Anında Aşık Eden Dua

Güncelleme:

Anında tesir ve aşık eden dua nasıl okunur? Bu duayı okuyarak bizi terk eden eski sevgiliyi geri getirmek, onu geri kazanmak acaba gerçekten de mümkün müdür?


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


İster kendi yakın çevrenizde hoşlandığınız bir insana, ister uzaktan gördüğünüz ve beğendiğiniz bir kişiye aşk duası yaptırarak onun sizi aşk olmasını sağlayabilirsiniz. Anında aşık eden dua eğer yapıldığı zaman tutarsa ilk 24 saat içinde sevdiğinizin size deli gibi aşık olmasını sağlar.

Yapıldığı anda tesir eden aşk duası nasıl yapılır bunu okuyucularım için açıklıyorum. Gerek erkekler gerekse kadınlar anında aşık eden dua sayesinde canından çok sevdikleri insana 24 saat içinde kavuşabilirler.

Bazen sevdiğimiz insanlardan karşılık göremediğimiz zamanlar olur. Ne yaparsak yapalım onların kalbini kazanamayız. Sevdiğimiz insan kendimizi beğendirmek için elimizden geleni yaparız ama her seferinde hüsrana uğrarız.

Böyle durumlarda en son çare anında aşık eden dua yaptırmaktır. Bu duaya sahip olan her insan aynı zamanda sevdiği kişiye de sahip olur. Sonsuza kadar sevdiği insanın yüreğinde taht kurar.

Anında Aşık Eden Dua Örneği

Sevdiğini anında aşık eden dua örneklerinden bir tanesini aşağıda paylaştım. Bu duayı kendi bilgisayarına indir ve yazıcıdan çıkarıp onu muska haline getir. Daha sonra bu muskayı yatak odanda 21 gün sakla. 21 günün sonunda sevdiğine kavuşursun.

Anında aşık eden dua örneği

Yukarıdaki indir linkine tıklayarak bu duayı kendi telefonuna yada bilgisayarına indirebilirsin. İndirdikten sonra çıktısını alıp muska haline getirip güzel bir şekilde evinin yatak odasında duayı muhafaza edeceksin.

Anında Aşık Eden Dua

Giden sevgiyi geri getirmek için anında tesir eden aşk duası son derece etkili bir duadır. Sevdiğiniz insan sizi terk etmiş olabilir yada ilk kez gördüğünüz birini seviyor olabilirsiniz. Her iki durumda da anında aşık eden dua işe yarayacaktır.

Sevdiğin erkek yada kadın seni sevmiyor mu? Hiç üzülme! Çünkü bu durumun çok iyi bir çözümü var. Siz kendi duygularınızdan eminseniz ve o insanın size gerçekten bağlanmasını istiyorsanız bunun çaresi anında aşık eden dua yaptırmaktır.

Değerli kardeşlerim: Ben 25 yıldır bu alanda hizmet veren bir medyum olarak ihtiyaç sahiplerine profesyonel destek veriyorum. Anında aşık eden aşk duası hakkında sana sorularınızı sorabilirsiniz. İletişim sayfasından bana ulaşmanız mümkün.

Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Şöyle bir hikaye düşünün. Birine yıllarca emek verdiğinizi ve o insanın sizi bir anda hiç bir açıklama yapmadan ortada bırakıp sizden uzaklaştığını varsayalım. Oysa siz onu çok sevmiştiniz, onun için her şeyi göze almıştınız. Şimdi ne oldu? Değer verdiğiniz insan bir anda ortadan kayboldu. Bu durumdan nasıl kurtulacaksınız?

İşte tam bu noktada sevgiliyi geri getirme duası sizin sorununuza cevap olacaktır. Mutlu bir yaşama sahip olmak için sevdiklerimizin bize yakın olması gerekir. Eğer bir insanın çevresinde onu seven, ona değer veren insanlar yoksa o zaman hayatın anlamı da olmayacaktır. Bu nedenle değer verdiğimiz insanlara ihtiyaç duyarız.

Yalnızlık çok zor bir durum. Sevdiğine sahip olamayan kişiler normal olarak çok büyük acı ve yalnızlık duygusu içinde kalırlar. Bu negatif durumdan kurtulmak sevgiliyi geri getirme duası yaptırmak mutlaka fayda sağlar.

Birini Kendine Deli Gibi Aşık Etme Duası

Bir kadını yahut bir erkeği anında kendine aşık eden dualar elbette işe yararlar. Birini kendine deli gibi aşık etme duası yaptıranlar yada bu duaları kendi başlarına evlerinde okuyanlar büyük oranda başarı sağlarlar. Şayet birini kendine deli gibi aşık etme duasını her gece okursan en geç 7 güne kadar amacın gerçekleşir.

Sevgiliyi geri getirmenin belkide en etkili yolu bu duaları samimi bir şekilde okumaktır. Eğer bir insan gerçekten samimi olarak bu duaların gücüne inanır ve gereğini yerine getirirse sonuç olması doldukça yüksek oranda olacaktır. Birini kendine deli gibi aşık etme duasının en büyük gizemi kalpten bu duaya inanmaktır.

İçinizde şüphe varsa o vakit bu duaların bir faydası olmaz. İnanç çok önemli faktör eğer duanın olacağına inanmıyorsanız o zaman duanın etkisi de gerçekleşmez. Samimi duygular taşıyarak yapılan aşk duaları mutlaka meyvesini verecektir.

Sevgi bu hayatın en güçlü enerjisini meydana getirir. Sevgi bağları olmayan kişiler adeta susuz kalmış çiçekler gibi olurlar. Sevgi insan ruhunu besleyen su  kaynağıdır. Bu kaynaktan mahrum kalanlar gün ve gün içlerindeki enerjiyi kaybederek hayatın anlamsızlığı içinde boğulmaya başlarlar.

İnsan ruhunun aşk tarafından beslenmesi gerekir. Ruh sevginin gücü tarafından sürekli beslenmelidir. Anında aşık eden dua işte bu noktada ruhunu beslemek isteyen kişiler için alternatif bir çözüm olarak duruyor. Kendi ruhunun yeşerip çiçek açması için önce onu sevgiyle sulamak gerekir.

Aşk duygusu en önemli duygudur. Bizi hayata bağlayan, bizlere yaşam enerjisi pompalayan, kanımıza oksijen taşıyan aşkın içimizdeki etkileridir. Bir insanı sevmek, ona bağlı kalmak size mistik enerji verir. Ve bir insanın sizi sevmesi, size değer vermesi size yine pozitif enerji verir.

Bu enerji dengesinden mahrum kalmak sorunlarınızın daha çok büyümesine neden olur. İçinizdeki sevgi gücünü her zaman yaşatmak zorundasınız. Sevdiğiniz sizden uzaklaşmış olsa bile onu kendinize aşık etme duası ile yaklaştırmak mümkündür.

Mutluluğun sırrına sahip olanlar onu mutlaka bulurlar. Mutlu olmak için içten ve samimi dua etmek yeterlidir. Dua bizim her alanda işimizi kolaylaştırır. Dua ederek kaybettiğimiz kişileri tekrar geri kazanmak etkili bir yöntemdir. Sevdiğim insanı nasıl kendime bağlarım diye kendine soruyorsan mutlaka anında aşık eden dualar okuman gerekiyor.

Sevgiliyi geri getirme duası gerçekten inanarak yapıldığı vakit er yada geç neticesini verir. Bu yolda inanç ve istikrarın kaybedilmemesi önemlidir. Dua okunduktan sonra sabırlı olup neticesini beklemek gerekir. Acele etmek doğru değildir çünkü bu duaların etkisi belli bir süreç sonunda meydana gelmektedir.

Bir kişinin kendisini bütün hissetmesi son derece önemli. Kendini bütünün parçası olarak görmeyen kişiler içlerinde eksiklik yaşarlar. Eksiklik hissi tam olamama hissidir ve insanın içini kemirir. Kendi varlığında bütün olmak için diğer parçanı yani sevdiğin insanı yanında görmek istersin. Ancak sevdiğin yanında olduğu zaman kendini tamamlanmış hissedebilirsin.

Doğada her şey çift yaratılmıştır. Bir erkek ve bir dişi olarak ve bu nedenle çiftini bulmak zorundasın. Kendini gerçekleştirmek için karşı cinse ihtiyacın var. Eğer biri tarafından kabul görmüyor ve sevilmiyorsa o zaman kendi içinde eksik olursun. Sevgiye hasret duyarsın ve bu duygu sana acı verir.

O halde sevdiğini kendine aşık eden dua yardımı ile bu durumdan kurtulman gayet tabi ki mümkün. Anında aşık eden dua tam olarak senin içindeki acıyı dindirecek, sana yeni mutluluk kapıları açacaktır. Unutma! Kendi iç huzurunun anahtarları senin kendi elinde, onu ellerinin içinde tutuyorsun.

O halde bu anahtarları nasıl kullanacağını bilmen gerekiyor. Buradaki anahtar anında aşık eden dua yaptırmaktır. Sen bu duaları okursan veya yaptırıp evinde saklarsan çok yakında mutluluk trenine binerek hayalini kurduğun cennete ulaşabilirsin.

8 yorum yapılmış “Anında Aşık Eden Dua”

  1. Selamunaleykum size bi sorum olacakti ben iki gün oldu ayrilali sevgilimden kendisi önceden nisanliydi ama ayrilmisti biz tanisdigimizda basta cok güzeldi hersey sonradan bana nisanlisi yazdi akli bende benim canimi yakmak icin baska kizlarla konusuyor diye ama beni sevdigini cok belli ediyordu sonra cok degisti gecimsizlik oldu ama ben hep sabrettim bana beni sevdigini hala söyledi ayrilmamiz gerektigini söyledi ama dönecegini söyledi ne yapmam gerekiyor sizce sevdigini bu dualarla geri getirmek günah mi büyü olarak mi geciyor.

Bir cevap yazın