Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua

Eşler arasında yaşanan sorunlar hızla artıyor bu yazımda sizlere, kocanın karısına düşkün olması için dua yöntemi ile kocayı bağlama yollarını anlatacağım.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Değerli kardeşlerim; Eşleriyle evlilik süreçleri içinde ciddi tartışmalar yaşayan kişiler için yazdığım bu makalemde bana en çok gelen sorulara yanıt vereceğim. Bu makalemi özellikle eşiyle sürekli tartışma yaşayan kardeşlerimin dikkatle sonuna kadar okusunlar.

Yıllardır medyumluk hizmeti veren bir hoca olarak bana en çok gelen sorular şunlar;

 • Kocamın bana düşkün olması için bir dua var mı?
 • Kocanın karısını sevmesi için en çok okunan dualar nelerdir?
 • Kocamı kendime bağlamak için ne yapmalıyım?
 • Kocam kendi annesini çok dinliyor bunun için ne yapabilirim?

Bu makalemi okuduğunuz zaman emin olun kafanızın içinden bir çok soru buharlaşıp uçacak çünkü bu sorularınızın hepsine bu yazımda yanıt vereceğim. Ayrıca eşinizi elde tutmanın püf noktalarını da sizinle paylaşacağım.

Genelde kocasıyla problem yaşayan ve bunun sonunda boşanma aşamasına kadar gelen pek çok hanım kardeşim var. Bu nedenle bu konuya son derece önem veriyorum. Bir yuva kurtarmak benim için en büyük ödül olacak.

Bu nedenle hanım kardeşlerimden özel ricam lütfen sizin için yazdığım bu altın değerindeki bilgileri sonuna kadar okuyun. Burada yazanlar orada burada göreceğiniz sıradan bilgiler olmayacak. Bu yazının sonuna geldiğinizde kocanın karısına düşkün olması için dua nasıl evlilik kurtarıyor anlayacaksınız.

Hemen aşağıda sizin için hazırlanan sesli duayı dinlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu sesli duayı günde bir kez dinleyerek ve dinledikten sonra kalbinizden hissederek Allah’a ellerinizi açarak kocanızın size düşkün olmasını için duanızı yapabilirsiniz. Hatta hemen şimdi bir kere bu ses dosyasını dinleyin ve sonra okumaya devam edin.

Bu duayı dinleyen her kadının içine bir hafiflik gelir, bu duayı dinlemek son derece faydalıdır. Özellikle erkeklerin karılarına bağlanmaları için dinlemesi son derece faydalı olur.

Bir yuvayı uçurumun kenarından çevirmek ve evliliği tekrar canlandırmak için aşık etme duası son derece hayati önem taşır. Yapılan evlilikler zaman içinde heyecanını yitirmek zorundadır aslında bu kaçınılmaz bir sonuç. Fakat eğer siz ne yapılması gerektiğini bilirseniz kocanızı da nasıl elde tutacağınızı öğrenmiş olursunuz.

Evlenirken bu sorunlarınız yoktu ve bu sorunlar sonradan zaman içinde oluşmaya başladılar. Öyle değil mi? Gelinen noktanın bir süreci vardı ve siz şimdi bunun sonuçlarını yaşıyorsunuz. Bu nedenle beni çok iyi anlamanızı istiyorum, eğer kocanızı kendinize büyük bir aşkla bağlamak istiyorsan lütfen yazdıklarımı anlayarak oku.

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua

Kardeşlerim sizi çok iyi anlıyorum bende uzun yıllardır bu sorunları çözmek için kadın kardeşlerime yardımcı oluyorum. Bir erkeğin karısına düşkün olması için okunacak dualar elbette var. Hiç merak etmeyin ben size duadan daha güçlü tesiri olan kocayı bağlamak tılsımı tarifi de vereceğim.

Diyelim ki akşam eşin eve geldi birazda eşinin sinirli olduğunu varsayalım. Erkek dışarıdan eve geldiği zaman farklı bir psikoloji ile eve girer çünkü bütün gün iş stresi yüzünden erkeğin ruh hali sürekli etkilenir. Evine yeni gelen bir erkek ilk 1 saat farklı bir ruh halinde olur.

Bu nedenle zaten dışarıda bir çok sorunla mücadele etmiş ve evine o psikoloji ile dönmüş bir erkeğe hemen müdahale etmeyin. Bırakın eşiniz biraz dinlensin, zaman verin eşinize. Eğer o size karşı kırıcı bir üslup kullanıyorsa sizde sakın ola yangına körükle gitmeyin.

Eğer bir süre sessiz kalmayı başarırsanız göreceksiniz ki eşinizin o sinirli halinden hiç bir eser kalmayacak. Tabi bu söylediklerimin daha çok aklı başında olan erkekler için. Birde evin içinde sürekli sorun çıkaran, eşini sürekli azarlayan eşler var.

Bu durumda eşinizi kendinize bağlamak için en güzel çare bağlama duası yaptırmaktır. Bu konuda destek almak isterseniz bana özelden mesaj yazabilirsiniz.

Kocanın Karısını Sevmesi İçin Dualar

Aslında siz çok bilmeseniz de kocayı kendine bağlamak için tesirli dua ve tılsımlar toplum tarafından çok sıklıkla kullanılıyor. Hatta pek çok kadın eşlerini bu duaları ve tılsımları uygulayarak evlerine, kendilerine bağlamayı başarıyor.

Şimdi size evde yapabileceğiniz basit bir dua tılsımı tarifi vereceğim. Bu tılsım mutlaka faydalı olur ancak en iyi çözüm elbette havas ilmine göre hazırlanan güçlü vefk çalışmalarıdır. Vefk çalışmaları erkeklerin karılarını deli divane sevmesi için son derece güçlü çalışmalardır.

Aslında imkanı olan bütün hanım kardeşlerime benim hazırladığım eşleri bağlama duasını yaptırmalarını öneriyorum. Bir kez yaptırmak size ömür boyu güvence sağlayacak çünkü benim hazırladığım tılsımlı duaların etkisi hiç bir zaman geçmeyecek. Ömür boyu eşinizi elinizde tutmanız için en garantili yöntem bu dualı tılsımlardır.

Şimdi gelin sizlerle kocayı kendine bağlama yollarından biri olan aşk tılsımı nasıl hazırlanır bunu öğrenelim.

 • Gökyüzünde dolunay olduğu bir gece seçilmesi gerekiyor.
 • Böyle bir gecede odanızın içine kırmızı renkte bir mum yakın.
 • Daha sonra yatağa uzanın ve gözlerinizi kapatın.
 • Eşinizi derin derin hayal etmeye başlayın, tüm kalbinizle hissetmeye çalışın.
 • Hemen ardından şu sözleri iki kere hafif bir ses tonunda tekrar edin;

“Işığın büyük tanrısı, bana mutluluk ve ışık ver! Kocam beni sevsin ve sımsıkı bana bağlansın. Ve öyle olsun!”

Bu eski bir Asya ritüelidir yapanlar faydasını gördüğünü söylüyorlar. Ama unutmayın en iyi çözüm her zaman havas ilmi ışığında hazırlanan güçlü ve kesin sonuç veren bağlama dualardır.

Kocayı Kendine Bağlama Yolları

Değerli hanım kardeşlerim; bir erkeği kendine bağlamak için elbette çok farklı metotlar var. Her zaman yeni bilgiler öğrenin ve kendinizi geliştirin. Kendini geliştirmeyen bir kadın eninde sonunda kocasının gözünde değer kaybeder. Erkekleri elde tutmanın en iyi yolu bilgiden meydana gelir eğer bilginiz yeterli gelmezse sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Her biriniz ayrı ayrı çok değerli insanlarsınız ben bir insan olarak hiç birinizin kocalarıyla sorun yaşamasını istemiyorum. Eğer bir erkeği bağlamanın yollarını bilirsen sonunda huzura da kavuşacak sen olursun. Bu makalemin ortalarında kocanın karısına düşkün olması için okunacak dualar hakkında bilgiler verdim.

Şimdi bu eşleri bağlamak için okunan duaların dışında siz bireysel olarak eşinizi nasıl etkileyebilirsiniz bundan söz etmek istiyorum. Aslında hemen aşağıya maddeler halinde yazdıklarım altın değerinde bilgilerdir. Bu bilgileri anlayıp kullanırsanız size çok faydası olacaktır.

 • Erkeklerin doğasını anlamaya çalışın, eğer bir kadın erkeğin doğasını bilmiyorsa böyle bir kadın asla erkeğini elinde uzun süre tutamaz.
 • Erkeklerin hangi konulara nasıl reaksiyon verdiklerini araştırın. Hatta eşiniz haksız bile olsa siz sadece ona haklısın özür dilerim canım diye bir cümle kursanız erkek hemen eriyecektir.
 • Eğer kontrolü ve sakinliğinizi koruyabilirseniz aslında erkekleri yönetmek son derece kolaydır.
 • Aslında her erkek yaşı ne olursa olsun bir çocuk gibidir. Akıllı bir kadın erkeğine çok kolayca idare edebilir.
 • Tatlı söz gerçekten de yılanı deliğinden çıkarır sözünü bilirsiniz. Her zaman kırıcı değil yapıcı olmaya odaklanın.
 • Enerjinizi doğru kullanmayı öğrenin, örneğin enerjinizi hakaret etmek yada kocanıza laf yetiştirmek şeklinde değil daha rasyonel bir şekilde kullanın.
 • Enerjinizin kısıtlı olduğunu unutmayın eğer enerjinizi boşuna tüketirseniz ilişkiyi düzeltmek için enerji bulamazsınız.

Değerli kardeşlerim; son olarak şunları söyleyip makalemi bitirmek istiyorum. Dilerim ”Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua” adlı makalem faydalı olmuştur. Diğer konular hakkında farklı yazılarımızı okumak isterseniz web sitesi içinde çok farklı konuları bulacaksınız.

Soru ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum alanına yazabilir yada bağlama duası yaptırmak için bana özelden sorularınızı gönderebilirsiniz. Ayrıca kapalı kısmeti açmak için yazdığım kısmet açma duası adlı makalemi de okumanızı öneriyorum.

Hepinize eşlerinizle huzurlu, mutlu, neşe dolu yaşamlar diliyorum. Kalın sağlıcakla.

27 yorum yapılmış “Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua”

 1. Eşim beni sevmiyor ilk önce Cok iyiydi sonra kavga ettik babamın evine gittim 4 ay orda kaldım arayıp sormadı beni istemediğini söyledi hala istemiyor lütfen bana yardım edin kötü sozler kullaniyor hakaret ediyor küçümsüyor yuvami kurtarin

 2. Hocam bana yardım edin 6 senelik evdeyim kocana severek evlendik eşinin nişanlıyken beni en yakın arkadaşımla aldattı bunu evlendikten sonra öğrendi hocam eşimi çok seviyorum üç çocuğum var yuvamı kurtarmak istiyorum eşim eve geldiğinde biz de ilgilenmiyor sürekli okey oynuyor Okey gelmeyince de hırsını bizden çıkarıyor çocukları dövüyor beni döver bize yardım edin hocam dövüyor derken yani kızıyor bağırıp çağırıyor.

 3. Benim sevdiğim kişi bana güvenmiyor ama herşeyi ben sadece onunla paylaşıyorum şimdi benim o kadar hak verdiğim benim yaptıklarımı yere vurdu ailesinin gözünde küçük düşürdü şimdi bu yaptıklarına pişman olmasını nasıl canımı yaktıysa öyle yansın istiyorum bana yardım edin nolur

 4. Bende bošanma uzereyim ama eśimi çok seviyorum banada yardim edermisiniz allah rizasi için iki evladim var eśim baška kadin için yuvasini yikiyor lutfen banda yardim efin

  1. Eşim sürekli ailesinin lafını dinliyor beni onlara ezdiriyor ve sürekli küfür söylüyor lütfen bana da yardım edin

Bir cevap yazın