Aşk Büyüsü

aşk büyüsü

Güncelleme:

Hepimiz için büyük ihtiyaç sevmek ve sevilmek, öyle değil mi? Aşk büyüsü nasıl yapılır? Aşk büyüsünün belirtileri nedir? Evde yapılan aşık etme büyüsü nedir? Bu soruların hepsine yanıt bulacaksın. Hiç endişen olmasın.

Değerli kardeşim: Aşk büyüsü adlı makalemi baştan sonra okumanı tavsiye ederim. Çok önemli detayları sadece seninle paylaştım. Bu makalemin sonuna gediğinde artık aşk büyüsü hakkında her şeyi biliyor olacaksın.

Canından çok sevdiğin insanı kaybetmiş olabilirsin veya evliysen eşini kendine bağlamak istiyor olabilirsin. Sebebin her ne olursa olsun ben sana ihtiyacın olan tüm bilgiyi bu makalemde anlatacağım.


Bu makalemin içinde geçecek konu başlıkları şunlar olacak;

 • Aşk büyüsü nedir?
 • Aşk büyüsü nasıl yapılır?
 • Aşk büyüsü yapılan kişide nasıl belirtiler olur?
 • Evde yapılan kolay aşk büyüsü tarifleri.
 • Yapılan aşk büyüsü ne zaman tutar?
 • Aşk büyüsü yaptıranların yorumları.

Aşk büyüsü nedir

Bu makalemi okuduğuna göre aşkın ne olduğunu zaten biliyorsun, bundan hiç şüphem yok. Anlıyorum ki birisi senin canını çok yakmış, anlıyorum ki birine karşı büyük bir aşk hissediyorsun. Merak etmene gerek yok çünkü sana doğru yerde olduğunu söyleyebilirim.

İçinde seni yakan aşk alevini görüyorum, uykusuz geçen gecelerini biliyorum. Kısaca içindeki aşk acısını görüyor ve hissediyorum. Umudunu asla kaybetme çünkü artık sana doğru yolu gösterecek biri var. Kim mi? Elbette ben. Evet ben sana her şeyi anlatacağım.

Etkili aşk büyüsü

Sana aşk acılarından nasıl kurtulacağını göstereceğim, ilk dersimiz aşk büyüsü nedir bunu sana açıklamak olacak. Böylece çektiğin acıları boşuna çektiğini daha iyi anlayacaksın. Sonra ne mi olacak? Cevap vereyim; sevdiğin insana kısa sürede kavuşacaksın.

Bunu birlikte nasıl gerçekleştireceğiz adım adım sana anlatacağım ve sen de yavaş yavaş anlayacaksın. Uzun zaman çıkış yolu bulamadın biliyorum, çok kere hayal kırıklıkları yaşadın. Tüm çabaların sonuç vermedi, ne yaptıysan işe yaramadı. Ama artık dedim ya sana, güvenli ve doğru yerdesin.


Aşk büyüsü nasıl yapılır

İçindeki kutsal aşk getirmiş olmalı seni bu sayfaya ve içindeki aynı kutsal aşk seni benim karşıma çıkardı. Aslında belki sen farkında değilsin ama kader seni benimle karşılaştırarak sana yeni bir çıkış kapısı sundu. Bundan sonrasına sen karar vereceksin. Ben sana kurtuluş kapısını gösteriyorum, gerisi sana kalmış.

Yüreğinin sesi seni nereye götürüyorsa ona hayır dememelisin. Yüreğinin sesi seni bana getirdi, seni bu sayfaya getirdi aslında yüreğin sana bir lütufta bulundu. Ona minnet duymalısın çünkü içindeki derin aşkı senin yüreğin çok iyi biliyor ve sana yol gösteriyor.

İstersen hadi şimdi yavaş yavaş seni bu acıdan nasıl kurtaracağız bunları konuşalım. Önce aşk büyüsü nedir buradan başlamak doğru olur. Senin en kolay anlayacağın şekliyle her şeyi bir bir anlatacağım sana.

Erkeği aşık etme büyüsü


Aşk Büyüsü

Dedim ya, aşk bizi gökyüzüne çıkarır, biz onsuz oda bizsiz olamaz. Her birimizin aşka su gibi ihtiyacı var. Nasıl ki beden susuz kalınca kurur, insan ruhu da aşksız kalınca adeta solar, çiçek açamaz. Aşk büyüsü bu işin tedavisidir. Belki eşin tarafından terk edildin, belkide sevdiğin yada güvendiğin, uğruna canını vereceğin insan terk etti seni.

Fakat sen yılmadan, pes etmeden sevdiğini tekrar kazanmak için emek verdin. Artık bu emeklerinin karşılığını alacaksın. Zaten bunun için kader bizi karşılaştırdı. Belki sana garip gelecek, belki abartılı bulacaksın sözlerimi ama ileride ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksın.

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır

Unutma! Hayatta hiç bir şey nedensiz meydana gelmez, her şeyin bir nedeni var, tıpkı senin ve benim bu sayfada şu anda sanki karşılıklı konuşuyor olmamız gibi. Ben seninle harfler ve kelimeler aracılığı ile konuşuyorum ve sende benim sana söylediklerimi çok iyi anlıyorsun.

Merak etme birlikte çözeceğiz senin sorununu ve göreceksin ne kadar doğru söylediğimi. Şimdi anlamanı beklemiyorum elbette ama kısa süre sonra anlayacağını çok iyi biliyorum.

Sana aşk büyüsünden söz etmiştim, istersen bunu biraz daha açayım. Aşk büyüsü; ulvi güçlerin enerjisini kullanarak ayrılanların birleşmesi sağlayan mucize bir formüldür. Bu vefkler sayesinde karı – koca arasındaki sorunlar yada seven iki insanın tekrar bir araya getirilmesi mümkündür.

Kolay aşk büyüsü tarifi

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Neden bu kadar üzgün olduğunu çok iyi anlıyorum, evindesin, tek başınasın ve onu düşünüyorsun yani sevdiğin erkeği yada sevdiğin kadını. Düşünmek güzel olsa da çoğu zaman zordur çünkü acı verir insana. O halde fazla düşünme çünkü sana yardım etmek için buradayım.

Seni içinde bulunduğun bu kasvetli atmosferden kurtarmak için buradayım. Birazdan sana evde aşk büyüsü nasıl yapılır bunun tarifini vereceğim. Şimdi sabırlı olman ve yazdıklarımı iyi anlaman gerekiyor.

Hemen aşağıda senin için hazırladığım sesli bir dua bulacaksın. Her kim bu duayı 3 gece yatmadan hemen önce 1 kere dinleyip niyet ederse duası kabul olur.


Yukarıdaki ses dosyasını açılmıyorsa Google Crome tarayıcı kullanın sorun kalmayacaktır.

Aşk büyüsü yaptıranlar

Kendine Aşık Etme Büyüsü

İnsan yalnız kalınca anlar ancak aşkın acısını yüreğinin derinlerinde. Bilmez ki aşık olmayan aşığın halinden. Gece insanlar evine çekilince yine yalnız kalırsın ve yalnızlığın sana yine hatırlatır sevdiğini. Saatler geçmez olur, adeta zaman durur da insan sevdiğini unutamaz.

Merak etme artık benimle güven içindesin, ben sana yardım etmek için buradayım. Sevdiğini kendine aşık etme büyüsü tam olarak sana yardım edecek. Bundan sonra acı dolu günler geride kalacak. Tekrar yaşamaya, nefes almaya başlayacaksın.

En etkili aşk büyüsü nedir

Aşk Büyüsü Tarifi

Sana evde yapılan kolay aşk büyüsü tarifleri vermek istiyorum. Bunlar sana fayda sağlar ama unutma ki bu aşk büyüsü tarifleri havas ilmine göre yapılan türler değil. Etkilerinin garantisi yoktur ama yinede deneyebilirsin.

1-) Ay Büyüsü Tarifi

Aşıklar için iyi bir tılsım kesinlikle kısa zamanda faydasını göreceksin. Sevgilisine arzu duyan her kişi adım adım bu muskayı yapabilir. Bu tılsım sevginin enerjini sana çekerek negatif enerjinin senden uzaklaşmasını sağlayacak.

Aşk muskası Ay’ın belli evreleri dikkate alınarak hazırlanır. Buna bağlı belli ritüelleri vardır. Ay’ın enerjisi farklı bir gölgeye sahiptir. Yumuşak, çekici ve büyülü bir enerji sende bu enerjiyi kullanacaksın.

Sevgiliyi kendine çekmek için yapacağın Ay büyüsü için şu uygulamayı yapmalısın;

 • Dolunay olduğu bir geceyi beklemelisin.
 • Dolunayın yeryüzünde bir su üzerine yansıması olması gerekiyor.
 • Ay büyüsü için bir göl kenarına yada varsa deniz kenarına gitmelisin.
 • Dolunayın muhteşem silüeti suyun üzerine düştüğünde şunları söylemelisin;

“Ibuia salenit cassel vahlak, Naita asphedas raul, Ite naitata ut pharmas septadak!”

 • Yukarıda sana yazdığım cümleyi 3 kere tekrar et. Daha sonra yanında getireceğin küçük bir aynayı mavi bir beze sarıp bunu evinde saklaman gerekiyor.
 • Ay ışının enerjisi sizin auranıza çekicilik, gizem ve aşk yansıtacak.

2-) Aşk ve Sadakat Büyüsü Tarifi

Sadakat büyüsünü yapmak için aşağıdaki malzemelere ihtiyacın olacak;

 • Bir adet dikiş iğnesi.
 • Beyaz iplikten oluşan bir bobin.
 • Kırmızı renkte bir parça kumaş

Malzemeler hazırsa hadi başlayalım. Bu tılsım sevginin tüm gücünü sana çekerek sevdiğinle yaşadığın problemin yok olmasına yardımcı olacak. Aslında bu bir nevi sevgi muskası olacak ve sevdiğinin sana sadakatle bağlanmasına yardımcı olacak.

 • Öncelikle kırmızı bezimizin ölçüleri 30×30 cm olacak.
 • Daha sonra bu kırmızı bezi 4 kez katlıyoruz.
 • Kullanacağınız ipliğin yarım metre olmasına dikkat edin.
 • Ardından ipliği iğneye geçireceğiz.
 • İpin uçlarını birbirine bağlayın ve şunları söyleyin;
  Bir iplikte bir düğme ve bir iğne içinde bir iplik var. Kimse onları ayıramaz
 • İğneyi sağ elinizle alın ve ipi sol elinizle tutun. Aşağıdaki kelimeleri söyleyin:
  Ben (isminiz) bir iğneyim, sevgilim ise (onun ismi) bir ipliktir. İğne ve iplik orada olduğu sürece biz ayrı olamayız

Eşini kendine aşık etme büyüsü

Aşk Büyüsü Belirtileri

Diyelim ki sevdiğine bugün itibari ile bir aşk büyüsü yaptırdın. Sevdiğin kişinin üzerindeki aşk büyüsü belirtileri nasıl olacak sana yazıyorum. Büyü belirtileri ve büyü çeşitleri hakkında en iyi bilgilere sahip olacaksın.

 • İlk aşk büyüsü belirtisi genelde 5. günden sonra etkili olmaya başlar.
 • Sevdiğin ilk hafta sonunda yavaş yavaş seni düşünmeye başlar.
 • İlk 8 günden sonra seni rüyalarında görmeye başlar.
 • 9. günün sonunda sana karşı büyük bir hasret, özlem, aşk duyguları beslemeye başlar.
 • 12. günün sonunda artık içinde yanan aşk ateşi onu ele geçirir ve sana ulaşmak için harekete geçer.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Tutar

Merakını anlıyorum, diyelim ki aşk büyüsü yaptırdın ve ne zaman sonuç alırım diye öğrenmek istiyorsun. Aşk büyüsü ne zaman tutar sana anlatacağım. Dedim ya sana her şeyi söyleyeceğim diye bu sayfayı okuduktan sonra aklında hiç bir soru işareti kalmayacak. Tüm merak ettiğin soruların cevabını sana bir bir anlatacağım.

Aslında benim hazırladığım çalışmalar çok hızlı sonuç veriyor. Ortalama en geç ilk 7 ila 14 gün içinde sonuç alacaksın. Fakat şunu da bilmen gerekiyor, diğer hocaların yaptıkları aşk büyüleri ne zaman tutar bunu bilemiyorum. Aşk büyüsü ne zaman tutar bunu bilmek için hazırlanan büyünün kalitesini bilmek lazım.

Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Daha önce bu konuda tecrüben varsa yani daha önce başka bir hocadan destek aldıysan benimle paylaşmanı istiyorum. Hemen aşağıya yorum alanına önceden destek aldığın hizmet hakkında yorumunu yazabilirsin. Bu sözüm herkes için geçerli, daha önce aşk büyüsü yaptıranlar hemen aşağıya yorumlarını eklesinler.

Aşk büyüsü yaptıranların yorumlarını diğer insanlar okusunlar ve böylece aşk büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kişilere bir referans olalım. Diğer alternatif elbette bana özelden mesaj atman. Hemen şimdi. Fazla düşünmene gerek yok. Daha fazla acı çekmene, daha fazla beklemene gerek yok. Hemen şimdi, tam şu anda bana bir mesaj yazabilirsin.

Ayrıca aşk hakkında yazdığım gerçek aşk nedir başlıklı makalemi de ilginç bulacağına eminim.


ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Yazar: Muhammed Hoca

19 Yorum

 1. Dikiyor muyuz ? Üstünde mi bırakıyoruz? Sonra onları nereye koyuyoruz? Acil cevap yazarsanız sevinirim

 2. Merhaba. Ben evde aşk büyüsü yapmak istiyorum bide sevdiyim kişinin annesinin beni istemesini sevmesini istiyorum nasıl yapa bilirim?

 3. Merhabalar hocam ben evli bir insanım ama son iki yıldır bir kadına aşık oldum onunda ilgisi var bana karşı fakat ne cesaret edebiliyorum ona söylameye nede aklımdam atabiliyorum onu açıkçası olumsuz bir cevap almaktan korkuyorum onu gördüğümde içimden birşeyler kopuyor sanki birazda çevreden çekiniyor onunda beni sevmesini istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

 4. Hocam ben evliyim birinden cok hoslanıyom onunda beni sevmesini fark etmesini istiyorum ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen gizli yazıyorum hemen cvp verin lütfen

  1. Hocam ben evliyim oda evli senelerdir beraber çalışıyoruz ondan çok hoşlanıyorum fakat açılamıyorum beraber olmamız için ne yapmalıyım

 5. Hocam bende 2yıl olacak ara ara konuştu fakat 5 ay önce bir yola girdik gayet güzeldi ve aniden bitti ne olduğunu anlayamadım ama aklımdan çıkmıyor ben yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz çok seviyorum geçenlerde yazdım senlik bir durum yok benim kararım net olmaz dedi

 6. Selam ben ayça ben aşığım ama karşı taraf bunun farkında bile değil bana yardım edin acı cekiyorum

 7. Hocam ben şu an 17 yasinsayim ben 16 yasindayken bir sevgilim oldu bana sahip oldu hocam evlenicem ayaklarina yatti susturdu hocam sonrada ortada koydu benim bu konuda acil yardiminiza ihtiyacim var hocam gercekten hic iyi degilim

 8. Hocam bu tarifte herhangi bir ters etki yaratması mümkün mü ne yaparsak ters etki yaratır yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 9. Hocam benim 20 yilik erkek Arkadaşım beni aniden terk eti hiç bir neden yokken . Ben eski erkek arkadaşimi nasil geri getire bilirim

 10. Merhaba ben birine aşık oldum unutamıyorum her gece onu düşünüyorum. Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum

  1. Mrb hocam ben birine aşık oldum ve aşk büyüsü yapmak istiyorum kendim evde nasıl yapabilirim ve gerçekten etkili oluyor mu

  2. Ben beyaz büyü neyse onu öğrenmek istiyorum hani kimseye zararı olmayan bana yardım eder misiniz

 11. Merhaba yaklaşık 4 yıl önce bana ortak arkadaşımız sayesinde ulaşan benden 9 yaş küçük olan eski sevgilimle 1 yıl birlikteliğimiz devam etti o yılın sonunda bitti kendi kendine uzaklaştı. Arkadaş olarak oysa yanımdaymış bu seneye kadar hiç yüz yüze görüşme imkanı olmadı. Sadece ilk 1 yılın içinde 3 sefer görüştük. Bundan sonra gelip gitmelerle dolu görüşmeler oldu, mesaj olarak yapmadığım kalmadı. Onun için çok büyük aşk acısı çektiğimi söyleyebilirim.

  Ara ara benden resim isteyip sohbeti bitirdiğini de söyleyebilirim. Bana büyü yaptığını bile düşündüm her şeyimle çok incindim yıprandım vefk vs denedim. Geçici etkileri oldu yaklaşık üç gün önce yine arkadaş olarak yanındayım demişti. Arkadaşça hayatımdan bir şeyler paylaştım dikkat etmemi söyledi birkaç saat sonrada benimle ilgili hiçbir şey düşünme seninle artık görüşmek istemiyorum herkes yoluna diyerek görüşmeyi sonlandırdı. Bu durumda ne olabilir merak ediyorum. Teşekkürler

  1. Özlem hanım kızım Allah’ın rahmeti üzerinde olsun. Hanım kızım bu konuda bana özel mesaj yazarsan sana elimden gelen yardımı sağlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.