Aşık Etme Duası

Sonuç veren aşık etme duası nedir? Sevgiliyi kendine kuvvetlice bağlamak için hangi duaları okumak gerekir, artık sevdiğini kendine hayran bırakmak çok kolay.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


İçindeki aşk acısını duyar gibiyim, seni çok iyi anlıyorum sevgine karşılık bulamamak belki de acıların en büyüğü. Birini seversin o seni istemez, biri seni sever sen onu istemezsin ve bu iş böyle devam eder gider. Ancak gerçekten gönül verdiysen birisine yürekten, o vakit onun kalbini nasıl kazanacağını anlatacağım sana.

Sevgiline kavuşmak istiyorsan yazdıklarımı dikkatlice oku ve uygula sonra göreceksin nasıl işe yaradığını. Hayal kırıklıklarına gerek yok şimdi aşk etme duası yaptırarak tüm bu yaşadığın uykusuz gecelere bir son verebilirsin. Sevdiğine bağlama duası yaptırarak onun seni bir ömür boyu sevmesini sağlayabilirsin.

Aşık Etme Duası

Hiç merak etme sana aşık etme duası nedir bir bir detaylarıyla açıklayacağım, sadece aklını ve dikkatini bana ver senden tek istediğim budur. Yazdıklarımı doğru bir şekilde anladığında birlikte senin acılarına son vereceğiz.

Bir insanı tüm kalbinle sevebilirsin, onun için her şeyi göze alabilirsin belki ama bu yaptıklarına karşılık alamıyorsan o zaman sorun var demektir. Yapılacak iş aşık etme duası yöntemini kullanmaktır. Sevdiğini kendine aşık etmek için özel dua yazdırmak istersen bana hemen özelden mesaj yazabilirsin.

Şimdi sana evde yapabileceğin basit bir aşık etme duası formülü yazıyorum. Bu formülü başarılı bir şekilde uygularsan başarı sağlaman oldukça yüksek ihtimal. Ama söylediğim gibi kesin sonuç veren aşk duası yaptırmak istiyorsan benimle iletişime geçmen gerekecek.

Aşık Etme Duası Örneği

Değerli kardeşim, hemen aşağıda seninle değerli bir dua paylaştım. Aşağıdaki resimde göreceğin duayı kendi bilgisayarına indirerek bu duayı yazıcıdan bastır. Daha sonra bu duası muska şeklinde üçgen olarak katlayıp üzerine naylondan bir koruma yap ve evinde bir yerde sakla. Bu duanın sana büyük faydası olacak.

Sihirli Kalp Aşk Duası

Bu özel tılsımlı duayı hazırlaman için aşağıdaki malzemelere ihtiyacın olacak;

 • Bir kaç tane ardıç tomurcuğu
 • Biraz dere otu tohumu
 • Pembe yapraklar (gül yaprağı)
 • Bir adet kırmızı mum
 • Bir adet çorba kaşığı
 • Bir adet fincan
 • Kırmızı bez kase.
 • Bal mumu

Yukarıdaki malzemeler hazırsa sihirli aşk duası tarifine geçebiliriz.

Önce elimizdeki otların hepsini harmanlıyoruz, dikkatli bir şekilde karıştırıyoruz. Bu harmanlama sırasında hafif yüksek sesle şunları söylemen gerekiyor; “Onunla birlikte olmak istiyorum, aşkımız günden güne daha da büyüyor“.

Bu bitki karışımı hazır olduktan sonra ocağa tencere koyarak bu karıştırdığını bitkileri tencerenin içinde koyun. Ardından bir yemek kaşığı kadar içine bal mumu koyun. Yine içine elinizdeki kırmızı mumdan parçalar keserek bu tencerenin içine koyun ve hepsini karıştırın.

Bir kaç dakika sonra ocağı kapatarak hazırladığınız sihirli duanın soğumasını bekleyin. Karışım soğuduktan sonra elinizde bu karışımı bir kalp şekli haline getirin. Kalp şekline getirdiğin sihirli duayı daha önce hazırladığın kırmızı kasenin içine koy ve yatak odanda bir yere as.

Bundan sonra sevdiğinin sana geri dönmesi için inanarak tüm doğal halinle yürekten dua et. Sevgilin sana geri döndüğünde artık yatak odana astığın kırmızı kaseyi indirebilirsin. Bu şekilde eşinin yada sevdiğin sevgisini tekrar kazanabilirsin.

Bağlama Duası

Elbet çaresi vardır her derdin, her insanın, sadece bilmek gerekir cevabın nereden geleceğini. Umutsuzluğa kapılıp boşuna kendini kederlere boğma çünkü sana çıkış yolunu gösteriyorum eğer dikkatlice bakarsan onu göreceksin. Evet sana bağlama duası nedir bunu anlatmaya çalışıyorum.

Şimdi sana birini kendine nasıl bağlarsın? Bunun için özel bir bağlama duası tılsımı vereceğim.

Birini Kendine Bağlama Duası

Bu bağlama duası için sana lazım olacak malzemeleri aşağıya yazıyorum;

 • Büyük geniş bir porselen tabak (servis tabağı uygundur)
 • Büyük bir ayna
 • Pembe renkte bir adet mum
 • Kurutulmuş çilek yaprağı
 • Kırmızı gül yaprakları
 • Limon balsamı
 • Lavanta yağı
 • Ametist taşı
 • Beyaz bir güvercin tüyü
 • Pembe poşet

Şimdi bağlama duası tılsımı hazırlamaya başlayalım.

Önce bir masanın üzerine elimizdeki geni aynayı koyuyoruz. Bu aynanın üzerine pembe renkteki mumu dik bir şekilde yerleştiriyoruz. Ardından mumu yakıyoruz.

Çilek yapraklarını, kırmızı gül yapraklarını porselen tabağımızın içinde koyarak üzerine sadece 3 damla lavanta yağı damlatıyoruz. Daha sonra bir elimizle tabağın içindeki bitkileri karıştırıyoruz ve o sırada aynaya bakarak şunları söylüyoruz;

Ben (ismini söyle) aşkımı, uyumu ve mutluluğu bulmama yardım edecek sihirli bitkileri birleştiririm. Bunlar eşlerini bulan sevgililerin çimleri. Ben de eşimi onların yardımlarını bulacağım

Hemen sonra daha önce hazırladığınız pembe poşetin içine tabağın içindeki bu bitkileri koyun. Aynı şekilde yine aynı poşetin içine limon balsamı, ametist taşı, beyaz güvercin tüyü bunları da ekleyin. Bu şekilde poşeti sizin kısmetiniz çıkana kadar evinizde saklayın.

Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin Dua

Hiç kuşkun olmasın ey sevdalı, giden geri gelecektir elbet sen sadece umudunu kaybetme. Vardır kuşkusuz her hastalığın tedavisi. İşte veriyorum sana sevgiliyi kendine bağlamak için dua, sonra sona erecek bu yaşadığın zulüm ve gelecek sana neşe.

Her zaman aşk bize neşe vermez, bazen çok büyük yıkımlar verebilir. Sende eğer bu sayfayı okuyorsan muhtemelen büyük bir aşk acısı içindesin. Özellikle yaşanan ilişkilerde duygular karşılıklı değilse, o vakit içinizde katlanılmaz bir aşk acısı hissedersin.

Belki sen burada acını dindirmeye çalışırken sevdiğin bir yerlerde başka insanlarla eğleniyor ve bu sana ekstra acı veriyor. Sana sevgiliyi kendine bağlamak için dua yaptırmanı önereceğim. Dilersen bu duayı ben senin için hazırlayıp sana gönderebilirim. Dilersen başka bir hocaya da yaptırabilirsin. Bu konuda özgürsün ve seçim senin.

Seni terk eden sevgiliyi kendine geri getirmek ve hatta eskisinden daha çok sana bağlanması sağlamak için bu duayı mutlaka yaptırmalısın. Bu dua sayesinde artık kabus dolu günler yaşamayacaksın çünkü sonuçlarını görünce kendin bile şaşıracaksın.

Sevgiliyi kendine bağlamak için dua yaptırmak aslında bir anlamda hayatını geçirmek istediğin kişiyi kendine sımsıkı bağlama duasıdır. Bu duayı taşıdığın sürece artık sevdiğin erkek yada kadın senden başkasıyla asla ilgilenmez. Sen onun ilgi odağı olursun, sana sevgi ve aşk duyguları beslemeye başlar. Bu şekilde sorun çözülmüş olur.

Sevdiğini Kendine Bağlama İçin Dua

Çiçek kökleri olmadan var olabilir mi? Elbette olmaz çünkü çiçek topraktan alır hayatı ve verir insanlara en güzel renkleri. Sevgili olmadan yaşanır mı bu hayat? Kan gibidir, can gibidir aşk, bize hayatın en güzel renklerini verir. İşte veriyorum sana sevdiğini kendine bağlamak için dua ve göreceksin yakında gelecek sevdiğin.

Değerli kardeşim; şu sözlerimi bir yere not et ve asla aklından çıkarma. Umutsuzluk bir kendine kazandırdığın bir lütuf değildir. Umutsuz olursan hayattı ıskalarsın, diğerleri eğlenirken sen kendi batan gemisini terk etmeyen kaptan gibi kendi hüznün içinde boğulur gidersin.

Seçimlerimizi biz kendimiz yaparız, aslında her birimiz kendi kaderlerimizin iç mimarlarıyız. Kendi ruh zenginliğimizi nasıl süsleyeceğimize tamamen kendimiz karar veriyoruz. Bunu fark ettiğin anda içindeki karamsarlık çiçek açarak ruhuna yeni renkler katacak.

Özellikle terk edilen insanlarda kendi içlerine doğru bir kapanma hali yaşanıyor. Oysa sevdiğini geri kazanmanın yolu aşk duası yaptırmak ve sonra bu sorundan tamamen kurtulmuş olacaksın. Sevdiğini kendine aşık etme duası gerçekten de işe yarıyor. Bu konuda kalbini rahat tut ve sana söylediklerimi ciddi ciddi son bir kez daha düşün.

Ve göreceksin ki, daha önce yaşadığın onca acıyı, onca sıkıntıyı boşu boşuna çekmişsin. Bunu kendin görecek ve anlayacaksın. Artık içine kapandığın ceviz kabuğunu kır ve dışarı çık. Çözüm şu anda seni bekliyor. Eğer ben vesile olacaksam senin aydınlığa çıkmana ne mutlu bana.

Senin durumunda olan yüzlerce insana yardım ettim, yüzlerce insan bana dua yazdırana kadar senin gibi çekimser düşünüyordu. Sonra hepsi çok iyi sonuçlar aldı ve şu anda mutluluğun zirvesini sevdikleri ile beraber yaşıyorlar.

Ayrıca son olarak kısmeti kapalı olan kişiler için yazdığım kısmet açma duası adlı makalemi de okumanı tavsiye ederim.

26 yorum yapılmış “Aşık Etme Duası”

 1. Hocam benim canimdan sevdigim bir kiz var ona cok asigim ve bana yardimci olabilirmisin allah rizasi icin yapin hocam yoksa intihar edicem

 2. Hocam ben de sevgilimden ayrıldım beni sevmedigini soyledi ama ara ara mesaj atıyor arıyor kafamı karıştırdı ve ben onu cok seviyorum bana yardım edin lütfen

  1. Hocam merhaba. Evlenmek istediğim biri var onun bana aşık olmasını ve bağlanmasını istiyorum yardımcı olursunuz

Bir cevap yazın