Sevdiğinle Bir Ömür Ayrılmama Büyüsü

Sevdiklerimizle bir ömür boyu ayrılmamak ve mutlu bir hayat sürmek için yapılan ayrılmama büyüsünün tam olarak işlevi nedir hep birlikte bu tılsımların esrarengiz gücünü öğrenelim. Yolları sevgi ve aşktan geçen herkesin yolu mutlaka bir gün kendi kalbine hitap eden diğer insanla bir yerde buluşur. Aşkın güzel olan tarafı işte budur çünkü bir gün mutlaka eninde sonunda aradığımız insanı buluruz.

Birine değer vermek, onu çok güçlü bir şekilde yüreğimizde hissetmek, her an onunla zaman geçirmek isteği, onsuz geçmeyen zamanlar işte tüm bunlar aşık olan bir insanın aşkına karşı beslediği ve hissettiği duygulardır. Aşk güzel olduğu kadar aslında bir insanın hayatının tüm kontrolünü bile elinden alacak kadar güçlüdür aynı zamanda. İşte yaşayan aşıklar bilirler ki yolu aşktan geçmiş her birey aslında yaşanan bu çok değerli ve eşsiz duygunun ne olduğunu çok iyi öğrenmiş kişilerdir. Bu nedenle her seven mutlaka sevdiği insanla bir ömür boyu ayrılmamak için büyü veya buna benzer tılsım yaptırmak isterler. Bu yazımızda sizlerle bu tılsımların güçleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

Birine duyulan aşırı tutku ve bağlılık sonuç olarak o kişiyle tüm yaşamı birlikte paylaşma isteği mutlaka her aşığın isteğidir peki bunu nasıl elde edebiliriz? Sevdiğimiz kişiyi nasıl elimizde tutmayı başarabiliriz? Bunu gerçekleştirmenin yolu nedir? Aslında sevdiğimiz insanı elimizde tutmamızın birince kuralı onu sıkmadan onun özgürlük alanlarına fazla tecavüz etmeden hatta çıkar gözetmeden onunla olan ilişkilerimizde fazla sahiplenici olmamakla mümkün hale getirebiliriz. Fakat insanlar birine sevdiklerini zaman adeta onu nesnel bir objeye çevirmeye çok meraklılar sanki diğer insan onun kölesi gibi o insanın her şeyine karışmak isterler. İşte bu tutumu bir süre sonra insan doğasına terk geldiği için karşınızdaki kişi ağır ağır sizden sıkılarak uzaklaşmaya başlar. Gizli anahtar şudur; eğer birini gerçekten kaybetmek istemiyorsanız o halde onun özel alanlarına saygı duymanız gerekir, karşısındaki kişinin tüm özel alanlarına saygı göstermek gerekir aksi halde hiç bir canlı kendi alanına, kendi isteklerine sizin karışmanıza izin vermez, bu hakkı size vermez.

Tüm bunlara rağmen yani siz olabildiğinde sevdiğiniz insanın özgürlüğüne karışmadınız fakat o yinede sizden kaçmaya başladı o vakit ne yapabilirsiniz? Böyle bir durumda aşk büyüsü veya ayrılmama büyüsü yaptırarak sevdiğiniz kişiyi bu kişi erkek yada kadın olmaz fark etmez onu bir ömür boyu elinizde tutmanız mümkün hale gelir. Şayet onun başka birisiyle ilgilenmesini istemiyorsanız sadece size aşık olup sizin için heyecanlanmasını bekliyorsanız bunu yapmanın tek yolu aşk ve bağlama büyüsüdür. Ancak bu şekilde uzun vadeli bir ilişkinin temelleri atılabilir aksi durumda siz ne yaparsanız yapın bir süre sonra sevdiğinizin sizin üzerinizdeki heyecanı, size olan ilgisi ve aşkı zaman geçtikte azalacak ve bir süre sonra tamamen yok olacaktır. Aslında bu matematiksel bir gerçektir çünkü özellikle erkekler sahip oldukları kadınları tamamen elde ettikten sonra onlarda bu kadınlara karşı bir ilgi azalması belirmeye başlar hemen diğer kadına yönelme ihtiyaçları duyarlar. Bu erkeklerin doğasında vardır bunu bilirseniz o zaman onun zayıf noktalarını öğrenirsiniz ve buna göre adımlar atarsınız. Unutmayın bir şey ona sahip olana kadar değerlidir ona sahip olduktan sonra artık yavaş yavaş o şey değerini yitirmeye başlar o zaman başka bir değer bulunmaya başlanır işte insan psikolojisi de bu şekilde çalışır.

Özellikle erkekler gerçekten de bir kadını elde ettikleri zaman artık onlar için o kadında ilginç bir şey kalmayacağı için hemen dışarıda başka kadınlara yönelmek gibi bir eğilim içine girerler. Bu durumda kadınların bu durumu bilerek buna uygun kararlar alıp gerekli önlemleri almaları gerekir. İşte bu önlemlerden en güçlüsü sevdiğini ömür boyu bağlamak için yapılan bağlama vefkleridir. Ancak bu şekilde siz sevdiklerinizi bir ömür boyu kendinize yakın tutabilirsiniz. Bu tılsımların gücü öylesine güçlüdür ki örneğin bunu bir erkeğe yaptırdığınızda artık o erkek diğer hiç bir kadınla ilgilenmez sadece aklında ve kalbinde siz olursunuz, sizden başka bir kadının asla hayalini kurmaz ve asla sizi terk edemez. İşte böylesine güçlü bir sevgi ile size bağlanır aslında uzun süreli ilişkilerin belkide en iyi garantisi bu tılsımlardır.

Her erkeğin veya kadının diğer kişiyi kendine bağlamak ve o kişiyle mutlu bir geleceği paylaşması için bu altın kuralları bilmesi gereklidir bu bilgilerden yoksun olan insanlar toplum içinde yavaş yavaş ezilmeye hatta sürekli kaybetmeye mahkum kişiler olurlar. İstekleriniz için yeterince güçlü adımlar atmazsanız bir gün sevdiğiniz insanların elinizden kayıp gittiğini er yada geç mutlaka yaşarsınız. Bunun gerçekleşmesini önlemek için zamanında gerekli önlemleri alarak bir ömür boyu sevdiğinizle birlikte yaşayabilir, onun sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu işin en güçlü anahtarı ise aşk büyüsüdür ancak bu tılsımı yaptıran kişilerin aşk ilişkilerinde kopmalar, ayrılmalar, hayal kırıklıkları olmaz. Sizin için adeta bir yaşam poliçesi mahiyetinde olan bu büyüler sayesinde sizi sevmesini istediğiniz kişilerle adeta bir yürek olarak mutlu bir şekilde nefes almaya ve var olmaya devam edebilirsiniz.

Konu başlığımızdan da anlaşılacağı üzere Sevdiğinle Bir Ömür Ayrılmama Büyüsü gerçekten bu anlamda kendi geleceğiniz için yani hem şimdiki zaman hemde gelecekte sizin için bir garanti olacaktır. İleride başınıza gelebilecek tüm sorunları şimdiden görerek bugün bunun önlemini alırsanız gelecekte sizi çok üzecek durumlarla karşı karşıya kalmazsınız. O halde geleceğimizi oluşturmak ve garanti altına almak için şu yaşadığımız dakikadan itibaren bazı kararlar alıp bunu hayata geçirmemiz gerekir.

1 Yorum

  1. Aysun Tekyürek (Gönderen)

    Merhaba ben Aysun. Bu yorumu benim gibi terk edilen insanlara için yazıyorum. Arkadaşlar eğer terk edildiyseniz boşuna üzülüp ağlamayın çünkü Erdoğan hoca bu konuda gerçekten uzman bir medyum. Ben hocama aşk tılsımı yaptırdım onun sayesinde 1 hafta içinde sevdiğime tekrar kavuştum bu yüzden herkese hocamı tavsiye ediyorum.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.