Sevdiğinin Sana Gönülden Bağlanması İçin Dua

Her seven kişi mutlaka sevdiği insanın kendisine karşı ilgili olmasını bekler peki sevgilinin sana gönülden bağlanması için dua yapmak nasıl bir çözüm sağlar bu duaları okumak veya uygulamak size nasıl bir avantaj sağlar gelin hep birlikte aşama aşama tüm bu merak ettiğiniz konuları sizlere açıklayalım.

Şüphesiz ki hiç bir dua kötü olamaz çünkü bir insanın kalpten inanarak yüce yaratıcıdan bir istekte bulunması ancak dua eden kişinin Allah ile kendisi arasındaki samimi bağa göre sonuç verecektir. Bu yüzden en hayırlı dua kesin olarak biliyoruz ki içinizden geldiği gibi tam olarak inanarak yapılan dualardır. pek çoğunuz piyasadan satın aldığınız aslında anlamını dahi bilmediğiniz bir takım kaynakları okuyarak bu kitaplarda yazanları referans olarak alıyorsunuz. Aslında anlamadığınız bir dilde dua etmek sizin Allah ile olan bağlantınızın samimiyetini azaltacaktır. Dualarda en önemli faktör söylediğimiz şeylerin kendi anladığımız dilde olması gerekir yoksa anlam kayması yaşanır. Allah katında dil sorunu olmadığına göre yapacağımız Türkçe dilindeki bir dua kesinlikle yüce yaradan tarafından daha hayırlı olur. Aksi halde bir kişinin hiç bir anlamını bilmediği bir Arapça yazıyı sürekli papağan gibi tekrar etmesi hem dua eden için fayda sağlamaz. O halde kendi dilimizde anlayarak yüce yaratıcıdan istekte bulunmak sözlerimizin daha samimi olacağı anlamına gelir.

Bu konularda yazılmış pek çok dua kitabına rastlamak mümkündür çoğu Arap dilinde yazılmış kaynaklardır ama bilmeniz gerekir ki bu duaları yazanlar normal insanlardır yani orada okuduğunuzun Arapça olması onun Allah’ın sözleri olduğu anlamına gelmez. Eğer Allah’ın sözlerini okuyarak O’na yalvarmak istiyorsanız o halde Kur’an’dan ayetleri alıp okumanız gerekir. Diğer okudunuz kaynakların Arapça olması yapacağınız duanın içeriğini belirlemez yada tesirini artırmaz.

Piyasalarda hepinizin rahatlıkla kitapçı raflarında göreceğiniz pek çok dua kitapları adeta mucize kitaplarmış gibi insanlara satılıyor. Aslında bu kitapların içeriğine dikkatlice baksanız orada yazan saçmalıkları görürsünüz. Hatta öyle iddialı kitaplar var ki bunların içinde adete reçete tarifi verir gibi her derde dua, gideni geri getirmek için dua, işte bu duayı 5 gün okursan sevdiğine kavuşursun gibi akla ziyan ifadeler yer alıyor. Bunları yazanlar Allah ile haşa sözleşme mi yapmışlar ki bu duaların okunduğunda sonuç vereceğini iddia ediyorlar. Dolayısı ile sizin gerçekten hissederek kendi ana dilinizde yapacağınız bir yalvarış şüphesiz Allah katında en hayırlısı olacaktır.

Biz bu yazıyı yazarken şöyle bir başlık kullanmayı doğru bulduk Sevdiğinin Sana Gönülden Bağlanması İçin Dua çünkü dikkatinizi çekmek istedik. Bazı medyum ve büyü sitelerinde yine bu anlamsızca paylaşılan Arapça reçeteleri görüyoruz. Orada yazılanlara kalsa her dert için bir dua icat edilmiş efendim her kim bunu yüz kere okursa isteği gerçek olurmuş falan filan…Fakat gel gör ki bu kitaplara olan ilgi hiç azımsanmayacak kadar çok çünkü toplum olarak birinin yazdığına hemen inanmak gibi bir zayıf yanımız var. İşte bu nedendir ki bu kitaplar binlerce baskı yaparak insanlara satılıyorlar.

Bu duaların dışında yine sevdiğinize kavuşabilmek için yaptıracağınız bazı ak büyüler vardır daha doğrusu aşk büyüsü sınıfına giren tamamen iyi niyetle yapılan bir takım vefk ve tılsımlar yine sizin sevdiğinize kavuşmanız için alternatif bir çözüm yolu oluşturabilir. Genel olarak hoşlandığınız birinin size bağlanması ve sizin aşkınızdan yanıp tutuşması için büyük bir çoğunluk dua yerine işte bu aşk tılsımlarını çeşitli medyumlara yaptırmayı daha çok tercih ediyorlar. Elbette bu kararlarında onlara söyleyecek sözümüz yok çünkü bu bireysel olarak kendi özgür iradeleri ile düşünüp karar verdikleri bir durumdur o halde bunu yargılamak bize düşmez. Örneğin kocasının artık kendisini sevmediğini söyleyen bir kadın düşünün bu kadın kendi yuvasını kurtarmak için elbette bu tür tılsımlardan yararlanabilir. Aksi halde eşi tarafından terk edilecekse hatta arada birde çocukların olduğu düşünüldüğünde masum olarak yaptırılan aşk büyüsü belkide o evliliğin yıkılmasını önleyecektir.

Yine başka bir örnekten yola çıkarak; nişanlı olduğunuzu yada birini gerçekten çok sevdiğinizi düşünün. O kişi için yıllarca emek verdiğinizi düşünün ve bir anda bu insanın artık sizi sevmediğini söylediğini hayal edin. Bu durumda ne yapardınız? Elbette bu seven biri için psikolojik olarak büyük bir yıkım yaratır. O halde bazen sevdiğimiz değerlerin elimizden kayıp gitmesine seyirci kalmamak için masumca yapılan bu ak büyüleri hoş görmek herhalde hiç kimsenin itiraz etmeyeceği bir durumdur.

Unutmayalım ki bugün yapacaklarımız yarınlarımızı belirler yani gelecekte kiminle nasıl bir hayat yaşamayı düşünüyorsanız ve hayal ediyorsanız bu gerçeğe ulaşmak için hemen bugün şu andan itibaren alacağınız kararlar ve kararlar doğrultusunda atacağınız tüm adımlar size mutlu bir gelecek sağlayacaktır. O yüzden kararlarımız her ne olursa olsun bu isteklerimizde gerçekten samimi isek o halde bunları realiteye dökerek uygulamasını gerçekleştirmemiz gerekir.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.