Sevdiğim Kişiyi Kendime Nasıl Aşık Ederim

İnsanlığın doğasında olan sevmek ve sevilmek eylemi gerçekten bizi mutluluğun doruklarına çıkara bir duygu paylaşımıdır fakat bazen aşık olduğunuz kişi tarafından sevilmeye bilirsiniz o halde şu soruyu kendinize sorarsınız ” Sevdiğim Kişiyi Kendime Nasıl Aşık Ederim ” şimdi gelin bu sorunun cevaplarını sizlere anlatalım.

Sevmek ve biri tarafından sevilmek, özlenmek, değer verilmek gerçekten de bütün canlıların ihtiyacı olan değerlerdir. Aşkın öylesine gizemli bir gücü vardır ki adeta ruhumuzu ele alarak bizi yönetmeye başlar. Sevginin gücü o kadar kutsaldır ki bu iksiri bir kere içen bir insan asla hayatının bundan sonraki döneminde aşk dürtüsünden uzak kalamaz. Karşılıklı yaşanan aşklar en güzel sevgi paylaşımıdır eğer iki insan birbirini gerçekten çok seviyorsa bu o iki insanın hayatına büyük bir değer katarak onların hayatlarını kutsarcasına bu insanların içini aşkın o güzel enerjisi kapsar. Bu enerjiyi korumak için yaşanılan aşkın sürekli beslenmesi gerekir. Fakat bazen siz ne yaparsanız yapın aşık olduğunuz kişi tarafından ciddiye alınmayabilirsiniz. Bu durumda sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için nasıl bir yol izlemelisiniz sizlere bunları anlatacağız.

Sizlere ” Sevdiğim Kişiyi Kendime Nasıl Aşık Ederim ” başlığı altında açtığımız bu yazımızda en değerli ve gizli kalmış bazı yöntemleri anlatacağız. Toplumun çoğu tarafından bilinmese de hatırı sayılır bir insan kitlesi tarafından yakinen bilinen gizli ilimlerden söz edeceğiz. Medyumların ve bazı hocaların hazırladıkları aşk büyülerinden söz edeceğiz. Aşk büyüleri sayesinde sevdiğiniz insanları nasıl kendinize aşk edebileceğinizi göstereceğiz. Evet toplum tarafından her zaman üstü kapatılan ve çok az sayıda insanın bu konular hakkında bilgi sahibi olduğu bir alanı sizler için gündeme alıyoruz.

Bazı evli insanlarında kendi evlilik kurumları içinde yaşadıkları bazı ciddi sorunlardan söz etmek istiyoruz. Eşleri tarafından ilgi göremeyen insanların kocalarını yada karılarını kendilerine aşık etmek için neler yapabileceklerinden söz edeceğiz. Özellikle evliliğin ilk yıllarında olmasa bile ilerleyen dönemlerinde yaşanan sadakat ve soğukluk nedeni ile bazı eşler kendi eşlerine karşı içlerindeki sevgi ve aşk bağını koparmış olabiliyorlar. Bu evliliği içinde aşk olmadan yürütmek gerçekten zordur eğer kadın kocasını seviyorsa kocası tarafından sevilmiyorsa yada bunun tam tersi kocasını karısına aşıksa ve karısı kocasına karşı ilgisini kaybetmişse o halde bu durumda olan kişilerin eşlerini kendilerine tekrar aşık etmek için yapacakları bazı çözüm yolları var. Bu yollardan bir tanesi olan elbette aşk büyüsüdür çünkü sizden uzaklaşan eşinizin tekrar size olan ilgi ve sevgisini uyandırmak için belkide bazen son çare bu büyülerdir. Evliliğinizin ilk yıllarında sizi deliler gibi seven eşinizin yıllar sonra size olan aşkının bitmesi gerçekten acı bir durumdur bu durumda olmak heralde hiç bir insanın isteyeceği bir şey değildir. Büyük hayallerle yapılan mutlu evlilikler bir süre sonra yerini acı dolu bir hayata bırakmış olabilir. Bazen eşinizin size olan aşkının bitmesinin sebebi onun başka bir kişiye ilgi duyması sonucu da gerçekleşmiş olabilir. Bu durumda eşinizin diğer insandan uzaklaşması sağlanarak tekrar size odaklanması sağlanmalıdır aksi halde zaten zaman ilerledikçe sahip olduğunuz evlilik kurumu adım adım boşanmaya kadar uzanacaktır. En sonunda da bu iki çift ayrılmanın eşiğine gelecektir. İşte bu noktada eşinizi tekrar kazanmak için hemen bir hocadan yardım alarak eşinizin sadece size karşı ilgi duymasını ve sizde başkasını sevmemesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca birde evlilik dışı ilişkiler yaşayan bekar insanlar var bu insanlarda çevrelerinde tanıdıkları bazı insanlara karşı bir ilgi içinde olabiliyorlar yani gizliden gizliye birine aşık olabiliyorlar. Bu durumda akıllarına hemen şu soru geliyor ” Sevdiğim Kişiyi Kendime Nasıl Aşık Ederim ” peki bir insana gönül bağı ile bağlanmış bu insanlar sevdikleri kişi tarafından kabul görmüyorlarsa ne yapacaklar. Yada şöyle bir durumda yaşamış olanlar vardır, örneğin bir aşk ilişkisi yaşadınız ama daha sonra sevdiğiniz insan birden sizden ayrılmak istediğini dile getirdi bu durumda ne yapacaksınız?

İnsan ömrünün aslında çok kısa olduğunu düşünürseniz bizlere mutlu bir yaşam sürmek için çok bir zaman kalmadığını daha iyi anlayabilirsiniz. Kendi kısa yaşamlarımız içinde olabildiğinde kötülüklerden uzak durmaya çalışarak sevdiğimiz insanlarla birlikte sürekli bir mutlu yaşam hayali kurarız. Bunun böyle olması gerekiyor çünkü bu hayata bir kere geldiğinizin bilinci içindeyseniz mutlu olmak ve aşık olduğunuz kişiyle birlikte bir ömür geçirmek istemeniz oldukça doğru bir istek olur. Hiç kimse hayatının sonuna kadar sevgiden ve aşktan mahrum bir yaşam sürmek istemez. Bu nedenle aşık olduğumuz kişilere sıkı sıkı bağlanmaya çalışırız, evet bu çok doğru bir yaklaşımdır çünkü sahip olduğunuz ve değer verdiğiniz kişiyi kaybetmek doğru olmaz. Her zaman sevdiğiniz insanı tekrar kazanma ihtimaliniz olmayabilir. Bu durumda hemen pes etmek yerine eğer sevdiğiniz insan sizi artık sevmiyorsa onu kendinize yeniden aşık etmek için bir hocadan yada medyumdan yardım alarak aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüleri genelde 2 hafta içinde sevdiğiniz kişinin tıpkı ilişkinizin ilk zamanlarında olduğu gibi sizi sevmesini sağlayacaktır.

Aşk büyüsü aslında evrensel olarak çok kişi tarafından bilinmediği için bu konuya ön yargılı bakan insanların sayısı oldukça fazla. Bazıları bu büyülerin tutmayacağına inanmış olsa bile gerçek şudur ki aşk büyüsü yaptıran pek çok insan bugün sevdikleriyle birlikte mutlu bir yaşam sürmektedirler. Elbette bu konuda yardım alacağınız hocaların bilgi kalitesi çok iyi olmalıdır çünkü yeteri kadar donanımı olmayan bir hocaya yaptıracağınız aşk büyüsü elbette sonuç vermeyecektir. Doğru bir şekilde doğru bir hoca tarafından hazırlanan aşk büyüleri her zaman sonuç verir.

2 Yorum

  1. nevzat
  2. cumhur tüysüz

    sevdiğim kadın benden kaçmaya çalışıyor ben onu çok seviyorum ayrılmak çok zor geliyor sanki onsuz nefes alamıyorum sevdiğimi geri kazanmak için ne yapmalıyım

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.