılma noktasına gelen insanları düşünün. Bu durumda iki alternatif yol vardır bu yollardan birisi ya kaderimdir deyip eşini tekrar kazanmak için mücadele etmeyecek ve ayrılığa razı olacaksınız yada tam tersine hele birde çocuklarınız varsa bu yuvanın yıkılmaması ve yeninde eşinizin size ilgi duyması hatta aşık olması için gerekli adımları atacaksınız. Kararlarınızda ne kadar haklı olursanız olun onları uygulamadığınız sürece her zaman hayatta kaybeden taraf siz olursunuz. İşte böyle bir olay başınıza geldiğinde eğer eşiniz sizi bir başka insan için terk etmeye kadar işi götürmüşse bu durumun çözülmesi için aşk duası size yardımcı olur. Bu şekilde sizden fersah fersah uzaklaşan eşinizi tekrar geriye döndürmek tıpkı aşkınızın ilk yıllarında olduğu gibi size karşı ilgi ve sevgisini tekrar kazanmak için en güçlü seçeneklerden birisi de aşk duası yaptırmaktır.

Gerçekten etkili bir aşk duası nasıl yapılır? Aslında bu tamamen bu konuda kimden yardım aldığınızla ilgili olarak doğru orantılıdır. Size böyle bir sorunda yardım eden medyumun niyeti, ilim bilgisi ve yaklaşımı sizin alacağınız başarıda rol oynayan en önemli faktördür. Kendi şartlarında doğal olarak doğru bir şekilde hazırlanan bir aşk tılsımı gerçekten sizi boşanmalardan kurtardığı gibi evliliğinizin ileri aşamalarında karşınıza çıkabilecek diğer sorunlar içinde adeta bir sigorta işlemi vardır. Bu şekilde şu anda veya ileride bir tarihte eşiniz tarafından size yapılacak olması muhtemel kötülüklerin, aldatmaların ve buna benzer bir takım hayati olayların önüne geçmiş olursunuz. Aslında görüldüğü gibi aşk dualarının insan hayatı içinde büyük faydaları vardır.

Sınırlı bir yaşama sahip olduğumuzu düşünürsek size kalan o kısa hayat dilimi içinde aslında mutlu ve huzurlu bir ömür yaşamak için çok az bir zaman kaldığını idrak edebilirsiniz. O halde karşımıza çıkan sorunlardan kaçmak yerine var olan sorunu kabul ederek bu problemi çözmek için gerekli adımları atmamız ve kendi hayatımızı garanti altından tutarak ailenize dışarıdan gelebilecek diğer saldırılara karşı korumanız gerekebilir. Şöyle bir düşünün yıllardır büyük çaba sarf ederek kurduğunuz ailenizin dışarıdan eşinizin aklına girmiş onu etkisi altına almış biri tarafından bozguna uğratılmasına ne kadar göz yumardınız! Bu durumda rasyonel olarak düşünüp hızlı bir şekilde gerekli tedbirleri almazsanız bir gün gelir eşinizi kandıran bu şahıs sizin aile birliğinizi yani evliliğiniz de yıkabilir. Burada çözüm yolu eşinize bunları anlatmak değildir zaten siz ne kadar eşinize karşı sert olursanız bu diğer insanın ekmeğine bal sürmek gibi bir şeydir. Tartışmalar çoğaldıkça eşinizin sizden gün ve gün uzaklaşması kaçınılmaz bir hal olur. O halde boş tartışmalarla zaman kaybetmek yerine biran önce aklınızı başınıza alarak diğer insanı devre dışı bırakmak için harekete geçmelisiniz. Peki diğer kişiyi yani eşinizle aranızın bozulmasına neden olan kişiyi kendi eşinizden nasıl uzak tutacaksınız, asıl sorulması gereken soru budur. Aslında cevap çok kolay sadece yapmanız gereken doğru bir şekilde düşünmek ve bu konuda size yardımı dokunacak bir medyuma aşk duası hazırlatmaktır. Eğer eşiniz için bu tılsımı hazırlatırsanız zaten sizin daha farklı bir şey yapmanıza gerek kalmadan her şey kendiliğinden çözülür. Bu dua sayesinde eşiniz diğer insandan ilgisini çekerek tamamen sizin üzerinizde odaklanır. Bu aşamadan sonra araya giren diğer kişinin hiç bir belirleyici gücü ve etkisi kalmaz. Eşiniz tamamen onun himayesinden kurtularak kendi yuvasına, kendi çocuklarına, kendi eşine yani size yönelir.

Fakat bazen kişiler içinde bulundukları psikolojik zorlukların onların düşünce sistemlerinde olumsuz etkiler yaratmasından dolayı bu kişiler çözüm onların gözlerinin önünde bile olsa onu göremezler. İşte böyle bir durumda diğer bir insanın uyarısı veya yol göstermesi sayesinde bu zor durumda olan ve düşünemez hale gelmiş kişilere doğru yolu gösterebilirler. Bunu anlamanız için şöyle bir örnek verelim bazen kendi evimizde ihtiyacımız olan bazı eşyaları ararız ve bunu yaparken ne kadar çok stres altında olursak o kadar o aradığımız şey neyse o tam karşımızda bile olsa onu göremeyiz. İşte bakmak ve girmek arasındaki fark budur aynı fark yine dinlemek anlamak ve duymak eylemleri içinde geçerlidir. O nedenle gerçekten zor durumda olan özellikle eşi veya sevgisi tarafından terk edilmiş bir insanın sağlıklı bir şekilde düşünüp doğru kararlar almasını beklemek yanlış olur. Hepimiz böyle zorlu zamanları yaşamışızdır o halde size yardım edecek arkadaşlarınız veya size bu konuda yol gösterecek bir takım akrabalarınız olabileceğini unutmayın. Sizin aklınıza gelmeyen, sizin göremediğiniz farklı bir çözümü onlar size hatırlatabilirler.

İşte dostluk kavramı belkide bu noktada daha fazla önem kazanıyor gerçekten çevrenizde size farklı çözüm yolları gösterebilecek değerli insanlar varsa mutlaka bu insanlarla konuşup onların getirecekleri yeni önerilerin belkide sizin için bir kurtuluş yolu olabileceği gerçeğini anımsayın. Genellikle iyi bir medyumdan alacağınız kaliteli bir hizmet sonrası tüm bu kayıplarınızı yeninde onarıp eski güzel günlerinize geri dönmeniz mümkündür. Etkili bir aşk duası kesin olarak kısa bir süre içinde sizden uzaklaşan eşinizi veya sevdiğiniz kişiyi tekrar size kazandırarak eski güzel mutlu hayatınıza kavuşmanıza vesile olabilir. Bu konuda kimin ne dediğini bir tarafa bırakıp bazen bazı insanlara güvenmeniz gerektiğini unutmayın. Eğer hiç bir insana güvenmezseniz o halde otomatik olarak size yardımı dokunacak bu insanları daha baştan devre dışı bırakmış olursunuz. O halde sağlıklı ve doğru düşünce eğer gerçekten tek başımıza içinden çıkamayacağımız durumlarla karşı karşıya kalmışsak o halde bu konunun uzmanlarından yani gerektiğinde bir medyum veya hocadan yardım almak belki de alacağınız en doğru karar olacaktır.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.