Aşk Muskası

Hepimiz için büyük ihtiyaç sevmek ve sevilmek, öyle değil mi? Aşk muskası nasıl yapılır? Aşk muskasının belirtileri nedir? Evde yapılan aşık etme tılsımı nedir? Bu soruların hepsine yanıt bulacaksın. Hiç endişen olmasın.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Değerli kardeşim: Aşk muskası adlı makalemi baştan sonra okumanı tavsiye ederim. Çok önemli detayları sadece seninle paylaştım. Bu makalemin sonuna gediğinde artık aşk muskası hakkında her şeyi biliyor olacaksın.

Canından çok sevdiğin insanı kaybetmiş olabilirsin veya evliysen eşini kendine bağlamak istiyor olabilirsin. Sebebin her ne olursa olsun ben sana ihtiyacın olan tüm bilgiyi bu makalemde anlatacağım.

Bu makalemin içinde geçecek konu başlıkları şunlar olacak;

 • Aşk muskası nedir?
 • Aşk muskası nasıl yapılır?
 • Aşk muskası yapılan kişide nasıl belirtiler olur?
 • Evde yapılan kolay aşk muskası tarifleri.
 • Yapılan aşk muskası ne zaman tutar?
 • Aşk muskası yaptıranların yorumları.

Bu makalemi okuduğuna göre aşkın ne olduğunu zaten biliyorsun, bundan hiç şüphem yok. Anlıyorum ki birisi senin canını çok yakmış, anlıyorum ki birine karşı büyük bir aşk hissediyorsun. Merak etmene gerek yok çünkü sana doğru yerde olduğunu söyleyebilirim.

İçinde seni yakan aşk alevini görüyorum, uykusuz geçen gecelerini biliyorum. Kısaca içindeki aşk acısını görüyor ve hissediyorum. Umudunu asla kaybetme çünkü artık sana doğru yolu gösterecek biri var. Kim mi? Elbette ben. Evet ben sana her şeyi anlatacağım.

Sana aşk acılarından nasıl kurtulacağını göstereceğim, ilk dersimiz aşk muskası nedir bunu sana açıklamak olacak. Böylece çektiğin acıları boşuna çektiğini daha iyi anlayacaksın. Sonra ne mi olacak? Cevap vereyim; sevdiğin insana kısa sürede kavuşacaksın.

Bunu birlikte nasıl gerçekleştireceğiz adım adım sana anlatacağım ve sen de yavaş yavaş anlayacaksın. Uzun zaman çıkış yolu bulamadın biliyorum, çok kere hayal kırıklıkları yaşadın. Tüm çabaların sonuç vermedi, ne yaptıysan işe yaramadı. Ama artık dedim ya sana, güvenli ve doğru yerdesin.

İçindeki kutsal aşk getirmiş olmalı seni bu sayfaya ve içindeki aynı kutsal aşk seni benim karşıma çıkardı. Aslında belki sen farkında değilsin ama kader seni benimle karşılaştırarak sana yeni bir çıkış kapısı sundu. Bundan sonrasına sen karar vereceksin. Ben sana kurtuluş kapısını gösteriyorum, gerisi sana kalmış.

Yüreğinin sesi seni nereye götürüyorsa ona hayır dememelisin. Yüreğinin sesi seni bana getirdi, seni bu sayfaya getirdi aslında yüreğin sana bir lütufta bulundu. Ona minnet duymalısın çünkü içindeki derin aşkı senin yüreğin çok iyi biliyor ve sana yol gösteriyor.

İstersen hadi şimdi yavaş yavaş seni bu acıdan nasıl kurtaracağız bunları konuşalım. Önce aşk muskası nedir buradan başlamak doğru olur. Senin en kolay anlayacağın şekliyle her şeyi bir bir anlatacağım sana.

Aşk Muskası

Dedim ya, aşk bizi gökyüzüne çıkarır, biz onsuz oda bizsiz olamaz. Her birimizin aşka su gibi ihtiyacı var. Nasıl ki beden susuz kalınca kurur, insan ruhu da aşksız kalınca adeta solar, çiçek açamaz. Aşk muskası bu işin tedavisidir. Belki eşin tarafından terk edildin, belkide sevdiğin yada güvendiğin, uğruna canını vereceğin insan terk etti seni.

Fakat sen yılmadan, pes etmeden sevdiğini tekrar kazanmak için emek verdin. Artık bu emeklerinin karşılığını alacaksın. Zaten bunun için kader bizi karşılaştırdı. Belki sana garip gelecek, belki abartılı bulacaksın sözlerimi ama ileride ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksın.

Unutma! Hayatta hiç bir şey nedensiz meydana gelmez, her şeyin bir nedeni var, tıpkı senin ve benim bu sayfada şu anda sanki karşılıklı konuşuyor olmamız gibi. Ben seninle harfler ve kelimeler aracılığı ile konuşuyorum ve sende benim sana söylediklerimi çok iyi anlıyorsun.

Merak etme birlikte çözeceğiz senin sorununu ve göreceksin ne kadar doğru söylediğimi. Şimdi anlamanı beklemiyorum elbette ama kısa süre sonra anlayacağını çok iyi biliyorum.

Sana aşk muskasından söz etmiştim, istersen bunu biraz daha açayım. Aşk muskası ; ulvi güçlerin enerjisini kullanarak ayrılanların birleşmesi sağlayan mucize bir formüldür. Bu vefkler sayesinde karı – koca arasındaki sorunlar yada seven iki insanın tekrar bir araya getirilmesi mümkündür.

Evde Aşk Muskası Nasıl Yapılır

Neden bu kadar üzgün olduğunu çok iyi anlıyorum, evindesin, tek başınasın ve onu düşünüyorsun yani sevdiğin erkeği yada sevdiğin kadını. Düşünmek güzel olsa da çoğu zaman zordur çünkü acı verir insana. O halde fazla düşünme çünkü sana yardım etmek için buradayım.

Seni içinde bulunduğun bu kasvetli atmosferden kurtarmak için buradayım. Birazdan sana evde aşk muskası nasıl yapılır bunun tarifini vereceğim. Şimdi sabırlı olman ve yazdıklarımı iyi anlaman gerekiyor.

Hemen aşağıda senin için hazırladığım sesli bir dua bulacaksın. Her kim bu duayı 3 gece yatmadan hemen önce 1 kere dinleyip niyet ederse duası kabul olur.

Kendine Aşık Etme Muskası

İnsan yalnız kalınca anlar ancak aşkın acısını yüreğinin derinlerinde. Bilmez ki aşık olmayan aşığın halinden. Gece insanlar evine çekilince yine yalnız kalırsın ve yalnızlığın sana yine hatırlatır sevdiğini. Saatler geçmez olur, adeta zaman durur da insan sevdiğini unutamaz.

Merak etme artık benimle güven içindesin, ben sana yardım etmek için buradayım. Sevdiğini kendine aşık etme muskası tam olarak sana yardım edecek. Bundan sonra acı dolu günler geride kalacak. Tekrar yaşamaya, nefes almaya başlayacaksın.

Aşk Muskası Tarifi

Sana evde yapılan kolay aşk muskası tarifleri vermek istiyorum. Bunlar sana fayda sağlar ama unutma ki bu aşk tılsımı tarifleri havas ilmine göre yapılan türler değil. Etkilerinin garantisi yoktur ama yinede deneyebilirsin.

1-) Ay Muskası Tarifi

Aşıklar için iyi bir tılsım kesinlikle kısa zamanda faydasını göreceksin. Sevgilisine arzu duyan her kişi adım adım bu muskayı yapabilir. Bu tılsım sevginin enerjini sana çekerek negatif enerjinin senden uzaklaşmasını sağlayacak.

Aşk muskası Ay’ın belli evreleri dikkate alınarak hazırlanır. Buna bağlı belli ritüelleri vardır. Ay’ın enerjisi farklı bir gölgeye sahiptir. Yumuşak, çekici ve büyülü bir enerji sende bu enerjiyi kullanacaksın.

Sevgiliyi kendine çekmek için yapacağın Ay muskası için şu uygulamayı yapmalısın;

 • Dolunay olduğu bir geceyi beklemelisin.
 • Dolunayın yeryüzünde bir su üzerine yansıması olması gerekiyor.
 • Ay muskası için bir göl kenarına ya da varsa deniz kenarına gitmelisin.
 • Dolunayın muhteşem silüeti suyun üzerine düştüğünde şunları söylemelisin;

“Ibuia salenit cassel vahlak, Naita asphedas raul, Ite naitata ut pharmas septadak!”

 • Yukarıda sana yazdığım cümleyi 3 kere tekrar et. Daha sonra yanında getireceğin küçük bir aynayı mavi bir beze sarıp bunu evinde saklaman gerekiyor.
 • Ay ışının enerjisi sizin auranıza çekicilik, gizem ve aşk yansıtacak.

2-) Aşk ve Sadakat Muskası Tarifi

Sadakat tılsımını yapmak için aşağıdaki malzemelere ihtiyacın olacak;

 • Bir adet dikiş iğnesi.
 • Beyaz iplikten oluşan bir bobin.
 • Kırmızı renkte bir parça kumaş

Malzemeler hazırsa hadi başlayalım. Bu tılsım sevginin tüm gücünü sana çekerek sevdiğinle yaşadığın problemin yok olmasına yardımcı olacak. Aslında bu bir nevi sevgi muskası olacak ve sevdiğinin sana sadakatle bağlanmasına yardımcı olacak.

 • Öncelikle kırmızı bezimizin ölçüleri 30×30 cm olacak.
 • Daha sonra bu kırmızı bezi 4 kez katlıyoruz.
 • Kullanacağınız ipliğin yarım metre olmasına dikkat edin.
 • Ardından ipliği iğneye geçireceğiz.
 • İpin uçlarını birbirine bağlayın ve şunları söyleyin;
  Bir iplikte bir düğme ve bir iğne içinde bir iplik var. Kimse onları ayıramaz
 • İğneyi sağ elinizle alın ve ipi sol elinizle tutun. Aşağıdaki kelimeleri söyleyin:
  Ben (isminiz) bir iğneyim, sevgilim ise (onun ismi) bir ipliktir. İğne ve iplik orada olduğu sürece biz ayrı olamayız

Aşk Muskası Belirtileri

Diyelim ki sevdiğine bugün itibari ile bir aşk muskası yaptırdın. Sevdiğin kişinin üzerindeki aşk sihri belirtileri nasıl olacak sana yazıyorum. Sihir belirtileri ve sihir çeşitleri hakkında en iyi bilgilere sahip olacaksın.

 • İlk aşk sihri belirtisi genelde 5. günden sonra etkili olmaya başlar.
 • Sevdiğin ilk hafta sonunda yavaş yavaş seni düşünmeye başlar.
 • İlk 8 günden sonra seni rüyalarında görmeye başlar.
 • 9. günün sonunda sana karşı büyük bir hasret, özlem, aşk duyguları beslemeye başlar.
 • 12. günün sonunda artık içinde yanan aşk ateşi onu ele geçirir ve sana ulaşmak için harekete geçer.

Aşk Muskası Ne Zaman Tutar

Merakını anlıyorum, diyelim ki aşk muskası yaptırdın ve ne zaman sonuç alırım diye öğrenmek istiyorsun. Aşk muskası ne zaman tutar sana anlatacağım. Dedim ya sana her şeyi söyleyeceğim diye bu sayfayı okuduktan sonra aklında hiç bir soru işareti kalmayacak. Tüm merak ettiğin soruların cevabını sana bir bir anlatacağım.

Aslında benim hazırladığım çalışmalar çok hızlı sonuç veriyor. Ortalama en geç ilk 7 ila 14 gün içinde sonuç alacaksın. Fakat şunu da bilmen gerekiyor, diğer hocaların yaptıkları aşk muskaları ne zaman tutar bunu bilemiyorum. Aşk muskası ne zaman tutar bunu bilmek için hazırlanan muskanın kalitesini bilmek lazım.

Aşk Muskası Yaptıranlar

Daha önce bu konuda tecrüben varsa yani daha önce başka bir hocadan destek aldıysan benimle paylaşmanı istiyorum. Hemen aşağıya yorum alanına önceden destek aldığın hizmet hakkında yorumunu yazabilirsin. Bu sözüm herkes için geçerli, daha önce aşk muskası yaptıranlar hemen aşağıya yorumlarını eklesinler.

Aşk tılsımı yaptıranların yorumlarını diğer insanlar okusunlar ve böylece aşk muskası yaptırmak istiyorum diyen kişilere bir referans olalım. Diğer alternatif elbette bana özelden mesaj atman. Hemen şimdi. Fazla düşünmene gerek yok. Daha fazla acı çekmene, daha fazla beklemene gerek yok. Hemen şimdi, tam şu anda bana bir mesaj yazabilirsin.

22 yorum yapılmış “Aşk Muskası”

 1. Hocam benim esim arab ben turkum kocamin bana olan ilgisi azaldi benim sozumu bana artik ilgi duymuyor iki tane cocugumuz var yuvam bozulmasin istiyorum esimi kendime yuvama baglamak istiyorum

 2. Merhaba. Ben evde aşk büyüsü yapmak istiyorum bide sevdiyim kişinin annesinin beni istemesini sevmesini istiyorum nasıl yapa bilirim?

Bir cevap yazın