Kısmet Açma Duası

Kapalı kısmeti açmak için okunan kısmet açma duası, kolay evlenmek için evlilik duası, iş kısmetini açmak için okunacak dualar ve hayırlı eş bulmak için okunan duaları birlikte öğreneceğiz.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Hemen hatırlatayım kısmet açma duası kesinlikle aşk duası ile karıştırılmasın. Bu makalemde ayrıca uzun zamandır evlenmek için bekleyene ama evlenemeyen kişiler için evlilik duası, yine hayırlı eş bulmak için okunacak dualar nelerdir bunları öğreneceğiz.

Değerli okuyucularım; hayatınızda bazı zor durumlar yaşıyor olabilirsiniz. Bunu yaşayan sadece siz değilsiniz. Her şeyin çaresi var. Ben bu makalemde kapalı kısmet nasıl açılır? Kısmet açmak için ne yapılmalı? Her şeyi yazdım. Makalemi sonuna kadar okursanız çözüm yollarını göreceksiniz.

Kısmet Açma Duası

En çok merak edilen kısmet duası ne anlama geliyor gelin buradan başlayalım. Bazı insanların üzerinde büyük şanssızlık olabiliyor. Bunun çeşitli nedenleri var. Kişilerin kısmetinin kapanması bazen doğuştan bazende sihir yolu ile yapılıyor.

Sihir yaparak bir insanın kısmet kapandıysa acilen kısmet açmak için bu sihrin tesirini ortadan kaldırmak gerekir. Kısmeti kapalı olan kişiler hayatta ne yaparsa yapsınlar başarı sağlayamazlar. Başladıkları hiç bir işi bitiremezler.

Bu kişilerin sorunlarına çözüm olarak kısmet açma duası yazdırmaları gerekir. Kısmet açma duası yaptırmak isteyenler bana özelden mesaj göndersinler. Ben bu insanlara mutlaka yardımcı olurum. Kapalı kısmeti açmak için en etkili yöntem kısmet açma duası yaptırmaktır.

Kısmet Açıklığı İçin Dua

Değerli kardeşlerim; hayatınızda sürekli zorluklar yaşıyor olabilirsiniz. Bu negatif durumlardan korunmak ve arınmak için bilmeniz gereken bazı dualar var. Örneğin kısmet açıklığı için dua okumak emin olun size büyük fayda sağlayacak.

Bazı kişilerin maalesef olumsuzluklar bir türlü yakalarını bırakmaz. Her alanda büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Gerek iş hayatlarında gerek özel hayatlarında sürekli kötü kabuslara maruz kalabilirler. Bunun çaresi elbette var. Aşağıda size bu durumdan nasıl kurtulacağınızı açıkladın.

Sizin aşağıda güçlü bir kısmet açma duası örneği paylaştım. Duanın hemen altında indir yazan yazıya tıklayarak duası kendi bilgisayarınıza indirip yazıcıdan çıkarın. Daha sonra muska şekline getirip evinizde saklayın. Bu dua evinizde durduğu sürece kısmetiniz her zaman açık olacak.

Kısmet açma duası örneği

Kapalı kısmeti açmak için ikinci bir alternatif yol daha paylaştım. Bu makalemin içinde görsel dualar ve yine ayrıca bazı ses dosyaları bulacaksınız. Bu ses dosyalarını dinleyerek kapalı kısmetinizi nasıl açabileceğinizi daha detaylı öğreneceksiniz.

Kısmeti Kapalı Olanlar İçin Sesli Dua

Her türlü kısmetin açılması için hemen aşağıda bir ses dosyası var. Bu ses dosyasını dinleyerek kapalı kısmetinizi nasıl açacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bazen çevrenizdeki insanlar size kısmet kapanması diye bir şey yoktur diyebilir. Bu tamamen yanlış bilgidir çünkü evrende negatif ve pozitif enerji alanları vardır. Bunu ilim sahibi medyumlar ve hocalar gayet iyi bilirler. Sıradan insanların bunu bilmesi zaten beklenemez. Size her kim ben kısmet kapanmasına inanmıyorum diyorsa bilin ki cahilliğinden bunu söylüyordur.

Sıradan insanların böyle ulvi bilgileri bilmesi mümkün değildir. Meselenin temeli bilgisizlik kaynaklıdır. Çoğu normal insanın henüz bilmediği pek çok gizli gerçekler olduğunu söylemeliyim. İnsanoğlu evrende küçük bir zerre kadar yer kaplar bu nedenle insanlığın elindeki bilgi düzeyi henüz çok azdır.

Evrenin bilgisine sahip olan kişiler gerçekten bilge insanlardır. Bu insanların sayısı çok az olduğu için siz çoğunluğu dinleyerek etkilenirsiniz. Bu neden ve sonuç meselesidir. Bu söylediklerimi idrak edenler ne söylemek istediğimi de anlarlar.

İş Kısmeti İçin Dua

İş yönünden bir türlü şansları dönmeyen kişiler olabilir. Bu kişiler ne yaparsa yapsınlar iş görüşmelerini sonuçlandıramaz. Hangi kapıya gitseler o kapı adeta yüzlerine kapanır. İş görüşmelerini gittikleri zaman bu görüşmeler her zaman olumsuz netice verir. İş kısmeti için dua okunması bu sorunun ortadan kalkmasına vesile olacaktır.

Bazı kişilerde iş yerleri olmalarına rağmen borçtan bir türlü kurtulamazlar. Sanki iş yerlerinin üzerinde kara bulutlar vardır. Bu kara bulutlar iş kısmeti kapalı olan kişilerin üzerinde hiç ayrılmazlar. İş kısmeti için okunacak dua bu durumda olan kişiler için en iyi çözüm yoludur.

Özellikle iş yerinde parasının bereketi olmayan kişiler, bir türlü para kazanamayan kişiler ve müşterisi çok az olan kişiler kendi iş yerleri için kısmet açma duası yazdırabilir. İş yerinde kısmet açma duası olan bir mekanda işlerin bereketi artar ve tüm olumsuz enerjiler o kişilerin üzerinden dağılır.

İş bulmakta zorlanan kardeşlerim için aşağıdaki duayı hazırladım. Bu duayı indirip muska şekline getirip evinde saklayan her müslüman kısa zamanda hayırlı bir iş bulur.

İş kısmeti için dua örneği

Değerli kardeşlerim; özellikle iş kısmeti kapalı olan kişilerin yukarıdaki duayı kendi iş yerlerinde muhafaza etmeleri onların maddi sorunlarını çözmeye yardımcı olacaktır. Bu duayı iş yerinizde mutlaka bulundurmanız gerekiyor. Büyük faydasını göreceksiniz, bu konuda sözlerimi dikkate almanızı tavsiye ediyorum.

Hayırlı Eş Duası

Genelde kızların yaşadıkları evde kalma durumlarına karşı okunan bazı dualar var. Örneğin yaşı ilerlemiş ve bir türlü kendisine hayırlı bir eş bulamamış kişileri düşünün. Bu insanlar evlenmek istemelerine rağmen doğru eş adayları bulamazlar. Bu durumun çözümü hayırlı eş duası yaptırmaktan geçer.

İster kadın olun ister erkek, eğer kendiniz için hayalini kurduğunuz eş adayını ne yaparsanız yapın bulamıyorsanız çare hayırlı eş duası yaptırmaktır. Bir kişi hayırlı eş bulmak istiyorsa mutlaka bu duayı iyi bir hocaya yazdırmalı ve bunu üzerinde taşımalıdır.

Hemen aşağıda hayırlı eş bulmak isteyen kardeşlerim için özel bir dua paylaştım. Bu duayı kendi bilgisayarınıza indirip sonra yazıcıdan çıkartıp muska haline getirin. Bu duayı kendi evinde yatak odasında saklayan kimseler kısa süre sonra hayırlı eş adayları bulurlar.

Hayırlı eş için dua örneği

Kötü eş adaylarının karşınıza çıkmaması için bazı önlemler almak zorundasınız. Aksi halde yanlış bir eş adayı karşınıza çıkabilir ve siz bunu göremeyebilirsiniz. Yapacağınız yanlış bir tercih, alacağınız yanlış bir karar sizin tüm hayatınızın mahvolmasına neden olabilir.

O nedenle evlenmek isteyen bir kişinin kesinlikle hayırlı eş duası yaptırması o kişinin doğru eş adayı ile karşılaşmasına vesile olur. Ömür boyu mutlu ve huzurlu bir ailenin temeli bu duanın sayesinde gerçekleşmiş olur.

Hayırlı Eş Bulmak İçin Sesli Dua

Evde kalan ya da eş kısmeti kapalı olan kardeşlerim için aşağıda sesli bir dua var. Bu ses dosyasında hayırlı eş bulmak için okunacak dua hakkında bilgileri dinleyebilirsiniz.

Evlenmek İçin Dua

Evlilik duası sorunlar yaşanmadan kolay evlenmek isteyenler için son derece faydalı bir duadır. Acilen evlenmek için dualar insanların önlerine çıkan tüm sorunların kalkmasına yol açarak kısa süre içinde evlilik işlemin başlamasına yardım olur.

Örneğin nişanlı kişiler belli maddi veya buna bağlı sorunlara bağlı olarak sürekli evlilik zamanlarını ileri tarihe atarlar. Neden her neysen kaynaklanırsa kaynaklansın eğer iki insan evlenmek için dua yaptırırsa mutlaka tez zamanda bu dilekleri gerçek olur.

Acilen evlenmek için dua yaptıranlar en geç 3 ay içinde bu dileklerinin gerçekleştiğine kendileri tanık olur. Hızlıca kolay evlilik yapmanın en iyi yolu evlenmek için dua yazdırmaktır. Bu konuda sıkıntısı olanlar bana özelden mesaj yazarlarsa ben kendilerine dua yazmak için yardımcı olurum.

Kısmet Açmak İçin Ne Yapmalı

Değerli kardeşlerim; sizinle gerek iş, gerek aile, gerek evlilik bakımından okunacak duaların çoğunu paylaştım. Aşağıda son olarak her türlü kısmetin açılması için evde saklanması gereken bir duayı daha paylaştım. Bu duayı yazıcıdan çıkarıp kendi evinizde saklayın. 21 gün sonra olumlu etkilerini görmeye başlarsınız.

Kısmet açmak için dilek duası

Son sözlerim olarak şunları söylemek istiyorum: Gerek kadınların gerekse erkeklerin hayatın hemen her alanında kısmetleri kapalı olabilir. Ancak bu olumsuz atmosferden kurtulmanın yolları var. Bu yöntemlerden en güçlü olanı dua taşımaktır.

Kısmet duası taşıyan her birey diğer insanlara oranla en az 10 kat daha şanslı konumda olurlar. Bu sebeple ben her insanın hayatlarında bir kere kısmet açma duası yaptırmasını önemle belirtiyorum. Sadece bir kez yaptıracağınız kısmet açma duası size ömür boyu kolaylık sağlar. Bunu ciddi olarak düşünmeniz gerekir.

2 yorum yapılmış “Kısmet Açma Duası”

  1. Hayirli günler, paylastiklariniz dua dimi? Büyü olmasindan cekiniyorum o yüzden sormak istedim. Ben 30 yasindayim cevrem tarafindan cok seviliyorum isim gücümde var ama özel hayatim berbat. Kiminle görüsüyorsam önce iyi gidiyor sonra bir anda bitiyor. Hatta görüstüklerim bir bir evleniyor.
    Ne yapmam lazim?

Bir cevap yazın