İLETİŞİM

Değerli kardeşlerim; öncelikle hepinize sağlıklı, sorunlardan uzak, mutluluk dolu bir ömür Allah’tan diliyorum. Aşk büyüsü iletişim sayfasından hemen aşağıda yazdığım mail adresimden bana 7/24 ulaşmanız mümkündür.

MEDYUM MUHAMMED HOCA

Mail: medyumdestek@gmail.com

Öncelikle sizlere hizmet verdiğim alanları yazmak isterim fakat bu yazdıklarımın dışında farklı bir sorun yaşıyorsanız bana yazmaktan çekinmeyin. Ben buraya en çok yardım ettiğim konuları yazıyorum ve elbette verdiğim hizmetlerin tamamını buraya yazamam.

Bunu bilerek hemen her konuda sor ve önerilerinizi, yaşadığınız sıkıntıları, aile içinde varsa eşinizle veya çocuğunuzla ilgili sorunları hepsini benimle hiç çekinmeden paylaşabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİM KONULAR

  • Hepinizin bildiği üzere kronik bir hal alan eşler arasındaki şiddetli geçimsizlik halleri.
  • Sevgililer arasında yaşanan ayrılıkların giderilmesi ve gideni geri getirme çalışmaları.
  • Evine, karısına bağlı olmayan kocaların eşlerine karşı sorumluluk anlamalarını sağlamak.
  • İçki, kumar, alkol gibi zararlı alışkanlıklardan insanları uzaklaştırma çalışmaları.
  • Gelin ve kaynana arasındaki sürtüşmelerin giderilmesi.
  • Cinlerin etkisi altında kalan kişilerin şifa bulması için çalışmalar.
  • Her türlü dilek ve isteğin yerine gelmesi için hazırlanan dualı çalışmalar.
  • Kısmeti kapalı olan kişilerin iş ve özel hayatlarındaki problemlerini giderecek vefk çalışmaları.
  • Nazar, göz değmesi gibi konularda sürekli sorun yaşayan insanlar için koruma muskaları.
  • Büyüden korunmak, yapılan büyüleri çözmek için alternatif pek çok çalışmalar.

Yukarıda size hizmet verdiğim alanların bazılarını yazdım ama söylediğim gibi benim hizmet alanım sadece bunlarla sınırlı değil. Daha pek çok alanda ihtiyacı olan değerli kardeşlerime hizmet vermeye devam ediyorum.

Bana çok gelen sorulardan biride şudur; Türkiye dışında farklı ülkelerde yaşayan örneğin Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, Avustralya, İsviçre, Norveç, Belçika, İsveç gibi ülkelerde yaşayan Türk vatandaşlarımız onlara hizmet verip vermediğimi soruyorlar.

Hemen yanıt vereyim; ben şayet sizin için bir çalışma yapılacaksa özel isim bilgilerinizi alıp bakımları yapıyorum eğer akabinde ek bir çalışma yapılması gerekiyorsa onu hazırlıyorum ve posta ile yurt dışındaki vatandaşlarımıza gönderiyorum. Bu konuda hiç bir sıkıntı yaşamazsınız, içiniz rahat olsun değerli kardeşlerim.

KATEGORİYE GÖRE ARAMA YAPABİLİRSİN

Bana günün her saatinde yazabilirsiniz. Hizmet saatlerinde bir kısıtlama yoktur. Yoğunluğuma göre 7/24 hizmet veriyorum.