Aşk Tılsımı veya Vefki Tam Olarak Nedir

Aşk tılsımı olarak bilinen tılsımların diğer bir adı vefktir peki insanların büyük ilgi gösterdiği bu tılsımlar hakkında gerçekten yeteri kadar bilgimiz var mı? Aslına bakarsanız bu vefklerin bir amacıda tıpkı aşk büyülerinde olduğu gibi her hangi birini etkilemek, o kişinin dikkatini kendi üzerimize çekmek gibi bir ortak gayesi vardır.

Bu konuya girmeden önce pek çoğunuzun düşündüğü bu tılsımların astroloji ile bir ilgisi yoktur çünkü bazılarınız direk olarak astroloji ile bağlantı kurabiliyor fakat bu birbirinden farklı ilki ayrı alandır. Aşk tılsımlarını gizli ilimler kategorinde değerlendirmek çok doğru olur. Tılsım denildiğinde veya vefk denildiğinde çoğunuzun aklına bir takım objeler gelebilir ama bu tılsımlar aslında objelerden daha çok yazılı olarak hazırlanan ve temelini gizli ilimlerden olan oldukça hassas bazı kurallara göre hazırlanan yazılı vefklerdir. Dünya üzerinde bilinen en tesirli tılsımlar genel olarak hepinizin tahmin edeceği gibi aşk tılsımlarıdır. Bunun dışında örneğin kendi işinde başarı sağlayamayan birisi şans ve kısmet açıklığı getirsin diye yine bu çalışmaları tercih edebilirler. Aynı şekilde sürekli nazara gelen kişilerinde bu tılsımlar sayesinde nazarın kötü etkilerinden korunduklarını biliyoruz.

Aslında toplum tarafından çok bilinmiş olmamasına rağmen ünlü iş adamları, bazı tanınmış başarılı sanatçılar kendileri için yaptırdıkları bu vefkerin gücünden fayda sağlayabiliyorlar. Özellikle kariyer, ün, şöhret ve bol kazanç peşinde koşan binlerce insan yine bu tılsımların gizemli güçlerinden fayda sağlıyorlar. Gerçekten bu vefklerin gücüne inanıldığı zaman çok çeşitli alanlarda aslında hemen hemen tüm alanlarda bu tılsımlar sayesinde kendinize avantajlar sağlamanız mümkündür. Bu tılsımların kullanım amaçları ve yerleri oldukça geniş bir alanı kapsar. Sadece aşk tılsımı demek doğru olmaz çünkü çok çeşitli amaç ve hedefler için pek çok kişi bu tılsımların gücünden kendilerine fayda sağlayabiliyor.

Günümüzde özellikle medyadan tanıdığınız, bildiğiniz şöhret sahibi tanınmış kişilerin bu vefkleri tercih ettiğini biliyoruz. Sizi gerektiğinde size yönelecek her türlü kötülüğe karşı koruma etkisi olan bu çalışmaların gücünü görmezden gelmek ve bu gerçeği inkar etmek haksızlık olur. Örneğin eşi tarafından sürekli olarak aldatılan bir kadının kendi kocasını bu kötü alışkanlıktan vazgeçirmek için yine bu yazılı vefkleri kullanması sonuç verecektir. Bu şekilde sürekli gözü diğer kadınlarda olan erkeklerin bu kötü alışkanlıklarından uzak durması bile sağlanır. Yine aynı şekilde yakın bir örnek verecek olursak sevdiği insan tarafından devamlı olarak aldatılan kişilerinde sevdikleri insanı yola getirmesi için bu tılsımları yaptırdıklarını söyleyebiliriz.

Çoğunuzun aklına aşk tılsımı denince bunun realiteden uzak olduğu gerçeği gelebilir fakat tam tersine bu hazırlanan vefkler sayesinde milyonlarca insan fayda görmüştür. Bunların gücünü inkar etmek veya doğru olmadığını düşünmek sadece sizin kendi kurgunuz olur çünkü gerçekten bu tılsımların etkileri tartışma götürmeyecek kadar bilinen bir gerçektir. Bu gerçeğe inkar etmek sadece bilgisizce yapılan bir yorum olmanın dışında değer taşımayacaktır. O halde hepimiz kabul etmeliyiz ki aşk tılsımları veya vefkleri insanlar üzerinde gerçekten objektif olarak etkileri olan, sonuçları görülen tılsımlardır. Zaten aksi olsaydı yani gerçekten bu vefklerin insan hayatı üzerinde hiç bir etkisi olmasaydı bunca insan medyumlara giderek bu çalışmaları talep etmiyor olurlardı. Doğru yaklaşım tılsımların gizemli güçlerini kabul etmektir bunu inkar etmek rasyonel bir yaklaşım olamaz.

Dünya tarihinde belki binlerce insan hatta tarihe adını yazdırmış pek çok ünlü kişi bu vefklerin sayesinde belkide elde etmiş oldukları bu pozisyona veya mevkiye sahip olmuşlardır. Bu konudaki ön yargılarımızı bir tarafa bırakıp vefklerin gücünü kabul etmek ve gerektiğinde bu vefkleri güvenilir bir hocaya yada medyuma hazırlatmak geleceğiniz için sizlere kişisel kariyer olsun, aşk hayatınız olsun pek çok alanda size faydası dokunabilir. Özellikle söylemek gerekir ki geleceğimiz hakkında bazı endişelerimiz varsa bu endişeleri gidermek ve kendi kişisel geleceğimizi bir nevi garanti altına almak için bu tılsımları yaptırabiliriz.

Bu konuda olumsuz yargılarımızı bir tarafa bırakıp gerçekten bize büyük fayda sağlayacak bu tılsımlardan birine sahip olmaz size bir şey kaybettirmez. Denemediğiniz sürece bu konu sizin aklınızda asla doğru bir şekilde şekillenmez ancak gerçekten denemekten korkmayan yeni bilgilere açık olan kişiler diğer insanlara rağmen daha başarılı olurlar. İşte başarının bir anlamda sırrı denemekten ve yeni düşüncelere açık olmaktan geçer. Bizler her zaman yargılarımızla kararlar alırsak o zaman bize fayda sağlayacak bazı realitelerle asla karşılaşmamız mümkün olmaz. Sürekli yeniliklere açık olan ve her zaman denemekten korkmayan kimseler her zaman diğer yargılarıyla yaşayan insanlara oranla çok daha başarılı ve mutlu olabilen kimselerdir.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.