Kocamı Kendime Nasıl Aşık Ederim

Son zamanlarda sık bir şekilde şu soruyu kendinize sormaya başladıysanız kocamı kendime nasıl aşık ederim işte tam olarak bunu nasıl hayata geçireceğinizi detaylarıyla sizlerle paylaşıyoruz. Umarız sizler için büyük fayda sağlayacağını düşündüğümüz bu yazımızı dikkatle okuyarak buna göre izlenmesi gereken yolları izleyerek sizden uzaklaşan eşinizi kendinize tekrar aşık edebilirsiniz.

Pek çok kadın son zamanlarda kocaları tarafından sürekli ilgisiz davranılmasından dolayı mutsuz olduklarını dile getiriyorlar. Aslında aşk iki kişinin aynı anda aynı duyguları karşılıklı olarak birbirlerine ifade etmeleri ile renk ve coşku kazanabilir. Eğer bir taraf diğer tarafa karşı ilgili ve ona karşı hala sevgi besliyorsa diğer tarafın aynı şekilde karşılık vermemesi kesinlikle hala seven kadını incitecektir. Çevremizde bu sorunla karşı karşıya gelen sayısı belkide milyonları aşan evli kadın var. Bu kadınlar sürekli eşleri tarafından aldatıldıklarından veya kocaları tarafından ilgilenilmediklerinden dolayı mutsuz bir hayata doğru sürüklenip duyuyorlar. Buna rağmen hayat hızla akıp gidiyor ama bu mutsuz kadınlar için artık yaşamın onlara verdiği bir heyecan veya nitelik kalmıyor. Sevgisinin var olmadığı bir aile içinde mutlu bir yaşamım sürmesi mümkün değildir. Mutlu bir yaşamın anahtarı insanların daha doğrusu evli insanların karşılıklı besledikleri aşka ve bu aşkın niteliğine bağlıdır. Nitelik derken şunu anlatmaya çalışıyoruz. Nitelik olmayan bir aşk tıpkı yeşermeyen bir ağaç gibi kuru kalır ama eğer gerçekten bir aşkın içinde nitelik varsa işte o vakit bu aşkın pozitif enerji yüklü gücü iki insanıda kapsayarak onların hayatlarına adeta farklı renkler, farklı heyecanlar getirir. Aslında gerçek aşkın insanlar üzerinde pek çok olumlu görünmeyen etkileri vardır.

Hayatını hissederek yaşamak, sevdiğimiz insanla mutlu bir yaşam sürmek, çocuklarımız için iyi bir anne baba olabilmek için mutlaka eşlerin birbirini sevmesi, birbirlerine ilk evlendikleri gün gibi aşık olmaları gerekir. Bu tutkunun hiç bir zaman öldürülmemesi gerekir. Eğer eşiniz size olan bu heyecanını, bu tutkusunu yitirmiş ve başka kadınlara yönelmişse elbette o vakit kendinize şu soruyu sorarsınız ” kocamı kendime nasıl aşık ederim ” aslında siz kendi yapabileceğiniz her şeyi yaptıysanız yani bu evliliği kurtarmak ve eşinizi kendinize bağlamak için elinizden gelen her şeyi yaptığınızı düşünüyorsanız o halde sizlere alternatif bir çözüm yolu olan aşk büyüsü ve bu aşk büyülerinin nasıl bir çözüm getireceğinden söz etmek istiyoruz.

Şüphesiz her kadın mutlu bir aile ortamını içinde olmak ve kocasının kendisine sevgi göstermesini bekler zaten bundan daha doğal ne olabilir ki. Bazen hayat bizleri beklemediğimiz yerlerden vurur belkide en zayıf anımızda bizleri yakalar işte böyle bir zayıf anınızda eşiniz size olan ilgisinin azaldığını söyleyebilir veya bunu söylemese bile davranışlarıyla bunu size en acı şekilde hissettirir. İnsanlara özellikle seven bir kadına belkide en acı verecek şeylerden biriside kendi kocaları tarafından artık sevilmediklerini duymalarıdır. Bir çiçeğin bile yeşermesi ve büyümesi için ilgiye ihtiyacı olduğunu düşünülürse bu kadınların durumu düşünmek herhalde zor olmasa gerek. Onların iç dünyalarında yaşadıkları kendilerini değersiz hissetme duygusu, sevilmeme duygusu veya her an kocası tarafından aldatılma korkusunu içlerinde sürekli yaşamaları onların hayatlarına adeta cehenneme çevirir. Peki gelin şimdi ana konumuza gere dönelim yani kocamı kendime nasıl aşık ederim veya eşimi kendime nasıl bağlarım konusu.

Bu durumda olan bir kadının yapması gereken veya alması gereken bazı radikal kararlar olmalıdır. Sürekli sorunlarını halının altına gizleyen, eşleriyle olan sorunlarını sürekli görmezden gelerek bir gün düzeleceğini düşünmek sadece kişinin kendisini kandırması ve zaman kaybetmesi anlamına gelir. Oysa cesur ve akıllı bir kadın eğer eşi ona karşı ilgisiz davranıyorsa bu durumda nasıl davranması gerektiğini bilir ve buna uygun olarak en doğru adımları atar. İşte bu noktada çevrenizde size yardımcı olacak bir hoca veya medyum bularak eşinizi size bağlanması için yani kocanızın size tekrar aşık olması için aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu yapılacak olan bağlama büyüsü sayesinde gerçekten de çok kısa bir süre için çok şaşıracağınız sonuçlar alacağınızı kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Kendi iç huzurumuzun mimarları olmak ve kendi hayal kalitemizin nitelik ve niceliklerini belirlemek için yapmanız gereken ilk kural önce kendi gücünüzün farkına varmaktır. Kendini tanımayan bir varlık nasıl olur da bir başkasını tanıyabilir ki. Bu imkansızdır, işe ilk önce kendi gücümüzü keşfetmekten, kendi yapabileceklerimizi görebilmekten başlamalıyız. Siz ancak kendinizde olan bu güçleri fark ettiğiniz zaman ancak o vakit karşınızdaki eşiniz yada bir başkasını rahatlıkla etki altına alabilirsiniz. Kendi kişisel yolculuğunu tamamlamayan insanlar hayattı her zaman bir veya bir kaç adım geriden takip ederler. Onlar birilerinin gölgeleri olarak yaşamaya ömürleri boyunca mahkum insanlardır. Oysa hemen şu anda kendinize olan saygınızı fark ederek yeniden hayata büyük bir güçle sarılabilirsiniz. Siz güçlü ve iradeli olduğunuz sürece kocanız bunu fark ederek sizden etkilenmeye başlayacaktır. Akıllı bir kadın eşine nasıl davranmasını gerektiğini bilen, nerede konuşup nerede susması gerektiğini bilen kadınlardır. Bunu yapabilen kadınların hayatları genelde problemsiz devam eder ama bazen karşı taraftan kaynaklanan  bir takım sıkıntılar nedeniyle eşiniz kendi içsel sorunları yüzünden sizden uzaklaşarak hatta başka bir kadına aşık bile olmuş olabilir. Bu durum sizi asla yıldırmasın. Mücadele etmek hayatın her aşamasında olması gereken bir gerekliliktir çünkü eğer siz kendi yuvanızı ayakta tutmak için gerekli öz veriyi göstermeyip bir başka kadının eşinizi elinizden almasına seyirci kalırsanız hayatta her zaman kaybeden insan olmayı şimdiden kabul etmiş olursunuz.

Yaşam sürekli yeniliklerle ve sürprizlerle doludur zaten yaşama enerji veren bu bilinmeyen yeni gelişmeler ve sürprizlerdir. Bunlar acı yada tatlı olaylar olabilir. Kadınların bu durumlara karşı her zaman tetikte ve uyanık olmaları gerekir çünkü erkekler irade bakımında kadınlara oranla daha zayıftırlar ve her hangi bir güzel kadın tarafından her zaman baştan çıkarılmaya hazırdırlar oysa kadınlar bu yönden erkeklerden çok daha güçlüdürler sevdikleri erkekler için her şeyden vaz geçerler. İşte kadını kutsal yapan en büyük nitelik belkide budur. Sadakat her kadında olan güçlü bir histir.

Kısaca toparlamak gerekirse, eşim beni sevmiyor, kocam beni aldatıyor, eşimi kendime nasıl bağlarım, kocamı eskiden olduğu gibi kendime nasıl aşık ederim gibi soruların cevapları öncelikle kendi içsel gücünüzü keşfetmekten geçiyor. Gerektiğinde sizi aşan konularda medyumlardan yardım almak size bir şey kaybettirmez, bu konuda toplumda duyduğunuz bir takım ön yargıları bir tarafa bırakıp birine güvenerek kendi çözemediğiniz sorunlarda bu insanların size yardımcı olmasını istemelisiniz.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.