Karımın Beni Sevmesi İçin Ne Yapmalıyım

Pek çok evli erkek karısının kendisini artık sevmediğinden şikayet ediyor peki gelin ” karımın beni sevmesi için ne yapmalıyım ” sorusuna birlikte cevap arayalım. Artık bu sorunla karşılaşan kişi sayısı gün geçtikçe daha çok artmaya devam ediyor. Aradan geçen yılların yaşanılan aşklara verdiği zararlar gün geçtikçe daha çok artıyor. O halde karısı tarafından artık ilgi görmeyen hatta karısı tarafından sürekli aşağılanan, beğenilmeyen bir erkek tekrar karısını kendine aşık etmek için neler yapabilir bu konu üzerinde size çok önemli bazı ip uçları vereceğiz. Lütfen yazımı dikkatlice sonuna kadar okumaya devam edin.

Son dönemlerde şu sorular kafanızın içinde yer alıyor olabilir; eşim artık beni sevmiyor ne yapmalıyım – karımı kendime yeniden aşık etmek için ne yapabilirim – karım beni aldatıyor mu – karımın bana olan ilgisi azaldı ne yapabilirim gibi sorular aklınızı kemiriyor olabilir. Bu durumda olanlar hiç merak etmesinler onlara bu durumdan kurtulmaları için daha önce hiç bir yerde duymadıkları bazı alternatif çözüm yolları göstereceğiz.Aslında sorunun kaynağı yani karınızın sizden zaman içinde soğuyarak uzaklaşmasının sebepleri çok farklı olabilir. Bu sebeplerden en başta gelenlerden birisi maalesef karınızın artık size karşı değilde başka bir erkeğe karşı ilgi duymasından kaynaklanır. Bu durumda ne yapılmalıdır gelin şimdi size altın anahtarı verelim. Eğer eşinizin sizden uzaklaşmanın nedeni araya giren bir başka erkek ise bu durumda karınızın tekrar tıpkı eski yıllarda olduğu gibi size aşık olması için yaptıracağınız bağlama büyüsü size karınızın tekrar ilgi göstermesine yol açacaktır. Elbette karısı tarafından sürekli dışlanan hatta yatakta bile karısı tarafından sürekli geri çevrilen erkeklerin bu durumu düzeltmek için yapabilecekleri bazı çözüm yolları var. Hemen pes edip karınızla aranızı açmak doğru olmaz yada onu suçlamak size bir avantaj sağlamaz. Böyle bir durumda erkeğin tamamen akılcı bir şekilde sakin kararlar alarak bu kararları uygulaması gerekir. Sorun çok büyük olabilir hatta sizin kendi imkanlarınız dahilinde çözemeyeceğiniz boyutlara gelmiş olabilir. Böyle bir durumda hiç moralinizi bozmanıza gerek yok eğer karınız artık sizi istemediğini söylemeye başlamışsa bu durumda yapmanız gerekenleri birazdan okuyacaksınız.

Hepimiz biliyoruz ki uzun süren evlilikler sonucu iki insan arasında sevgi ve aşk bağlamında var olan duygular zaman içinde azalarak yok olma tehlikesiyle karşı karşıya gelebiliyor. Aslında bunu yaşayan insan sayısı o kadar çok ki ama çoğu insan bunu paylaşmak yerine kendi içinde bu durumla tek başına savaşmaya devam etmeyi daha doğru buluyor. Oysa her işin bir uzmanı vardır, siz kalp rahatsızlığı yaşadığınızda nasıl ki bu sorunu çözmek için bir kalp doktoruna gidip çare arıyorsanız işte bunun gibi durumlar içinde bazı medyumlardan yada hocalardan yardım alınması gerektiğini unutuyorsunuz. Oysa gerçekten çok güçlü medyumlar sizin bu yaşadığınız sorunlara çok kısa bir zaman süreci içinde çareler getirebilir. Bu konuda bazı ön yargıları olanlar olduğunu hepimiz biliriz oysa büyü yoluyla gerçekten de sizden uzaklaşan karınızın tekrar size bağlanması elbette mümkündür. Bu konudaki ön yargılarınızı bir tarafa bırakıp kendi halinize üzülmek yerine birilerine güvenerek hemen atılması gereken adımları atmanız size fayda sağlayacaktır. Umutsuzca beklemek bir çözüm olmadığı gibi eğer siz şimdi eşinizin sizi tekrar sevmesi için hiç bir girişimde bulunmazsanız ilerleyen dönemlerde eşinizin tamamen sizden kopacağını hatta sizden ayrılmak isteyeceğini de aklınızdan çıkarmamanız gerekir. İşte bu noktada kendinize acımayı bir tarafa bırakıp sevdiğiniz kadını başka erkeklere teslim etmek yerine karınızı tekrar kazanmak için elinizden gelen her türlü olasılığı denemeniz gerekiyor.

Bu yazımızı yazarken özellikle şu başlığı kullanmayı doğru bulduk Karımın Beni Sevmesi İçin Ne Yapmalıyım evet bu durumda asla kendinizi çaresiz ve yalnız hissetmeyin çünkü aslında size büyük gelen bir sorunun çözümü sizin aklınızda büyüttüğünüz kadar çözümü zor olmayabilir. En doğru adım bu konuda size yol gösterecek, size bilgisiyle ışık olacak bir hocadan yardım almak olacaktır. Kendi çevrenizde size bu konuda yardım alacağınız güvendiğiniz bir hoca varsa ilk başta ona giderek yardım alabilirsiniz eğer kendi yaşadığınız çevrede böyle bir hoca tanımıyorsanız bu konuda yardım almak için Erdoğan hocaya yazarak kendisinden yardım almak istediğinizi yazabilirsiniz.

Özetlersek asla umutsuzluğa düşmeyin çünkü umutsuzluk bir çözüm yolu değildir tam tersine umutsuzluk sizin sorunlarınızın katlanarak tekrar size dönmesine neden olur bu yüzden içinde bulunduğunuz kara tablodan biran evvel kurtulup sevdiğiniz kadını yani karınızı tekrar kazanmak için iyi bir medyumun yardımına ihtiyacınız olduğunu asla unutmayınız. Yardım almanız durumunda kısa bir süre sonra artık eşinizle olan problemlerinizin tamamen ortadan kaybolduğuna şahit olacaksınız.

1 Yorum

  1. Aysun Koca (Gönderen)

    Eşim beni ve çocuklarımı birakıp başka bir kadını hatta bir rus kadına gitmişti gözü hiç bir şey görmüyordu işte bu dönemde medyum erdoğan hocadan yardım aldım. Allah hocamdan razı olsun onun sayesinde eşime tekrar kavuştum.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.