Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüleri çoğunlukla eşler arasındaki sorunları çözmek için yaptırılsa da, bağlama büyüsü yine sevgililer arasındaki sevgi bağını kuvvetlendirmek içinde tercih edilebilir. Bir çok çeşit bağlama büyüleri vardır. Bağlama büyülerini belli başlıklar altında toplamak gerekirse canbar bağlama büyüsü, nohut büyüsü, kaşık büyüsü ve incir büyüsü bunların başında gelen en etkili bağlama büyüleri arasında gelir. Bağlama büyüleri genelde genç çiftlerin yaşadıkları güzel bir aşkın sonrasında ortaya çıkan karşı tarafın diğer taraftan uzaklaşması sonucu başvurulan büyülerdir. Gençler yaşadıkları hızlı bir aşk sonrası bir noktada bir taraf diğer tarafın sevgisine aşkına karşılık vermemeye başlıyor.

Aşk karşılıksız yaşandığı zaman büyük bir acı verir. Hatta dünya üzerindeki en büyük acıların en başında aşk acıları gelmektedir. Aşk karşılıklı olarak yaşandığı zaman değer kazanır ve keyif vermeye başlar. Karşılıksız aşklarda kişiler büyük bir bunalıma ve depresyona doğru hareket etmeye başlar.

Bazen bu depresif durumdan yıllarca çıkamayan insanlar olabiliyor. Benden yardım isteyen kişilerin yaş ortalaması genelde 30 lu yaşların altında olan insanlardan oluşuyor. Bunların büyük bir kısmı tahsilli, okumuş, makam mevki sahibi olmuş insanlar. Fakat aşkın mekteple makamla bir alakası yoktur.

Aşk duygusu insanın doğasında var olan bir gerçektir. Her insan doğasının gereği sever ve birine aşık olabilir. Bu dünyada yaşanması gereken en güzel duygulardan birisidir. Asıl olan bu aşkın karşılıksız yaşanmamasıdır. İşte bu durumlarda kişiler karşılık göremedikleri sevgilerine karşılık görmek için bağlama büyüsüne ihtiyaç duyarlar.

Bağlama büyüleri kısa sürede aşkınıza karşılık vermeyen diğer tarafın büyük bir aşk duygusu içine girmesine neden olur. Kayıtsız kalan ve aşık olunan sevgili artık kayıtsız kalamaz. Bağlama büyüsü yaptıran kişiye büyük bir özlem ve sevgi beslemeye başlar. Bunun neticesinde bağlama büyüsü yapılan kişi diğer kişiye kısa bir süre sonra dönmektedir.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır; bunu hazırlarken her iki tarafın isim bilgileri ve doğum tarihleri esas alınarak hazırlanmaktadır. Yaklaşık 5 gecelik bir hazırlama süresinden sonra bu tılsım sahibi tarafından uygulanmaya hazır hale gelir. Uygulamalar genelde rahatlıkla yapacağınız basit ritüellerden ibarettir. Öyle 30 gece şu saate kalkıp şu duayı okuyacaksın yada mezarlığa gidip şunları yapacaksın gibi akla ziyan uygulaması yoktur herkesin basitçe kendi evinde yapabileceği çok kolay tılsımlardır. Bazı hocaların özellikle de sahtekar hocaların insanları zora sokmak için bir sürü zor şeyler yaptırmaya çalışmaları tamamen bir hileden ibarettir çünkü gerçekten doğru yapılmış bir bağlama büyüsünün yapılışı oldukça kolaydır. En fazla 1 yada 2 saat içinde tamamlanabilir. Hazırlaması ortalama 5 gece sürerken uygulaması sadece bir kaç saat içinde rahatlıkla yapılabilir.

Unutmayın ki çaresizlik öğrenilmiş bir davranıştır, asla bu durumlarda çaresiz olduğunuzu düşünerek pes etmeyin. Kolay vazgeçen insanlar asla hayatlarında gerçek mutluluğu ve başarıyı yakalayamazlar, bu sebeple her insanın kendi bireysel huzuru ve mutluluğu için kendi hayal kalitesini artırması sadece kendi elindedir. Her şeyi siz kendi başınıza çözemezsiniz sadece sorunlarınızı çözmek için doğru insanları giderek yardım istemeniz gerekir. Örneğin hastalandığınızda nasıl ki doktora gidiyorsanız bu tür sorunlarınız içinde bir medyuma giderek yardım almalısınız. İçinizdeki acaba sonuç alır mıyım, acaba doğru mudur sorularını bir tarafa bırakıp hızlı bir şekilde yardım almanız sizin faydanıza olacaktır. Sürekli şüphe içinde yaşayanlar kendilerine gerçeği öğrenme şansı vermezler bu nedenle hiç bir zaman gerçeği öğrenemezler. Bu yüzden her insanın cesaretini toplayıp bu konulara yürekten inanması ve gerektiğinde iyi bir medyumdan yardım alması temel gerekliliktir.

2 Yorum

  1. dilara

    S.a ben baglama büyü hakkinda bilgi almak isdiyorum

    1. sevgi

      Numara verin arayalm

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.