Büyü Belirtileri

Birine yapılan büyü nasıl anlaşılır? Büyü yapılan kişi kendini nasıl hisseder? En belirgin büyü belirtileri nelerdir? Şimdi bu önemli konuları sana anlatayım.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Değerli kardeşim; sana bir kaç önemli hususu söylemeliyim. Daha önce belkide pek çok siteyi gezdin ve şimdi buradasın. Bu son derece önemli çünkü kader seni bu sayfaya gönderdi. Sende doğal olarak büyü belirtileri nedir bunu merak ediyorsun. Zaten buraya geliş sebebin bu değil mi?

Konuya giriş yapmadan şu kadarını sana söylemek istiyorum. Kesinlikle doğru yerdesin ve ben sana baştan sona büyü yapılan insan nasıl davranır, büyünün etkileri nasıl meydana gelir anlatacağım. Sadece senden dikkatini vererek makalemi okumanı istiyorum.

Eğer hazırsan konumuza giriş yapalım. Merak etme bu sayfayı okuduktan sonra aklındaki kuşkuları gidermiş olacaksın. İçinde bulunduğun durumu görüyorum. Belki şüphelerinde haklısın belkide kuruntu yapıyorsun. Birazdan emin olacaksın. Çünkü sana yapılan büyünün etkisi nasıl olur tek tek anlatacağım.

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır öncelikle bu konuyu sana güzel bir şekilde izah edeceğim daha sonra sen büyü yapılan insan nasıl davranır bu konuyu çok iyi bileceksin. Hadi artık konumuza seninle birlikte bir giriş yapalım.

Büyü Belirtileri

Son zamanlarda yataktan sıçrayarak kalktığınız oldu mu? Yada şiddetli mide kasılmaları yaşıyor musun? Bir belirti daha söyleyeyim, insanlarla konuşmaktan sıkılmaya başlamışta olabilirsin. Bu belirtileri büyünün henüz ilk evreleri olabilir.

Kendisine büyü yapılan kişide bir takım yeni alametler oluşur. Bunları bilmende fayda var. Çünkü eğer bu belirtileri bilmezsen üzerinde büyü olup olmadığını da bilemezsin. Dolayısıyla bunları bilmende büyük fayda var.

Şimdi istersen senin daha iyi anlaman için sana büyünün belirtilerini maddeler halinde aşağıya yazayım. En çok bilinen büyü belirtileri sana iyi bir fikir verecektir.

Büyü nasıl anlaşılır;

 • Büyü yapılan kişide ilk ortaya çıkan belirti asosyal psikolojik bozukluğu görülmesidir. Bu kişiler toplumdan kendilerini soyutlamak ister.
 • Büyü yapılan insanda gözle görülür dikkat bozuklukları ve olaylara odaklanmakta sorunlar meydana gelir.
 • Eğer büyü yapılan kişi erkekse ve evliyse karısına karşı cinsel anlamda arzu duymaz. Eşine karşı cinsellik hislerinde zayıflık oluşur.
 • Şayet büyü kişiye değilde haneye yani eve yapıldıysa evde yaşayan insanlar sürekli huzursuzluk hali yaşarlar.
 • Özellikle evin içinde yapılan büyüler muska dediğimiz türden büyülerdir. Bu muskaların kısa sürede bulunup imha edilmesi gerekir.
 • Yine en sık görülen büyü belirtisi kişide başlayan çok şiddetli baş ağrılarıdır.
 • Büyü tesiri altında olan kişide ishal durumları da zaman zaman görülür.
 • Bazı kişilerde yine çok belirgin olarak kaşınma hissi meydana gelir.

Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü yapılan kişi kendini nasıl hisseder artık biliyorsun. Sana aşağı yukarı büyü yapılan insanda en çok görülen fiziksel ve bedensel belirtileri yazdım. Sen bu belirtiler ışığında kendi analizi yapabilirsin. Eğer yine emin olamazsan bana özelden mesaj yazabilirsin. Aslında en doğrusu detaylı bir bakım yaptırmaktır.

Çünkü bir insanda büyü var demek için belli prosedürlerin yerine getirilmesi gerekir. Hiç bir zaman tahmine bırakmamak gerekir. Bunlar son derece mühim konular olduğu için şakaya asla gelmez. Büyü yapılan kişi ne yapmalı? Elbette hiç zaman kaybetmeden bu büyüyü bozdurması gerekir.

Büyü bir realitedir bu gerçeği gözardı etmek çok yanlış. Fakat sana çevrende büyünün palavra olduğunu söyleyen kişiler mutlaka çıkacaktır. Sana şunu hatırlatmam gerekir; büyü İslam dinin teyit ettiği bir gerçektir. Kuran bilen her insan büyünün Kuran’da anlatıldığını bilir.

Bu nedenle her zaman çevrende bilgisi olmadan fikri olan insanlar olacak. Gerçek bilgi alimlerin katındadır, bilmeyenler ise her konuda fikir sahibidirler. Fakat bu cahil insanların söyledikleri sözler alim insanların katında değer görmez. Alimler gerçek bilgiyle hareket ederler, onlar için zaman ve mekan boyutu tamamen evrenseldir.

Büyü meselesi ve diğer pek çok buna benzeyen ulvi meseleler ülkemizde çok iyi bilinmiyor. Bu anlamda derin insanlar bulmak neredeyse imkansız.

Büyü Yapılan Kişi Nasıl Davranır

Üzerinde büyü olan kişi nasıl davranır? Hemen aşağıda maddeler halinde büyünün belirtilerini göreceksin. Senden dikkatlice bunları okumanı istiyorum. Çünkü daha sonra sen kendin anlayacaksın sende büyü olup olmadığını.

 • Kapalı mekan korkusu:

Üzerinde büyü olan kişiler kapalı yerlerde uzun süre duramazlar. Hemen o mekandan ayrılmak isterler. Hatta evde büyü varsa yaşadıkları evin içine bile girmekte güçlük çekerler.

 • Bedensel işlevlerde başlayan sorunlar:

Büyü yapılan kişilerde özellikle ellerde başlayan titremeler büyünün alametidir. Örneğin daha önce elleriyle çok güzel yazı yazan birisi büyü yapıldıktan sonra ellerini bu şekilde yetenekli kullanamaz.

 • Algıda sorunların başlaması:

Bu belirti son derece önemlidir çünkü kişinin algılaması baskı altında olduğu için büyünün tesiri altındaki kişi ciddi oranda algılama sorunları yaşar.

 • Hafıza bozuklu: (hatırlamakta güçlük çekme)

Bu kişiler sürekli olarak geçmişi temiz bir şekilde hatırlamakta sorun yaşarlar. Çok uzak geçmişte olup biten detayları hatırlamakta ciddi sıkıntılar yaşarlar.

 • Kendini sürekli pis hissetme hezeyanı:

Yine bu kişilerde sürekli bir temizlik hezeyanı başlar. Kendilerini temizleme ihtiyacı duyarlar. Özellikle ellerini sık sık sabunla veya diğer temizlik ürünleriyle yıkama ihtiyacı duyarlar.

 • Derin nefes almada oluşan zorlanma:

Özellikle üzerinde büyü olan kişi derin nefes alırken boğazında bir acı hisseder bazen bu acı yanma şeklinde de meydana gelir.

 • Uyku esnasında sürekli korkunç yaratıklar görülmesi:

Bu kişiler derin uyku esnasında sıçrayarak uyanırlar bunun nedeni görülen korkunç kabuslardır. Çoğu zaman rüyalarını hatırlamakta güçlük çekerler. Kabuslarını hatırlamadıkları için sebebini de anlayamazlar.

 • Aynaya bakma fobisi oluşması:

Özellikle suya yada aynaya bakarken farklı bir insana bakıyor gibi yanlış algıların oluşmaya başlaması büyü belirtileri arasında yer alır. Büyü yapılan kişi kendi yansımasından bile ürkmeye başlar.

 • Sinir kontrolü: (ilişkilerde başlayan uyumsuzluklar)

İnsan ilişkilerinde sürekli tartışmalar gündeme gelmeye başlar. Bu kişiler diğer insanlarla konuşurken balans kuramazlar. Hemen sinirlenip reaksiyon verirler. Bu onlar için bir tür ilkel savunmadır. Çünkü ruh halleri sürekli bir panik havası içindedir.

 • Diğer canlılarda meydana gelen reaksiyonlar:

Üzerinde büyü olan biri dışarıda gezdiği zaman sokak hayvanları bile bu insanda normal olmayan bir şeyler olduğunu hisseder. Hayvanların seziler insanlara oranla yüksek olduğu için hayvanların büyülü insanlara karşı bir reaksiyonu meydana gelir. Buda diğer bir büyü belirtisi olarak düşünülebilir.

 • Bazı garip davranışların başlaması:

Büyülü kişilerde kendi bedenlerine karşı bir tavır gelişmeye başlar. Sürekli kendi saçlarıyla oynama yada bedenlerinde bir yerleri kaşıma gibi garip davranışlar geliştirirler. Sürekli kendi bedenlerini kaşıma ihtiyacı hissederler. Bu nedenle vücutlarında morarmalar, renk değişiklikleri meydana gelir.

 • Kuran ayetlerine karşı tepkilerin başlaması:

Büyülü kişiler bir yerde sesli olarak Kuran sureleri okunduğunu duyduklarında buna tahammül edemezler. Hemen hızlıca o mekandan uzaklaşma ihtiyacı duyarlar. Buda çok görülen büyü belirtisi olarak bilinir.

 • Konuşma bozuklukları başlaması:

Daha önce bülbül gibi şakıyan insanlar bile büyü yapıldığı zaman konuşmalarını % 60 seviyesinde kaybederler. Hızlı ve akıcı konuşamazlar. Adeta dilleri kitlenir ve kelimeler bir türlü dudaklarının arasından çıkamaz.

 • Halüsinasyon görmeye başlama:

Aslında olmayan bir şeyi oluyor gibi algılamak, gerçeklik realitesinde meydana gelen hezeyanlar. Büyülü kişi gerçek olanla gerçek olmayan arasında sağlıklı bağlantı kuramaz. Adeta bir kopukluk hali yaşanır. Özellikle gece saatlerinde bir takım gerçek olmayan sesler duymaya başlarlar.

 • Uyku sisteminin tamamen bozulması:

Gündüz ve gecenin tam olarak fark edilememesi sonucu bu olay yaşanmaktadır. Algılamada zayıflık yaşandığı için beyin sürekli aktif olarak çalışır. Beyin sürekli meşgul olduğu için bu kişiler uyumakta çok büyük güçlük çeker.

 • İştahsızlık başlangıcı:

Yediği yemeklerin tadını alamama ve daha sonrasında yaşanacak olan aşırı iştahsızlık halleri. Bunu takiben vücutta zayıflıkların hissedilmesi. Yeteri kadar besin alamayan vücut bir süre sonra tepki vermeye başlar ve büyülü kişi hızlı bir şekilde aşırı kilo kaybetmeye başlar.

Evet değerli kardeşim, sana aşağı yukarı büyü yapılan kişide oluşan belirtilerin hepsini yazdım. Bunları okudun artık daha doğru bir şekilde analiz yapabilirsin. Fakat bu konuda bakım yaptırmak istersen bana özelden mesaj atabilirsin. Mail adresimi iletişim sayfasında bulacaksın.

Değerli kardeşim; senin için bir kaç sözüm daha olacak. Görüyorum ki sen araştırıyorsun, öğrenmeye çalışıyorsun. En doğru olanı yapıyorsun. Bu konuda ön yargılı olmadığın için sorunlarına daha hızlı çözümler getireceksin. Her zaman gerçek bilgiye ulaşmak için emek vermen gerekecek.

Son olarak söylemek istiyorum ki, eğer üzerinde büyü olduğu kanaati oluştuysa vakit kaybetmek anlamsız olur. Bana danışmak istersen ben sana seve seve yardımcı olurum. Sadece bana bir mesaj göndermen senin kendin için attığın ilk doğru adım olacak.

Sonrasını birlikte çözeriz, artık ondan sonrası benim işim, sen bana güveneceksin bende senin işini Allah’ın yardımıyla aydınlığa kavuşturacağım.

Son sözüm olarak şunu söylemek istiyorum: Büyü belirtileri adlı makalemi sonuna kadar sabırla okuduğun için teşekkür ederim. Senin için başka bir makale önereceğim. Hemen buradaki  büyü çeşitleri linke tıklayarak diğer makaleme ulaşabilirsin.

15 yorum yapılmış “Büyü Belirtileri”

Bir cevap yazın