Geri Döndürme Büyüsü

Güncelleme:

Aşk acısı oldukça büyük bir acıdır, katlanması zordur. Bu makalemde size eski sevgiliyi geri döndürme ve kuvvetli geri getirme büyüsü nedir bunu anlatacağım.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Aşığın halinden anlayan yine başka bir aşık insan olabilir. Sevgilisi tarafından terk edilmek katlanması gerçekten  güç bir durumdur. Bu makalemde size aşk büyüsü ile eski sevgiliyi geriye döndürme yolunu anlatacağım.

Yeryüzünde gerçekten aşık olan kaç kişi vardır acaba? Gerçek aşkın ne olduğunu bilen, aşkı özümseyen kaç tane insan vardır! Geri döndürme büyüsü evrensel enerjinin belli ritüeller yaparak hayata geçirilmesi ile mümkün hale gelir.

Geri Döndürme Büyüsü

Bu ritüller sevdiğiniz kişinin gözlerinde size karşı bir hormonal tesir yaratarak size olan ilgisini artırır. Onun bilinç altına girmeniz mümkündür. Geri getirme büyüsü yaptıran kişi sevdiğinin öz benliğine evrensel enerji göndererek onun tüm dikkatini kendi üzerinde yoğunlaştırabilir.

Sonuçta insanlar birine bağlanma ihtiyacı hissederler. Birine bağlanmak sevgi çemberinde kendi yerine almak gibidir. Sevgi çemberinin içine girmeyi başaranlar orada mutlu bir yaşama sahip olurlar. Aşkın ne anlama geldiğini çok iyi anlarlar ve sevdiklerini kaybetmemek için bütün çabayı gösterirler.

Sevginin anlamını anlamış bir insanın izleyeceği yol sevgisini bir şekilde korumak olmalıdır. Sevgiyi korumanın yolu sevdiğini elde tutmasını bilmekle olur. Eğer sevdiğiniz sizin ellerinizden uçup gittiyse o zaman geri getirme büyüsü yaptırmanız bu durumdan kurtulmanız için tek çare olarak görülüyor.

Geri getirme büyüsü rastgele yapılan bir büyü değildir. Büyü hazırlanırken belli gün ve gecelerde kuralına uygun şartlarda hazırlanır. Rastgele hazırlanan geri getirme büyüleri sonuç vermez. Bu nedenle bazı hocaların hazırladıkları geri getirme büyüleri sonuç vermiyor.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Aşk ilişkileri para gibi maddi şeylerden çok daha önemli olup bizim bilinç altımızda kaderimizi belirleyen en önemli unsurdur. Sonuçta birine aşık olmak mutluluğun gerçek kapısını bizim için aralar. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapılırken amaç karşıdaki insana zarar vermek değildir.

Bu büyüyü yaptıran kişinin bir süre alkollü içkilerden uzak durması gerekir. Ayrıca büyüyü yaptıran kişinin sevdiğine yakın temasını gerektiren bir durum yoktur. Uzaktan rahatlıkla yapılabilir. Sevdiği kişinin yakınına gitmesi gerekmez.

Eski sevgiliyi geri getirme büyüsündeki amaç ritüeli yapan kişinin enerjisini sevdiğine insana yönlendirmesidir. Aynı zamanda sevgiliyi geri döndürmek için yapıla büyüler o insanla evlenmek içinde etki sağlar. Yani sevdiğiniz size geri döndükten sonra kısa bir süre sonra sizinle evlenmek istediğini dillendirmeye başlar.

Geri Getirme Büyüsü Tarifi

Bu büyüyü hazırlarken lazım olacak eşyalar:

 • Sevdiğiniz kişiye ait bir adet net resim.
 • Size ait bir adet net resim
 • Bir tane kırmızı kurdela
 • İki tane küçük ayna

Bu ritüel Dolunay zamanı uygulanır. Ay Dolunay şeklini aldığı gece saat 24:00 den sonra dikkatlice yapılması gerekir. Aynalardan birinin arkasına kendi resminizi kurdele ile bağlayın. Diğer aynanın arkasına sevdiğiniz kişinin resmini kurdele ile bağlayın.

Daha sonra aynaları karşılıklı resimler birbirlerine bakacak şekilde masanın üzerine koyun. Aynaların arkasındaki sizin ve sevdiğiniz kişinin resimlerini bir birine bakacak şekilde olacak. Ardından bu iki aynayı camın önüne koyun ve ay ışığının altında bir gece kalmasını sağlayın.

Sabahleyin bu aynalar camın önünden alınarak bir sonraki dolunay gecesine kadar evin içinde bir yerde muhafaza edilir. Bu arada sizin samimi olarak içinizden niyet etmeniz gerekir. Ay enerjisi kadını ve erkeği sıkı sıkıya birbirine bağlar. Terk etme arzusu geride kalır ve sevdiğiniz size bir sonraki dolunay zamanı çıkıncaya kadar geri döner.

Geri getirme büyüsü bu şekilde tamamlanmış olur. Büyü belirtileri hakkında merak ettiniz bir şey varsa buradaki linkten büyü belirtileri adlı makalemi okumanızı tavsiye ederim.

Geri Getirme Büyüsü

Sevgiliyi geri döndürme büyüleri arasında yine çok tercih edilen başka bir tarif vereceğim. Bu tarifi uyguladığınız zaman eski sevgiyi geri döndürmeniz mümkün olur.

Geri döndürme büyüsünün en etkili zamanı Ay hilal şeklinde iken meydana gelir. Sevgiliyi cezbetmek için en doğru zaman bu zamandır. Ay hilal şeklini aldığı zaman enerjinin transferi Venüs gezegeninden de yaralanarak en üst seviyelere ulaşır.

Gerekli malzemeler:

 • Bir adet boş beyaz kağıt
 • Bir adet kırmızı keçeli kalem

Bu büyüyü yapmak için boş bir kağıt alınır. Bu kağıdın içine kırmızı keçeli kalem ile içinizden geldiği gibi tüm samimiyetinizle sevdiğiniz insanın size dönmesi için niyetiniz yazılır. Bir kaç cümle yazılması yeterli olur. Bu niyetin tamamen içinizden geldiği gibi yazılması gerekir .Gerçekleşmesini istediğiniz dileğinizi bir kaç cümle ile bu kağıdın üzerine yazın.

Daha sonra bu kağıt ikiye katlanarak bir ucundan ateşle tutuşturulur. Yükselen dumanın önünde sevdiğiniz ile ilgili gerçekleşmesini istediğiniz dileğiniz sesli bir şekilde söylenir. Bu şekilde yapılan sevgiliyi geri döndürme büyüsü ritüeli tamamlanmış olur.

Değerli kardeşlerim: Burada tarifi verilen büyülerin sonuç garantisi yoktur. Eğer profesyonel yardım almak istiyorsanız bana iletişim sayfasından sorularınızı yazabilirsiniz.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Diyelim ki sevdiğiniz kişi terk edip gitti. Ben size şimdi terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü nasıl yapılır anlatacağım.

Aşk duygusu bizi kontrol eden en güçlü duygudur. Aşkın gücüne kapılan birisi tamamen bu duygu tarafından ele geçirilir. Aşk bir tutku haline geldiğinde ne pahasına olursa olsun sevdiğimizi geri döndürmek için elimizden geleni yaparız. Buna aşkın gücü diyebiliriz. Gerçekten de insanların tüm davranışlarında aşkın gücünün yansımalarını görmek mümkün.

Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü efsane bir şey değildir. Tamamen deneyimlere ve mutlaka bilginin gücüne dayanan temellere sahiptir. Bilge medyumlar veya hocalar büyülerin gücünü çok iyi bilirler. Bu bilgilere normal sıradan bir kişinin sahip olması elbette mümkün değildir.

Şimdi size terk eden sevgiliyi geri döndürmek için büyü tarifi veriyorum. Öncelikle bu büyüyü hazırlarken ihtiyacımız olan malzemeleri öğrenelim.

 • 5 adet taze gül yaprağı
 • 3 dilim Hindistan cevizinin içi
 • 1 şeker kaşığı siyah çay
 • Çok az kuru nane
 • Çok az kekik
 • Biraz kişniş
 • Bir kaç tane limon yaprağı

Bu tılsımı hazırlamak son derece basittir. Yukarıdaki malzemelere 3 bardak su eklenerek karıştırılır. Ardından bu malzemeler bir demlik içinde 10 dakika demlenir.

Bal ile sıcak bir şekilde sevdiğiniz kişiye ikram edebilirsiniz. Sevdiğiniz bu tılsımı içtikten sonra 7 gün içinde size daha çok bağlanır. Bundan sonra sizi terk etmesi asla mümkün olmaz. Ömür boyu size bağlı kalmasını bu şekilde sağlamış olursunuz.

Geri Döndürme Büyüsü Yapanlar

Günümüzde çok sayıda geri döndürme büyüsü yapanlar var. Aslında sevgiliyi geri döndürme büyü çeşitleri çok sayıda yapılıyor. Bunların bir kısmı gerçekten sonuç verirken bir kısmı da işe yaramıyor. Kesin sonuç almak isteyen birinin medyumlardan veya hocalardan destek almaları gerekir.

Çünkü geri getirme büyüsü yapan hocalar bu işin uzmanları oldukları için onların uyguladıkları yöntemler burada yazılanlardan tamamen farklı oluyor. Genelde medyumlar gizli ilimlerin gücünü veya ulvi varlıkların gücünü kullanarak geri getirme büyüleri hazırlıyorlar.

Değerli kardeşlerim; son olarak şunları söyleyip bu makalemi tamamlamak istiyorum. Ben 25 yıldır geri getirme büyüleri alanında ihtiyacı olan kişilere yardımcı oluyorum. Benimle özel iletişime geçerek daha detaylı bilgileri tarafımdan alabilirsiniz.

8 yorum yapılmış “Geri Döndürme Büyüsü”

 1. Merhaba 7 temmuzda sevgilim beni terk etti hiç kavgamız yoktu bir anda eskisi gibi hissetmiyorum diyerek ayrılmak istiyorum dedi ve bitirdi sanırım ölüyorum acıdan dönmesi için herşeyi yaparım 3 yılımı ben onun gibi silemiyorum

 2. Benim sevdiğimi zorla başka birine verdiler yine bana geri dönmesi için ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardımcı olun

 3. Merhaba ben evliyim eşim son bir yıldır bana çok uzak aynı yatakta yatıyoruz. Bana hiç dokunmuyor sorduğum zaman aramızda sorun yok diyor iste beraberiz ama, evde iki yabancı gibiyiz. Ne yapmalıyım lütfen yardım edin.

Bir cevap yazın