Aşk Acısı

Aşk acısını yüreğinde hissediyorsan sana söyleyeceğim önemli şeyler var. Sana içindeki aşk acısına son verecek gizli bir formülden söz etmek istiyorum. Ve ben imkansız aşk palavrasına inanmıyorum. Sebebini birazdan öğreneceksin.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


İçindeki yanan volkanı görüyorum. Yüreğinde yanan aşk acısını hissediyorum. Ve ben imkansız aşka inanmıyorum. Çünkü çaresi var. Eğer sevdiğini unutmak istiyorsan bu senin bileceğin iş. Ama sevdiğine kavuşmak istiyorsan bu makalem tamamen seninle ilgili.

Aşk acısı! Kulağa ne kötü geliyor öyle değil mi? Aşk acısı, çaresizliğin yüreğinde kurduğu bir tuzak olmasın! Belki de sen kendine olan inancını yitirdin. Artık endişe etmene gerek yok. Birlikte bu sorunun üstesinden geleceğiz. Sen sadece yazdıklarımı dikkatini vererek sonuna kadar oku.

Sana bu aşk acısından nasıl kurtulacağının formülünü vereceğim. Eğer öğrenmek istiyorsan senin için ilginç sürprizlerim var. Aşk acısı nasıl geçer sana bunun sırrını vereceğim. Sadece sakin ol ve sihirli kelimeleri okumaya devam et. Ben seninle olacağım, birlikte sırlar adasına gideceğiz. Ve sana orada seni bekleyen gizli hazineyi göstereceğim.

Aşk Acısı Nedir

Vagona binmeye hazır mısın? Ben seni bekliyorum, uzat elini de tutayım. Vaktimiz daralıyor, tren birazdan kalkacak ve bizi aşk iksirinin bulunduğu bilinmez bir yere götürecek. Orada seni büyük bir sürpriz bekliyor. Lütfen acele et ver elini bana. Geç kalmayalım.

Aşk acısı çekenler çoktur ama onlar bilmezler ki aşk acısı nasıl geçer! Onlar kısa aşk sözleriyle kendilerini avuta dursunlar biz seninle bilinmeyene yolculuğumuza devam edelim. Bırak onlar karşılıksız aşk, platonik aşk, kusursuz aşk masallarıyla oyalana dursunlar. Biz kendi işimize bakalım. Daha yolumuz uzun, sadece ileriye bakmanı istiyorum.

Çünkü geriye baktığında aşk acısı çekenleri göreceksin. onların çekim alanından uzaklaşmanı istiyorum. Ayrılık sonrası depresyon yaşayanlar bırak kendi yalnızlıklarında boğulsunlar. Biz seninle güneşin doğduğu bilinmeye gidiyoruz. Orada seni bekleyen gerçeğe uyandığın zaman anlayacaksın. Şimdi acele etme, sadece bekle…

İmkansız Aşk Yoktur

İmkansız aşk yoktur çünkü aşk mutluluktan yanadır. Aynı zamanda aşk acından yanadır niçin mi? Çünkü aşk dönüşür. Sana aşkla ilgili sözler söylemeyeceğim onu şairlere bırakıyorum. Sadece imkansız aşka inanmıyorum. Nedenini birazdan anlayacaksın. Şimdi sakin ol ve yolculuğumuza devam edelim.

Çoğu zaman aşk ve gurur birbirini zehirleyen iki unsurdur. Sana aşkta gurur olmayacağını da söylüyorum. Çünkü sana gurur diye öğrettikleri aslında üstü kapalı bencillik duygusuydu. Üstünü kapatıp süsledikleri için sen bu kelimenin gerçek anlamını öğrenemedin.

Ayrılık acısı nasıl unutulur? Bu cümleyi kaybedenler için yarattılar ve sen buna inandın. Ayrılık acısı diye bir şey yoktur. Belki kutsama olabilir çünkü aşk acı barındırmaz, aşk sadece kutsanır. Ben sana gerçek aşk nedir bunu göstereceğim. Bundan önce sana söylenen aşk kelimelerini unut.

Çünkü bu aşk kelimelerinin çoğu gerçek tecrübeden gelmemiştir bu sözlerin çoğu ısmarlama sözlerdir. Birilerinin aşk acısını dindirmek için söylenmiş tatlı yalanlar. Hepsi bu!!! Her duyduğuna, her gördüğüne, her kabul edilene inanma! Sadece kendin tecrübe et ve kendi doğrularını, kendi inançlarını kendin baştan yarat.

Kendi içine yolculuk etmelisin. Orada kendini bulduğunda artık gökyüzünde Güneş sadece senin için parlayacak. Kuşlar senin için en güzel şarkılarını söyleyecek. Çiçekler senin için rüzgarda dans etmeye başlayacak. Kendi farkındalığına uyanmak gerekiyor. Ondan sonra senin için hiç bir şey aynı kalmayacak.

Anlayışın değişecek, kelimelere yüklediğin mana değişecek. İşte benim kutsal uyanma dediğim tam da budur. Aşk acısı çekmeyeceksin, o zaman sadece aşk için kutsama olacak. Acıyı unutacaksın. Çünkü içindeki acı kutsamaya dönüşecek.

Bana aşk acısı nasıl geçer diye soruyorlar? Elbette bu anlaşılacak! İçimizdeki aşk acısı, sevgiye ve sonra kutsamaya dönüştüğünde artık orada aşk acısından zerre kalmayacak. Karanlığa ışığı götürdüğün zaman karanlık oradan gitmez zorunda. Sadece ışığı oraya getirmen yeterli.

Karanlığa ışığı getirdiğinde duvardaki örümcek ağlarını göreceksin. Daha önce hiç fark etmediğin çirkinlikler bir bir oradan uzaklaşacak. Ve ben sana kendi içine ışığı getirmeni söylüyorum. Kendi içine ışığı getirdiğin zaman asıl aydınlama o zaman ruhuna ilk defa nüfus edecek. Orada ne bir aşk acısı kalacak nede diğerlerinin ezber sözleri.

Aşk acısı ne kadar sürer diye soranlara vakit geldiğinde diye cevap vereceksin. Ama onlar bunu anlamayacak. Aslında onlar için vakit henüz gelmedi ve seni anlayamayacaklar. İçindeki karanlığa ışığı getirdiğinde artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Sadece kendine uyanman gerektiğini söylüyorum sana. Hepsi bu…

İçindeki aşk acısını sevgiye dönüştürmen gerektiğini söylüyorum sana. Böylece kendi evrimini tamamlamış olacaksın. Henüz yolun başındasın ne demek istediğimi anlayacaksın. Sadece kendine izin ver, sadece kendine saygı duymaya başla. Bu iki unsuz senin ilk adımların olacak bu aydınlanma yolunda. Tıpkı bebeğin ilk adımları gibi düşünebilirsin…

Ben karşılıksız aşk saçmalığına inanmıyorum çünkü karşılık kelimesi aşkın gerçek niteliğini kirletiyor. O zaman aşkı pazara çıkarıyorsun demektir. Aşk pazara çıkarılacak bir şey değildir. Aşk kutsanması gereken içsel bir şölendir. Bu şöleni göremeyen beni anlayamayacak elbette. Zaten anlamalarını da beklemiyorum.

Ve aşk acısı çekenler yine anlamayacaklar benim sözlerimi. Zaten onların da anlamasını beklemiyorum. Ben sadece senin için buradayım ve sana içindeki aşk acısını nasıl sevgiye dönüştüreceğini göstereceğim. İçindeki seni hatırlatmak için buradayım.

Aşk içinde yanan bir ateştir aslında. Bunun sebebi milyonlarca insanın sevgiden yoksun yaşamalarıdır. Onlar aşk acısı çekiyor ve acıları boşuna. Çünkü aşık olmak acı çekmemek demektir. Aşkın acıcı yaratıcıdır, seni daha yüksel bilinç seviyelerine taşır.

Aşkın acısı tamamen boş bir atıktır. Sana hiç bir faydası olmaz sadece kısır döngü içinde kalmana neden olur. O halde aşkın atığına değil sana sağladığı yüksek bilinç seviyesine odaklanman gerekir. Ama maalesef milyonlarca insan aşkın atığıyla ilgileniyor.

Aşık olmadan yaşayan bir kişi narsist insandır ve kapalıdır. Sadece kendini düşünür ve gerçek aşkın anlamını asla kavrayamaz. Aşk, öz bilginin temelidir. İlahi aşkta narsist olan kişiler aşkın derinliğini, anlamını öğrenemezler. Çünkü kendi yansımalarını görecek bir aynaya sahip değiller.

Aşk yemini edenler yine anlamayacaklar sözlerimi çünkü aşkta yemin olmaz. Yemin etmek ancak acizlerin işidir. Aşkta sadece varoluş vardır. Aşk yemini edenler sözlerime kulak versin. Sizlerin yeminleri aşkın manasını kirletiyor. Artık ucuz aşk yeminleriyle aşkı kirletmekten vazgeçin.

Kusursuz aşk sadece basit olan aşktır. Ötekisinin içine akmaktır, ötekisiyle mistik bilinmeyende raks etmektir. Kusursuz aşk iki ruhun birlikte tango yapmasıdır. İşte bu benim kusursuz aşk tanımım. Orada aşk acısı var olamaz, orada sadece kutsama var olabilir.

Bir insan nasıl unutulur? Bu bile çirkin bir cümle. Neden mi? Açıklayayım. Eğer daha önce aşkı pazara çıkardıysan bu cümle anlam kazanır. Ama daha önce aşkı kutsadıysan neden bir insanı unutman gereksin ki! Şimdi ve sonsuza kadar içindeki aşkı yaşatamaz mısın? Aşkı tekelleştirmek niçin? Neden insanlar unutmak zorunda? Bu kuralı kim yazdı?

Çünkü daha önce onlara ezberletilen bu. Bir insanla birlikteyken kutsal insan ama aşk bitince tu kaka… Görmüyor musun aşkı ne kadar kirlettiğini? Görmüyor musun aşkı pazara çıkardığını?

Aşk Acısı Nasıl Geçer

Aşk acısı çekenler için sözler söylemeyeceğim. Dedim ya ben sadece senin için buradayım. Sadece bu yolculukta sana refakat ediyorum. Sadece sana daha önce fark etmediğin kendi içindeki ışığın varlığını göstermek için buradayım.

Aşk acısı geçer mi? Diye soruyorlar, bırak onlar bu anlamsız sorularında kendini oyalasınlar. Bizim yolculuğumuz henüz bitmedi. Yolda ilginç şeyler göreceksin. Bu yolda daha önce tanımadığın insanlar, tanımadığın mistik ruhlarla tanışacaksın. İçine ışığı getirmen için buradayım.

Bırakalım diğerleri ayrılık sonrası depresyon yaşamak istiyorlarsa yaşasınlar. Biz seninle bilinmeyene yolculuk yapıyoruz. Orada ayrılık sonrası depresyonlar yaşayan insanlar olmayacak! Orada sadece aşk kutsayan insanları göreceksin. Kendine acıyan insanları değil.

Aşk Acısına Son Verecek Büyü

Artık trenimiz zaman ötesindeki bilinmeyen istasyona varmak üzere. Şimdi oturduğun koltuktan kalk ve benimle gel. Artık mistik alandayız ve istasyonun adı aşk büyüsü burada daha önce bilmediğin, tanımadığın yeni gerçeklere merhaba diyeceksin.

Kendi içine yolculuğun burada son bulacak ve aşkın büyüsü seni içine çekecek. Tıpkı bir mıknatıs gibi aşk büyüsü tarafından onun içine çekileceksin. Aşk büyüsü hakkında onca yazdığım yazılarımdan sadece birinin içindesin. Aşk acısı ancak mistik yollarla geçirilebilir.

Henüz benimle yeni tanıştın, beni dinledin. Kendi içine doğru ulvi bir keşif yaptın. 25 yıldır medyum olarak senin gibi insanlara rehberlik yaptım. Onların aşk acılarına çözümler sundum. Sana içindeki aşk acısını sevgiye dönüştürmen için bir şans veriyorum.

Sevdiğini kendine tekrar bağlamak için aşk tılsımı hazırlıyorum. Eğer bu tılsımı istiyorsan bana özelden mesaj yazman yeterli olacak.

Makalemi okuduğun için çok teşekkür ediyorum. Gerçek aşkın anlamıyla ilgili bu linkten gerçek aşk nedir adlı makalemi de okumanı öneriyorum.

1 yorum yapılmış “Aşk Acısı”

Bir cevap yazın