Eski Sevdiğinizi Geri Getirme Büyüsü

Artık sevdiğinize kavuşmak oldukça kolay ve zahmetsiz, bundan böyle çok kısa bir süre içinde eski sevdiğinizi geri getirmek sizin için hayal olmanın ötesine geçiyor. Peki nasıl mı? İşte tüm gizli ayrıntıları ile bu yüzde yüz garantili ve etkili yöntemin ayrıntılarını sizlerle paylaşıyoruz.

Uzun zamandır sevdiğinden ayrı kalmak zorunda olan hatta onu tamamen kaybetmiş kişilerin dikkatlice yazımızı takip etmelerini öneriyoruz. Peki neden diye soracak olursanız bunu birazdan öğrenmiş olacaksınız. Kiminiz belki de şiddetli bir tartışma sonucu aşık olduğunuz kişiden ayrılmış olabilirsiniz yine bir kısmınız buna benzer bir takım olumsuz olaylar neticesinde sevdiğinizden kopmuş olabilirsiniz, ayrılma sebebiniz her ne olursa olsun bu durumun tamamen kendi lehinize çevirmek aslında bir kaç doğru adımla mümkün hale gelebilir. Seven bir insanın gerçekten sevdiğini kaybetmesi o kişi üzerinde büyük bir negatif etkisi olacağı gibi belkide bir ömür boyu aklından çıkaramamasına bile neden olabilir. Öyle insanlar vardır ki gönülden severler, onların bu aşkları koca bir hayata kapsayacak kadar engin ve derindir. İşte buna sevginin ilahi gücü diyebiliriz. Bu ilahi gücü içlerinde çok derinlerinde hisseden kişiler değer verdikleri kişileri kaybettikleri zaman o kişiyi asla unutamazlar. Burada kaybetmek kelimesi ölüm olarak algılamayın çünkü elbette ölümün çaresi yoktur eğer bir kişi sevdiğinin ölmesi neticesinde o kişiyi kaybetmiş ise burada yapılacak bir şey yoktur ama biz çeşitli nedenlerden dolayı aşık olduğu insanları yitiren kişilerin sorunlarından ve bu problemlerin nasıl giderileceğinden söz edeceğiz.

Aslında toplumda şöyle bir söz vardır, bu sözü çoğumuz mutlaka birilerinden duymuşuzdur ” insan bir kere aşık olur ” sözü gerçekten bir anlamda oldukça kulağa mantıklı geliyor. Belli bir yaşa gelmiş insanlar geçmişlerine dönüp baktıklarında gayet açık bir şekilde görürler ki onların geçmişinde pek çok flört ettikleri kişiler olmasına rağmen ancak bir tanesini hala unutamadıklarını, o kişiye karşı hala güçlü duygular beslediklerini anlayabilirler. Her kadının hayalinde bir erkek imajı olduğu gibi her erkeğinde aynı şekilde hayallerinde tasvir ettiği bir kadın figürü vardır. Bu imajlar bizim içimizde yaşayarak bir gün hayalimizdeki kişinin karşımıza çıkacağı umuduyla bekler dururuz ve gerçekten de gün gelir bu insan karşımıza bir anda çıkabilir. İşte bu aslında kaçırılmayacak bir fırsattır bu nedenle sevmekten korkmayan bazı insanlar bu aşka derinlemesine dalarlar. Bunu neden yazıyoruz çünkü sevgiye açık insanlar olduğu kadar aşka ve sevgiye kapalı insanların sayısı da oldukça fazladır. Neden insan sevmekten korkar buda ayrı bir tartışmanın konusudur ama bizim konumuz bunun üzerine olmadığı için bu konuyu bir tarafa bırakıp biz kendi özel konumuza geri dönelim. Biraz önce yazdığımız gibi her insanın karşına hayatı boyunca ancak bir kez bu fırsat çıkar. Bu nedenle karşımıza çıkan bu insana hemen bir şans vermek isteriz. Bu ilişkinin yücelmesi için elimizden gelen tüm çabayı ortaya koyarız ve çoğu zamanda istediğimiz normlarda bir aşk ilişkisi yakalamayı başarırız. Karşılıklı olarak güven ve emeğe dayanan bu dönem sizi o insanla evliliğe götürebilir fakat bunun tersi bir gelişme olduğunda örneğin sevdiğimiz insanın bir anda karar değiştirerek ayrılmak istemesi heralde diğer kişi üzerinde büyük bir yıkım oluşmasına neden olur.

Farklı bir örnekten yola çıkarak bazen kişiler flört döneminde bazende evli çiftler arasında yaşanan büyük problemler sonucu taraflar ayrılma noktasına gelmiş yada bu yolda hızla ilerliyor olabilirler. Bu noktadan sonra geriye çevirmek zor olacaktır çünkü karşı taraf sizi bir kere sildiği zaman manevi olarak o kişinin kalbini tekrar geri kazanmak mümkün değildir yada çok zor olacağını söylemek daha doğru olur. O durumda olan bir kişinin eski sevdiğini geri kazanması için alması gereken bir takım kararlar vardır. Bu kararların en başında şu soru kişinin kendine sorması gereken en önemli sorudur ” Ben gerçekten bu insanı seviyor muyum? Ben bu insanla bir ömür boyu yaşamak istiyor muyum? ” eğer bu soruları soruyor ve cevap olarak evet diyebiliyorsa o vakit bu kişinin büyü yaptırarak sevdiğini kazanması mümkün olacaktır. Eski sevgiyi veya eski eşinizi geri getirmek için yaptıracağınız bu tılsımı iyi bir medyumla temasa geçerek yaptırma imkanına her zaman sahipsiniz.

İçinizi yakıp kavuran bu ayrılık acısından biran evvel kurtulup geleceğe emin adımlarla sevdiğiniz kişiyle birlikte adım atmak istiyorsanız bunun için hala şansınız olduğunu asla aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Hayal kırıklıkları ile bir yere varamayacağınızı bilmeniz ve buna göre sizin için gerçekten çözüm olacak yolları denemeniz gerektiğini asla unutmamalısınız. Gerekçe ne olursa olsun her ne sebeple sevdiğiniz kişi sizi terk etmiş olursa olsun geri getirme büyüsü sayesinde hasret kaldığınız o eski mutlu günlerinize sevdiğinizle birlikte dönmeniz sadece sizin vereceğiniz bu karara bağlıdır. Bu amaç için hazırlanan pek çok tılsım, büyü ve vefk türleri vardır. Sizde bu tılsımlardan bir tanesine iyi bir hocaya yaptırarak tüm bu kötü dönemleri kolayca atlatarak özlemi duyduğunuz kişiye tekrar kavuşabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Osman Eroğlu

    Allah Erdoğan hocaya uzun ömürler versin onun yaptığı tılsım sayesinde yıkılan yuvamı kurtardım eğer Erdoğan hocadan yardım almamış olsaydım şimdi hem karımı hemde çocuklarımı kaybetmiş olacaksım. Allah razı olsun hocam sizden

  2. Fatma Diroğlu (Gönderen)

    Sevdiğim adam beni terk ettiğinde çok acı çektim günlerce ağladım ama Erdoğan hocaya aşk vefki yaptırdıktan sonra sevdiğim adam bana geri döndü bende benim gibi aşk acısı çekenler daha doğrusu terk edilenler Erdoğan hocaya aşk vefki yaptırsınlar

  3. Anonim

    Hocam bana yardımcı ol

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.