Nohut Büyüsü

Güncelleme:

Kendi evinde bu tecrübeyi yaşamak isteyenler için 41 adet nohut kullanılarak hazırlanan nohut şişirme büyüsü nasıl yapılır bunun tarifini sizinle paylaşacağım.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Nohut ile yapılan bu büyüde hedef bir kişiyi başka bir kişiye aşk büyüsü yaparak bağlamaktır.  Oldukça fazla tercih edilen nohut büyüsü son derece ismi bilinen büyü çeşitleri arasında yer alır.

Nohut büyüsü kendi başınıza evinizde rahatlıkla yapacağınız basit bir uygulamaya sahip olduğu için seven insanları tekrar bir araya getirmek için son derece faydalı bir büyü şeklidir. Bu yazımda size evde tek başınıza hiç zorlanmadan yapabileceğiniz nohut büyüsü nasıl yapılır bunu anlatmak istiyorum.

Nohut Büyüsü

Aslında nohut büyüsü doğru yapıldığı takdirde mutlaka fayda sağlar. Kuralına uygun hazırlanırsa sonuç almak oldukça olasıdır. Bu nedenle nohut büyü yapmak isteyenlerin bilmesi gereken her ayrıntıyı bir bir açıklayacağım.

Örneğin çok sevdiğiniz bir kişinin size karşı ilgi duymasını istiyorsunuz. Bu durumda sevdiğiniz insanın tüm dikkatini kendi üzerinize çekmek için nohut büyüsü tarifi işe yarayacaktır. Yaklaşık 2 haftalık bir süre içinde sevdiğinizin tüm sevgisini kendi üzerinize çekebilirsiniz.

Ayrıca karısı kendine bağlamak isteyenler veya kocasının kendisini sevmesini isteyen kadınlar nohut büyüsü yaparak bu amaçlarına ulaşabilirler. Çünkü uygulaması son derece kolay olan bu tılsım çoğu zaman işe yaramaktadır. Ayrıca maliyet yoktur. Oldukça pratik bir uygulaması vardır.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır

Evinizde nohut büyüsü yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler şunlardır:

  • 41 adet nohut
  • Bir tane kaşık
  • Bir tane metal tabak
  • Bir adet bez mendil
  • 20 cm boyunda ip

Gördüğünüz gibi son derece basit malzemelere ihtiyacınız olacak. Şimdi size nohut büyüsü nasıl yapılır bunu adı adım açıklayacağım. Hemen belirteyim elinizde mevcut olan nohutların haşlanması gerekmiyor. Kuru nohuttan da bunu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Nohut büyüsü malzemelerini tamamladığımıza göre artık tarifimize geçebiliriz. Öncelikle evin sakin olmasına dikkat edin yani evde sizden başkası olmasın. Çünkü yalnız olmak ve sesli atmosfer son derece önemlidir. Bu nedenle evinizde yalnız olduğunuz bir zamanı seçin.

Ardından evinizde kıble yönüne dönerek 60 saniye boyunca şu sözleri söylemeniz gerekiyor. Bu sözleri söylerken tamamen yaptınız işe odaklanmanız gerekiyor. Nohut büyüsü yaparken kalbinizden bu olayın gerçekleşeceğine inanmanız sonuç almak için çok etkili olacak.

Evet şimdi dönelim tarifimize, 60 saniye kıble yönüne dönerek şunları söyleyin ” Tüm ulvi varlıklar; benim sesimi duyun, bana kulak verin. Sevdiğimin gönlünü bana akıtın, benden başkasıyla olamasın, bana gelsin ” bu cümleyi 3 kere tekrar edin.

Bu niyeti yaptıktan sonra yine kıbleye bakarak diz çökün ardından 41 adet nohut tanesini metal tabağın içine koyun. Sonra bu tabağı sol elinize alın. Sağ elinizi kalbinizin üzerine koyun. Pozisyonu yanlış yapmayın, sol elde tabak ve nohutlar, sağ el kalbinizin üzerinde olacak.

Hemen sonra kalbinizin derinliklerinde sevdiğinizi hissetmeye çalışın. Onu düşünün ve sevdiğinize yoğunlaşarak onun sizi çok sevdiğini hayal edin. Bunu çok samimi olarak kendi varlığınızda hissedin. Bu uygulama içten niyet etmek için yapılan bir tekniktir.

Ardından aşağıdaki duayı 1 kere dinleyin. Bu duayı sesli olarak hemen aşağıda bulacaksınız. Duayı yüksek sesle okumanıza gerek yok sadece bir kere dinlemeniz yeterli olur.

Dua dinlendikten sonra metal tabağın içindeki nohutları elinizi hiç değmeden önceden hazırladığınız kaşıkla bez mendilin içine koyun. Dikkat edin bu nohutlar hiç bir suretle vücudunuza temas etmemeli. Aksi halde yaptığınız tüm işlemi tekrar baştan yapmak zorunda kalırsınız. Zaten bu nedenle kaşık kullanılması gerekiyor.

Daha sonra elimizdeki bezi nohutları düşürmeden torba şekline getirerek ağzını iple bağlıyoruz. Bağladığımız bezi sevdiğimizin yaşadığı evin yakınına bir yere toprağı biraz eşerek gömüyoruz. Bu şekilde ritüel tamamlanmış oluyor.

Nohut Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Genellikle gençlik çağlarında yaşanan aşklar ve buna bağlı olarak ortaya çıkan ayrılmalar çok görülüyor. Nohut büyüsünü belli imkansızlıklar nedeniyle en çok maddi durumu iyi olmayan gençler yada öğrenciler yapıyor. Çünkü nohut büyüsü yapmanın bir maliyeti olmuyor.

Sosyal medyada bu konuda dolaşan pek çok blog sitesi olduğunu biliyorum. Bu sitelerde nohut büyüsü yaptıranların yorumlarına rastlamak mümkün. Gerçi çoğu amatör bir şekilde hazırladığı için sonuç alamıyor. Bu konuya daha çok magazinsel olarak yaklaştıkları için samimiyet olmuyor.

Daha öncede belirttiğim gibi samimi yapılmayan nohut büyüsünün sonuç vermesi mümkün değildir. Ayrıca kendisine nohut büyüsü yapılan bir kişi bunu nasıl anlayacak bu konuyu  büyü belirtileri adlı makalemde ayrıntılı olarak açıkladım. Öğrenmek isteyen o makalemi okuyabilir.

Nohut Büyüsü Tutar Mı?

Emek verilen her şey mutlaka sonuç verir. Siz yeter ki gereğini en iyi şekilde yerine getirin. Bu sözlerim nohut büyüsü tutar mı? diye soranlara cevap olsun. Büyü yaptıran kişinin yada yapan kişilerin bu konuya nasıl yaklaştıkları son derece hayati önem taşır.

Şunu anlatmaya çalışıyorum, diyelim ki nohut büyüsü yaptın ve sen kendin bile sonuç vereceğinden şüphe ediyorsun. Herhangi bir büyünün sonuç vermesinde büyüyü yaptıran kişinin samimiyeti, inancı çok büyük önem taşır. Ulvi varlıkların devreye girmesi ancak kişinin niyetinden ne kadar samimi olup olmadığı ile doğrudan ilişkilidir.

Nohut büyüsü yapmak isteyenlere bu ayrıntıya dikkat etmelerini öneriyorum. Ayrıca nohut büyüleri hakkında kafanıza takılan soruları bana özelden yazarsanız mutlaka sorunuza yanıt yazarım.

Sonuç olarak nohut büyüsü ak büyü çeşitleri arasında yer alır. Yüzde yüz sonuç alma garantisi yoktur çünkü oldukça basit bir uygulamadan oluşur. Bu konuda kesin sonuç almak isteyen bir kişinin medyumların yaptıkları diğer profesyonel büyü çeşitlerine odaklanması gerekir.

Etkili bir sonuç istiyorsanız benim hazırladığım çalışmalar size yardımcı olacaktır. Bunlar nohut büyüsünden bağımsız olarak hazırlanan havas ilmine göre yapılan değerli çalışmalardan oluşur. Yani gerek eşinizi kendinize tamamen bağlamak, aşık etmek için yada sevdiğinizi kendinize aşık etmek için profesyonel medyumlardan yardım almanızı tavsiye ediyorum.

8 yorum yapılmış “Nohut Büyüsü”

  1. benim soyle bir sorunum var. Sevdigim uzakta onun icin nasil gomecem topraga yardimci olur musunuz ben ankara da o van da tsk ederim.ismim sebiha

  2. Tahta kaşık mi demir kaşık mi kullanaçağiz ikincisi de sevdiğim insan uzakta onun geçtiği yere gömme gibi bir şansim yok nohutları başka nereye gomebilirim

Bir cevap yazın