Adet Kanı Büyüsü

Güncelleme:

Benim hiç bir zaman onay vermediğim bir büyü şeklidir adet kanı büyüsü meselesi. Bende tam olarak bu konuyu ele alacağım adet kanı büyüsü nasıl yapılır? insanlar üzerindeki zararları ve etkileri nedir?  Sana tüm inceliklerini anlatacağım.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Neden hala kadınlar adet kanı büyüsü nedir, nasıl yapılır? Buna ihtiyaç duyuyorlar bunu anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum. Oysa adet kanı büyüsü yapılan kişiyi nasıl etkiler bir bilseler herhalde böyle bir şey yaptırdıklarından büyük pişmanlık duyarlardı.

Adet kanı nedir? Üreme sistemi sırasında gelişen hastalıklardan meydana gelen kanama diyebiliriz. Adet kanının patolojik iyileştirme özelliği vardır. Tıpkı bir yaraya şifa olan merhem gibi düşünebilirsiniz. Bu nedenle adet kanı büyüsünün ilişkileri iyileştirdiği düşünülür.

Şimdi ben sana bu rivayetin ne kadar doğru olup olmadığını anlatacağım. Sonra sen kendin karar vereceksin. Benim tek isteğim senin doğru bir şekilde rasyonel karar vermen. Elbette son seçim sana ait olacak.

Değerli kardeşim; senden tek ricam senin için yazdıklarımı ciddiyetle okuman. Çünkü sana olağanüstü bilgiler vereceğim. Burada sana vereceğim bilgileri diğer sitelerde bulman mümkün değil. Bunun garantisini veriyorum sana.

Adet kanı büyüsü hakkında insanlara sunulan bilgilerin pek çoğu palavradan ibaret. Bu konu insanlar arasında çok iyi bilinmiyor. Bu nedenle ben sana son noktayı koyacak doğru bilgileri vereceğim. Sadece dikkatini yazdıklarıma ver. Sana bazı önemli tavsiyelerim olacak, onları da lütfen dikkate almaya gayret et.

Adet kanı büyüsünün kesin sonuç vereceğine inanıyor olabilirsin. Aslında bu mümkün bunun tersini söylemeyeceğim. Ama bazı kararları alırken tüm sonuçlarını bilmen gerekiyor. Aksi halde sonradan pişmanlık duyacağın işlere bulaşmanı istemiyorum.

Adet Kanı Büyüsü

Gerçekten bazen kadınları anlamak çok zor çünkü istedikleri adet kanı büyüsü hiç hoş olmayan bir büyü şeklidir. Nihayetinde yapılırken kadınların ay başı kanları kullanılır ve bundan dolayıdır ki hoş karşılanmaz. Adet kanının meydana getirdiği büyü belirtileri çok iyi bilinmelidir.

Kanla yapılan bir ritüel olduğu için aslında adet kanı büyüsü çok güçlüdür bunu kabul etmek gerekir. Hatta çoğu medyum bile bu büyüyü bozmak için verdikleri uğraşta yenik düşerler. Bu nedenle bu büyünün olağanüstü etkili bir büyü çeşidi olduğunu söyleyebilirim.

Hatta çok bilinen aşk büyüsü dahi adet kanı büyüsünün yanında zaman zaman sınıfta kalabiliyor. Çünkü bu tılsım diğer yapılan aşk büyülerine oranla 3 kat daha güçlü etki yaratıyor. Ancak bu durumda sevgiden bahsetmek mümkün değil. Sonuçta etik olmayan yöntemler kullanıldığı için üzerinde düşünülmesi gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Size bu tarifi adet kanı büyüsü yapasınız diye vermiyorum sadece yaptığınız yanlışı size göstermek için buraya yazıyorum ki akıl edesiniz diye belki bu büyüyü bir daha asla yaptırmazsınız. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır size basitçe anlatayım.

Oysa adet kanı büyüsüne güzel bir alternatif olan aşk büyüsü var. Bence illa büyü yaptırmak isteyen bir kadın gayet doğal olarak aşk büyüsünü tercih edebilir. Sonuç olarak varılmak istenilen hedef aynıdır. Sadece yöntem farklıdır. Bu denenle daha doğru olan yöntemin üzerinde düşünmen gerekir.

Kan her zaman insan ruhuyla tanımlanmıştır. Ruhunu şeytana satan kişi adeta Şeytan’la bir sözleşme imzalar. Buradaki amaç kocayı bağlamaksa bunu kan kullanarak yapmak belkide yapılacak en büyük hata olur. Sana tekrar hatırlatmak istiyorum. Amacın eşini kendine bağlamaksa şu linkten bağlama büyüsü adlı makalemi okuyabilirsin.

Adet Kanı Büyüsüne Alternatif

Kan kullanarak yapılan büyüler arasında çok bilinmeyen bir büyüden söz etmek istiyorum. Kanla yapılan aşk büyüsü gibi düşünebilirsin.

Kullanılan malzeme;

 • Kırmızı renkte bir adet mum
 • Biraz beyaz toz şeker
 • Bir adet ince dikiş iğnesi

Tarif olarak son derece basittir aslında çünkü fazla malzeme gerektirmeyen bir büyüdür.

Bu ritüeli gerçekleştirmek için hafif karanlık bir odanın ortasına oturulur. Daha sonra odanın ortasındaki kırmızı renkteki mum yakılır. Yanan mumum hemen kenarına kadının oturması gerekir.

Bunu takiben bir dikiş iğnesi ile başparmağa küçük bir delik açılarak kan çok az kan sağlanması gerekir.
Bundan sonraki aşamada konsantrasyon son derece öneli rol oynar. Bu büyüyü evinde yapan kadının tüm enerjisini toplayarak kocasına yoğunlaşması gerekir. Kocasıyla yaşadığı eski güzel günlere odaklanarak, o günlerin hayali kurulmalıdır.

Ardından şu sihirli sözler söylenir: ” bu kan benim öz kanımdır, o halde (kocanın adı) benimle öz olsun ” diyerek ayin tamamlanır. Parantez içinde yazılan yerde herkes kendi kocasının adını söyleyecek.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Etkiler

Kocaya içirilmek suretiyle yapılan adet kanı büyüsü yapılan kişiyi nasıl etkiler şimdi biraz bunun üzerinde konuşalım. Hemen belirteyim bu sihir, büyü çeşitleri arasında son derece yaygın olarak bilinir.

Doğanın kanunlarına karşı çıkılmaz, eğer kan yoluyla başka bir insanın ruhuna nüfus edeceksen bu etkili bir yöntemdir. Sonucunu da alırsın ama bunu iyi düşünmen gerekiyor. Eşini kazanmak istediğini anlıyorum, onu sevdiğini görüyorum. Fakat elinde farklı alternatiflerinde olduğunu sana hatırlatmak benim görevim.

Adet kanı büyüsü yapılan bir insanda nasıl etkiler oluşur sana söyleyeyim.

 • Eşine adet kanı içiren bir kadın, eşinden ilk belirtileri 3 gün sonra almaya başlar.
 • Büyü yapılan erkek vücudunda dolaşan büyülü kanın etkisinde kalarak karısına karşı yeni duygular geliştirmeye başlar.
 • Adet kanı büyüsünün ilk belirtisi erkeğin geceleri karısıyla ilgili erotik rüyalar görmeye başlamasıdır.
 • Hemen her gece görülen rüyalar bir süre sonra yerini gerçek hayata ve fiziksel eylemlere bırakır.
 • İlk haftanın sonunda adet büyüsü yapılan erkek kendi karısına karşı aşırı şehvet duymaya başlar.
 • Hatta bu erkeğin bir dostu bile olsa diğer kadını hemen terk ederek kendi eşine sıkı gönül bağı ile bağlanır.

Adet Kanı Büyüsü Zararları

Öncelikle kadının kocasına karşı yapmış olduğu bu durum doğru bir davranış değildir, gerek etik olarak gerek sağlık açısından son derece kabul edilmez bir durumdur. Bu sonsuz lanetin peşine takılmak gibi bir şeydir.

Bazıları adet kanı büyüsü yaparak çare arıyor. Onların unuttukları nokta şudur; bize sunulan yaşam sadece dünya üzerinde devam etmeyecek. Ruhunu temiz tutup cennette iyi bir yer edinmek istiyorsan buna dikkat etmen gerekecek.

Aslında adet kanı büyüsü etkili olmasına rağmen etki süreci uzun süreli olmaz. Burada kazanılan geçici bir zaferdir. Adet büyüsü yaptıran kadın aslında kocasına geçici süreyle hüküm edebilir. Bu sebeple diğer büyülere yönelmek daha sağlıklı olur.

Adet Kanı Büyüsü Yaptıranlar

Daha önce mutlaka bu yazımı okuyanlar arasında adet kanı büyüsü yaptıran veya yapanlar olmuştur. Yapılan büyüler aslında ilk 6 ay içinde etkilidir daha sonra etkisi geçer. Bundan dolayı bu tılsım geçici başarı sağlar. Kalıcı sonuç almak için diğer yapılan büyülere yönelmek son derece doğru olur.

Adet kanı büyüsü yapan hocalar bu işi son derece özenli bir şekilde yaparlar. Bu nedenle adet kanı büyüsünü bozdurmak isteyen bir kişinin işi kolay olmayacaktır. Gerçekten de bu büyüyü bozdurmak son derece büyük emek ister. Adet kanı büyüsü yapılan kişiyi nasıl etkiler bunu sana makalemin ortasında açıklamıştım.

Sonuç olarak bu yapan kadın kısa bir süre için başarı sağlar. Hayal ettiği ilişki kalitesini elde eder ama dediğim gibi bu yanılgıdır. Alınan sonucun uzun yıllar devam etmesi için farklı yöntemlere yönelmek daha akılcıdır. Geçici mutluluklar her zaman hayal kırıklığı yaratır.

Bu nedenle adet kanı büyüsü yaptırmak istiyorum diyorsan bunun sonuçlarını çok iyi bilmen gerekir. Belki çok acil durumlarda bu tılsıma başvurmak normal karşılanabilir. Örneğin kocan başka bir kadına gidiyorsa o zaman durum başka tabi.

Hızlıca sonuç almak mümkün olduğu gibi kısa süreli olması da göz ardı edilmemeli. Bir erkeği cezbetmenin başka yolları da olduğunu unutmaman gerekir. Şahsen ben 25 yıldır bu alanda hizmet veren bir medyum olarak adet kanı büyüsünü asla kadınlara tavsiye etmiyorum.

Değerli kardeşim; son olarak sana şunu söylemekte büyük fayda görüyorum. Bu alanda her duyduğun bilgiye hemen inanma çünkü ortalıkta dolaşa çok kirli bilgiler var. Adet kanı büyüsü hakkında bana özelden mesaj atarsan ben senin tüm sorularına cevap vereceğim.

36 yorum yapılmış “Adet Kanı Büyüsü”

 1. Ben erkek arkadaşımla 6 yıldır bereberdim ama bu yıl ayrıldık ailesi beni kesinlikle istemiyor şimdi hayatında biri varmış düşman olduk ama ben onun kaderim olduğuna inanıyorum adet kanı büyüsü nedir ve nasıl yapılır ben onu kalben Allah için eş istiyorm ama hep Bi problem çıkıyor ve kavuşamıyoruz

 2. hocam benim sevgilim kızların müstehcen bölgelerine baqiyir ben buna cok qiziyir koçamın közlerini nasii kendine come back yapariiiim?

Bir cevap yazın