Etkili Bir Aşk Büyüsü İçin Gerekenler

Bana gelen soruların en çok sorulanı en etkili aşk büyüsü hangisidir sorusudur, aslında en etkili aşk büyüleri kişinin irade gücüne göre değişmektedir. Genel olarak bilinen en etkili aşk büyüsü canbar adıyla bilinen canbar aşk büyüsüdür. Ama aslında her kesin bildiği gibi değildir bu durum. Aslında her insan için netice verecek en etkili aşk büyüsü kişinin yıldızına göre değişir. Bu şöyle düşünebilirsiniz. Doktor her hastaya aynı ilacı vermez bazı bünyelerin kabul ettiği ilaçlar vardır bazı bünyeler ise aynı ilacı kabul etmezler.

En etkili aşk büyüleri de bu şekilde kişiye özel hazırlanmalıdır. Bir çok insan sanıyor ki canbar büyüsü onlar için en etkili büyü fakat durum böyle değildir. Tamam canbar büyüsü güçlü bir aşk büyüsüdür ama bu reçete herkese uygulanmaz. Eğer uygulanırsa bu o medyumun yaptığı en büyük hatalardan birisi olur. Kaş yapayım derken göz çıkarmak işte bunun gibi bilgisiz medyumlarca hazırlanan büyüler neticesinde meydana gelmektedir.

En etkili aşk büyüleri ortalama bir hafta gibi bir süreç içinde hazırlanır. Sonuçları ise ilk iki hafta içinde görülmeye başlanır. Başarı oranı neredeyse yüzde yüze varan bu en etkili aşk büyüleri günümüzde bir çok insanın karşılık göremediği aşkına karşılık görmek için yaptırdığı bir büyü uygulamasıdır.

Diğer bir en etkili aşk büyüsü ise kaşık büyüsüdür. Kaşık büyüsünde iki tahta kaşık kullanırlar. Bu kaşıklar büyü hazırlanırken ağızları birbirine bakacak şekilde uygun bir malzeme ile bağlanarak hazırlanır. Kaşık büyüsü bazende ayırma büyüsü olarak kullanılan bir büyüdür. Bu uygulamada ise kaşıklar birbirlerine ters bakacak şekilde bağlanırlar. Kaşık büyüsü de gerçekten etkili bir aşk büyüsüdür.

Yine nohutla yapılan etkili aşk büyüleri vardır. Bu büyüde kısa sürede karşı tarafın sevgisini kazanmak için uygun bir büyü çeşididir. Ayrıca havas ilimine göre hazırlanan çok yüksek tesirli aşk büyüleri de vardır. Bu büyüler hazırlanırken tamamen havas ilminden yararlanılarak hazırlanırlar.

Bazıları soruyorlar bu yapılan büyüler günah mı diye, aslında birine zarar vermek için yapılmıyorsa yapılan tılsımın da günahı olmaz ama eğer bir kişiye zarar vermek isteniyorsa o halde elbette bunun Allah katında sorumluğu ve günahı olacaktır. İyi niyetli bir sonuç almak için yapılan büyüler günah değildir. Örneğin eşi evi terk eden bir kadının eşinin tekrar evine yuvasına dönmesi için yaptırdığı bir tılsım neden günah olsun ki. Yada kısmeti kapalı olan bir insanın işlerinin düzelmesi için yaptıracağı bir vefk neden günah olsun ki. Bu konuda içinizin rahat olması gerekir.

Eğer belli bir sebepten dolayı sevdiğiniz insandan ayrılmak zorunda kaldı iseniz yada sevdiğiniz kişi sizi belli gerekçeler öne sürerek terk etti ise bu durumda etkili bir geri getirme büyüsü ile o insanı tekrar kazanmanızın yolu her zaman açıktır. Bazen terk edilen sevgililer yada aldatılan sevgililer bazende aldatılan eşler bu durumdan dolayı çok acı içinde yaşıyorlar. Bu acının dinmesi ve eski mutlu günlere bu insanların dönebilmesi için aşk tılsımları gerçekten onlara yardımcı olacaktır. Günümüzde binlerce insan bu tılsımlar sayesinde kaybettikleri eşleri yada sevdikleri insanları tekrar kazanmaktadırlar.

Siz farkında olun yada olmayın çevrenizde yaşayan ve sürekli sorunlar yaşayan insanların büyük çoğunluğu bu tür tılsımlar yardımı ile belkide yıkılmanın eşiğine gelmiş yuvalarını kurtarıyorlar. Bunu gizlice yaptırıyorlar, böyle konuları toplum içinde çok konuşamadıkları için gizlice medyumlardan yardım alarak bu sorunlarına çare buluyorlar.

2 Yorum

  1. Aslı

    Hocam canbar Büyüsü mü daha etkilidir kasık büyüsü mü ? Uzun zamandır araştırıyorum ama düzgün bir cevap bulamadım yardımınıza ihtiyacım var Allah için dönüş yapın .

  2. Ali Kemal

    Hocam sevdiğim kızın bana aşık olması için aşk büyüsü yaptırmak istiyorum. Annesinin ismini bilmiyorum, soramam da şimdi şüphelenmesin diye. Bu büyüyü hangi fiyatlara yapıyorsunuz acaba.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.