Bağlama Muskası

Bağlama muskası ile bir erkeği kendine bağlamak yüzde yüz mümkün, nasıl mı? Sadece bağlama muskası nasıl yapılır bunu okuman gerekiyor. İstersen şimdi konumuza giriş yapalım.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Ben sevgiyi insanların kendi aralarında bağlantı kurdukları kutsal bir güce benzetiyorum. Doğru insanlar doğru bağlantı kurulduğunda hemen orada gerçek aşk belirmeye başlıyor. Aşkın ateşi o kadar güçlü ki adeta yürekleri yakar.

Fakat birde karşılıksız aşk yaşayanlar var işte bunların durumu aslında en zor olanıdır. Elbette çaresi var ve ben size bağlama muskası nedir bunu açıklayacağım. Eğer siz hazırsanız hemen şimdi bu gizemli konumuza giriş yapalım.

Öncelikle bu makalemin içeriği aşağıdaki başlıklardan oluşacak;

 • Bağlama muskası nedir?
 • Bağlama muskası nasıl yapılır?
 • Bir erkeği kendine bağlamak için muska.
 • Kocayı kendine bağlamak için muska.
 • Bağlama muskası belirtileri.
 • Bağlama muskası nasıl bozulur.
 • Bağlama muskası ne zaman etkisini gösterir.

Bağlama Muskası

Hepiniz Leyla ile Mecnun’un büyük aşk hikayesini bilirsiniz, bunlar bir türlü kavuşamazlar ama işin güzel tarafı bunların hikayelerde olmasıdır. Gerçek hayatta durum tamamen bundan farklıdır çünkü gerçek hayatta sizin kendi iradenizle aldığınız kararlar ve bu kararlara bağlı olarak elde ettiğiniz sonuçlar meydana gelir.

Örneğin birini seviyorsunuz ama o kişiden karşılık alamıyorsunuz o halde seçim hakkınız var işte bu seçim alternatifi bağlama sihri olarak karşımıza çıkıyor. Genelde destek verdiğim evli kadınlar sürekli kocaları ile problem yaşayan kişiler.

Örneğin kocası eve geç dönen kadınların talepleri yada kocası başka bir kadına giden kadınların sorunları bunların başında gelir. Bana soruyorlar, hocam bağlama sihri gerçek midir? diye. Sihir zaten İslam inancında bilinen bir gerçek. Bu soruyu sormak bile aslında İslam inancıyla bağdaşmaz.

Diğer bir konu ise bağlama sihri günah mıdır? sorusudur. Sevgi ve muhabbet için veya yıkılmanın eşine gelen evlilikleri güvence altına almak için yaptırılan bağlama muskası neden günah olsun ki! Sonuçta hayırlı bir amaç için yapılan sihir elbette günah sihirler kategorisine girmez.

Değerli kardeşlerim; geçenlerde İzmir’de bağlama muskası yapan bir hoca hakkında bir hanım kardeşim bana soru sordu. Ben o hoca hakkında elbette fikir beyan edemem çünkü tanımıyorum. Bu hanım sanırım yanlış bir hocadan yardım almış ve biraz kendisini kötü hissetmiş.

İzmir yada İstanbul veya Ankara’da bağlama muskası yapanlar yığınla var fakat sizlerden rica ediyorum lütfen kendiniz için iyi seçimler yapın. Gidip yanlış kişilere muska yazdırarak hem paranızdan hemde umutlarınızdan olmayın.

Bağlama Sihri Nasıl Yapılır

Her işin bir uzmanlık alanı olduğu gibi gizli ilimler alanında da bu işin ustaları var olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın. Bağlama muskası nasıl yapılır ben size anlatacağım ama size vereceğim örnek sadece basit bir uygulama olacak. Bu konuda daha ciddi ve profesyonel destek almak isterseniz bana mail adresimden mesaj yazabilirsiniz.

Öncelikle güçlü ve etkili bir bağlama sihri için gerekli malzemelerin  doğru seçilmesi yapılan çalışmanın kalitesini doğrudan etkiler. Bana gelip ben bağlama muskası yaptırmak istiyorum hocam diyenlere öncelikle doğru bilgi veriyorum.

Bu hizmeti doğru bir şekilde vermek için etik kurallarını her zaman ön planda tutuyorum. Neticede bana gelen kişi zaten umudunu kaybetmiş bir psikoloji içinde benden yardım istiyor. Bu ihtiyaca dürüst bir şekilde kandırmadan, yalan söylemeden karşılık vermek lazım.

İnsanların duygularını sömürmek ancak ahlak kurallarından yoksun hocaların sergileyeceği yanlış davranışlar. Dürüstlük kalbin kapısını açan en kutsal anahtardır. Bu nedenle etik bilmeyen, yalanı kendine hobi edinmiş sahtekar hocalara çok dikkat etmenizi öneriyorum.

Hemen aşağıda bir ses dosyası bulacaksınız, bu özel bir duadır ve 3 gece boyunca uykudan hemen önce 1 kere dinlenmesi tavsiye edilir. Duayı bir kere dinlendikten sonra kalbinizden inanarak niyetinizi geçirmeniz dileğinizin kabul edilmesine vesile olur.

Tekrar belirtiyorum yukarıdaki dua 3 akşam hemen yatmadan önce dinlenecek ve hemen ardından niyet edilerek yatılacak.

Evde Yapılan Bağlama Muskası

Değerli kardeşlerim şimdi size kendi evinizde yapabileceğiniz basit bir bağlama muskası tarifi veriyorum.

Bu ritüel için kullanılacak malzemeler;

 • Beyaz bir kağıt
 • Kırmızı veya siyah renkte bir masa örtüsü
 • Bir adet beyaz yada kırmızı renkte mum
 • Bir adet kristal ayna
 • Bir kapta temiz su

Şimdi malzemeler hazırsa uygulamaya geçebiliriz.

 1. Odanızın tam ortasına tercihen yuvarlak bir masa koyun eğer yuvarlak değilse yine sorun olmayacaktır.
 2. Masanın üzerine önceden hazırladığınız siyah yada kırmızı renkte olan örtüyü serin.
 3. Beyaz kağıdı üçgen şeklinde kesiyoruz ve masanın tam ortasına koyuyoruz
 4. Daha sonra kağıdın bir ucuna kendi adınızı diğer ucuna sevdiğinizin adı ve üçgenin diğer ucuna ”Tarapagas” kelimesini yazıyoruz.
 5. Daha sonra mum yakılarak sağ ele alınır. Mumu tam olarak üçgen şeklindeki kağıdın üzerinde tutularak şu sözleri söyleyin ” Gavallo, Tarapagas, Amado 
 6. Mumu sağ elimizde tutarak masanın etrafında soldan sağa doğru ilerleyin ve şunu söyleyin ” Gavallo 
 7. Ardından masanın üzerine camı koyarak sol avuç içinizi bu camın üzerine koyun sağ elinizde mum kalsın.
 8. sağ elinizdeki tuttuğunuz mumu sol avucunuzu koyduğunuz camın üzerine getirin. Yani sol el altta ve camın üzerinde sağ el ise sol elin üzerinde ve mum sağ elinizde yanıyor.
 9. Ve şu sihirli sözleri söyleyin: ” Adlawah saus. Piro Tagul, Ahvadol. Wader nore cofadot, ude
 10. Ardından sağ el mumu tutarken aynanın üzerindeki sol elinizi saat yönde biraz çevirin. Şu kelimeleri söyleyin: ” Akhalael atabl. El Lecamur, Azvah. Ode faul topal
 11. Bu ritüeli yaptıktan sonra sevdiğiniz kişi hakkında düşünün ve daha önce hazırladığınız suyu masanın üzerindeki üçgen şeklindeki kağıdın üzerine dökün. Bu şekilde ritüel gerçekleşmiş oldu.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Muska

Duydum ki unutmuşsun gözlerim rengini diye başlayan şarkı sözlerini hepiniz hatırlarsınız, işte tıpkı o şarkıda bahsedilen sevgiliye hasret, sevgiliye özlem duymak hemen hepimizin başına gelen bir realitedir. Bu şarkıdan yola çıkarak ben size erkeği kendine bağlamak için tılsım yöntemini anlatacağım.

Erkeklerin yaratılışı tamamen kadınlara oranla çok farklıdır. Bir erkeğin davranışlarını doğru bir biçimde analiz edemezseniz o erkeği kontrol altında tutmanız o derece güçleşir. Erkekler davranışları ve tepkileri çok farklıdır. Bir kadınla bir erkeğin aynı olay karşısında verecekleri tepkiler tamamen birbirinden farklı olacaktır.

Bir erkeği kendine bağlamak için iyi bir yöntem olan sihir, aslında sizden uzaklaşan eşinizi yada sevgilinizi tekrar kontrol altına almak için belkide son çaredir. Belki de her şeyi denemenize rağmen eşinizi bir türlü kendinize bağlamanız mümkün olmadı.

Erkekler kadınlara oranla eşine karşı sadakat konusunda biraz daha esnektirler. Bir erkeği elde tutmanın yolu sevdiğiniz erkeğin zaaf noktalarını bilerek ona uygun bir şekilde strateji geliştirmekle mümkün olur. Hanımların eşlerini elinde tutmak için biraz emek vermeleri gerekiyor.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Muska

Hangi kadın istemez ki kocasının kendine bağlı, saygılı, romantik kalmasını! Yıllar süren evlilikler maalesef evlilikleri çok yıpratıyor bu nedenle eşler arasında soğukluklar, tartışmalar almış başını gidiyor. Bunları önlemenin yolu var elbette ama bunları öğrenmeniz gerekiyor.

İşte bende size tam olarak kocayı kendine bağlamak için muska nedir bunu anlatmak istiyorum. Mistik güçlerin ve evrensel enerjinin doğru kullanımı ile gerçekten de kocasını kendine bağlamak isteyen kadınlar bağlama muskası yaptırarak çözüme ulaşabilir.

Kocayı kendine bağlamak için yapılan muska 2 hafta gibi çok kısa bir süre içinde sonuçlarını vermeye başlar. Daha önce karısına karşı umursamaz tavırlar takınan erkeği bu şekilde karısına karşı saygılı ve karısına karşı ilgili bir erkek haline getirebilirsiniz.

Bağlama Muskası Belirtileri

Son zamanlarda kendi üzerinizde yada eşinizin size ve diğer insanlara karşı davranışlarında bir gariplik mi hissetmeye başladınız? Öyleyse durun ve ne söyleyeceklerimi can kulağı ile dinleyin. Çünkü size vereceğim bilgi belki de geleceğinizi tamamen değiştirecek bir bilgi olabilir.

Diyelim ki eşinize bir sihir yaptırdınız, ben şimdi size bağlama muskası yapılan kişi nasıl davranır bunu açıklayacağım. Hemen aşağıda göreceğiniz üzere bağlama muskası belirtileri insanlar üzerinde nasıl ortaya çıkıyor bunu daha iyi anlayacaksınız.

 • Bağlama tılsımın ilk belirtileri ilk 7 günden sonra ortaya çıkmaya başlar.
 • İlk olarak yapılan sihir yapılan kişi ruhsal olarak bir derinleşme hali yaşamaya başlar.
 • Bu derin düşünceler gün geçtikçe daha çok sihir yaptıranın üzerine odaklanmaya başlar.
 • Özellikle geceler uyumakta zorlanır çünkü sürekli diğer insanı düşünmeye başlar.
 • Bu yoğun düşünce hali bir süre sonra yerini eyleme bırakır.
 • Bağlama vefki yapılan kişi yapan kişiyle kontak kurmak ve iletişime geçmek ister.
 • Artık 14 günün sonunda sihir etkisi altındaki kişi tamamen tüm ruhuyla diğer insana bağımlı hale gelir.

Genel olarak sana sihir belirtileri hakkında ortalama bilgiler verdim. Daha fazla bilgi edinmek istersen şu linkten sihir çeşitleri sayfasına giderek farklı sihir belirtilerini de öğrenebilirsin.

Bağlama Muskası Ne Zaman Etki Eder

Buraya kadar her şey tamam şimdi gelin size bağlama celbi ne zaman etkisini gösterir bunu açıklayayım. Birisine yapılan tılsımın etki sürecini farklı kılan çeşitli nedenler var. Örneğin bu tılsım hazırlanırken medyumun kullandığı malzeme kalitesi bu işte en önemli faktörlerin başında gelir.

Basit ve emek verilmeden hazırlanan bağlama vefki tahmin edeceğiniz üzere belki de hiç bir zaman sonuç vermeyebilir. Dolayısı etkili bir bağlama muskası yapmak için ilk altın kural kullanılan malzemelerdir.

İkinci kural ise bu tılsımı hazırlayan hocanın ulvi alanlardaki bilgisidir. Eğer bunu yapan kişi bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilse yine sonuç almak bir hayli güç olacaktır. Burada etken faktör hazırlayan kişinin temel bilgi seviyesine sahip olup olmadığı meselesidir.

Ben şahsen daha önce Ankara’da bağlama muskası yapan hocalara gitmiş kişilerden hep şunu duyuyorum. ”Hocam ben şu hocaya kocamı kendime bağlamak için büyü yaptırdım ama sonuç alamadım” Değerli kardeşlerim tekrar ediyorum mistik ilimler öyle her hocayım iddiasında bulunan sıradan şarlatanların tekelinde değildir.

Burada temel hata yanlış bir hocayla çalışma kararı almaktır. Usulüne uygun bir şekilde doğru ellerden çıkan bir tılsım mutlaka ama mutlaka sonuç verecektir. Bu nedenle çalışma yaptırmak istediğiniz hocaları çok iyi seçmenizde sizin için büyük fayda görüyorum.

Bağlama Muskası Nasıl Bozulur

İçinizde şöyle bir şüphe varsa, eşinizin üzerinde başkası tarafından yaptırılmış bir sihir olduğunu düşünüyorsanız veya kendi yaptırmış olduğunuz sihir bozdurmak istiyorsanız bağlama muskası nasıl çözülür bunu bilmeniz gerekir.

Bağlama muskası nasıl bozulur bunu kısaca anlatmaya gayret edeyim. Aslında sizin kişisel olarak bu sihri bozmak gibi bir imkanınız yok. Sadece yapılması gereken çok fazla zaman kaybetmeden bu işi iyi bilen bir hocaya büyüyü bozdurmak.

Genel olarak eğer doğru bir hocaya sihir çözdürmek için gittiğinizi düşünürsek yapılan sihir 3 saat içinde etkisiz hale getirilebilir. Uzman bir medyumun yapacağı doğru tedavi yoluyla kolay bir şekilde bu tür muskalardan arınmanız mümkündür.

Değerli kardeşlerim; bağlama muskası hakkında yazdığım makalem umarım sizin için faydalı olmuştur. Merak edenler için yine bu konuya paralel olarak yazdığım aşk celbi adlı makalemi de okumalarını tavsiye ediyorum.

9 yorum yapılmış “Bağlama Muskası”

 1. Hocam ben kocamla uc bucuk aydir ayriyim iki tane oglum var babasinda kaliyolar esim senden sogudum istemiyorum diyo ama ben cok seviyorum

Bir cevap yazın